Inşaallah Karavan Hayellerim Gerçek Olacak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 456
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 105,773

Etiketler

Tente gölgelik seçimi avantaj &dezavantaj
Önce avantaj sonrakiler dezavantaj
1.seçenek :karavan A sabitlenmiş olanlar var açılıp toplanabiliyor manual ve otomotik olanları var
.karizmatik
.Yer kaplamıyor toplanabiliyor

.pahalı otomatik için 5000 tl, manual olan için 3000 tl istendi
.aracın yan girişini her zaman gölgelemiyor ,gölge bazen aracın üstüne bazen başka yere düşüyor
.gölge olmasını istediğimiz Yer i seçemiyoruz

2.seçenek: taşınabilir gölgelik
.ucuz 150tl
.istediğin yeri gölgeleyebilir siniz
.daha geniş gölgelik 3x3 metre

.Bagaj da Yer kaplar 130x15 cm
.kurulum için 5 dk gerekiyor

Bu konuda Tecrubem yok fikirlerinizi bekliyorum

Screenshot 2018 05 29 11 25 01

Screenshot 2018 05 29 11 23 44

Bir de karavanın yanında bir oluğa takılan. Toplandığında karavanın üstümde kalmayan tam anlamıyla manuel denilebilecek seçenek var. Fiyatı 300-500tl.
1.seçenek :karavan A sabitlenmiş olanlar var açılıp toplanabiliyor manual ve otomotik olanları var
.karizmatik

.aracın yan girişini her zaman gölgelemiyor ,gölge bazen aracın üstüne bazen başka yere düşüyor

.ucuz 150tl

Ekli dosyayı görüntüle 502093

Ekli dosyayı görüntüle 502094

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de karavanın yanında bir oluğa takılan. Toplandığında karavanın üstümde kalmayan tam anlamıyla manuel denilebilecek seçenek var. Fiyatı 300-500tl.

Bahsettiğiniz manuel tenteyi , nerden satınalabiliriz .

Brandacılar manuel olarak ebata uygun dikiyor.
Ben Bandırma'da diktirdim. Bandırma girişinde shellin yanında çadırcı var. Orda dikildi.

.karizmatik

.ucuz 150tl

Bir başka öneri: Tentecilerde saçakmatik diye satılan nesne. Yaklaşık 2.5m. branda alabiliyor. Ayak olarak teleskopik fırça sapı kullanıp iple gerdiriyorsunuz. Hem ucuz, hem manuel. Gerekirse ayakları indirip gölgeyi daha dar alana düşürebilirsiniz. Benim sayfamda bulmanız zor olursa satış sitesindeki ilanımda ilk fotoğrafa bakın.

Bir başka öneri: Tentecilerde saçakmatik diye satılan nesne. Yaklaşık 2.5m. branda alabiliyor. Ayak olarak teleskopik fırça sapı kullanıp iple gerdiriyorsunuz. Hem ucuz, hem manuel. Gerekirse ayakları indirip gölgeyi daha dar alana düşürebilirsiniz. Benim sayfamda bulmanız zor olursa satış sitesindeki ilanımda ilk fotoğrafa bakın.

çok uyguna tente takılabilir güzel bir aparat ,bir tenteciyi aradım karavan adını duyuncamı bilmem gerçekten fiyatı bu mu bilmiyorum manual tenteye 3000 tl istedi,bu hesaba göre maliyeti çok uygun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,154
Kaydolan Son Üyemiz
1karus

Çevrimiçi üyeler

Geri