Hayati İdame Ekipmanları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 230
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 163,076
Ynt: Hayati İdame Ekipmanları

tipebakçaydemle' Alıntı:
http://www.bahriyeli.com.tr/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=TTL-001&categ=88&parent=0&navop=0&area=1

bende çok site gezdim burda gördüm tel testere arayanlar bu siteden ulaşabilirler

!!!
Maalesef, ellerinde tel testere yokmuş.
Gittim, sordum ve öğrendim. Web sitelerini stoklar için güncellemediklerinden bu ürün hala var gibi görünüyor. Ürünü getirmek gibi bir durumları da yok. Vakti zamanında bir kere gelen bir ürün imiş hepsi bu. ??? :mad:

Etiketler

Geçenlerde veteriner bir arkadaşımla bir çiftliğe danaların boynuzlarını kesmek için gittik Arkadaşım boynuzları kesmek için tel testere kullanıyor.Tel testere veteriner malzenesi satan yerlerden yada veteriner kliniklerinden de temin edililebilir.

http://www.bahriyeli.com.tr/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=TTL-001&categ=88&parent=0&navop=0&area=1 teltestere almak ıstıyenler lıkten sıparıs verebılır

ilbeğ' Alıntı:
http://www.bahriyeli.com.tr/index.php?p=shop&show=showdetail&fid=TTL-001&categ=88&parent=0&navop=0&area=1 teltestere almak ıstıyenler lıkten sıparıs verebılır

Geçenlerde sorduğumda ürün ellerinde yoktu. Webdeki stok durumu gerçeği yansıtmıyordu. Basit bir şekilde sitelerini güncellememişler. Dükkancının ürünü tekrar rafa koyma niyeti de yoktu. Dükkan ile irtibata geçip de mi durumu iletiyorsunuz?

malesef dukkanla ırtıbata gecmemıstım daha onceden tel testere arayanların olduunu bıldıımden baska bı urun ararken karsılastıgım adresı dırek sızın verdıınız lıke dıkkat etmeden tekrar yazmıs oldum :smiley:) sımdı gordum aynı lıkmıs ozur

gercı gorsel bı urun gıbı gelıyor bana su tel testere lam dogada hoyratca kullanabılıcek bı alet gıbı durmuyo sanırım cok amaclı bır cakı uzerınde bulunan bır testere daha kullanıslı olur

ates pompası yada pıstonu denılet alet hakkında bılgısı olan varmı bu alet bır pompayı andırıor fakat hava tahlıye delıgı yok sılındırın ıcınde bır pıston ve kav var pıston hava molukullerını sıkıstırınca ( dızel motor gıbı ) basınc dolayısıyla ısı sılındır ıcınde artarak kavı tutusturuyor ıyı bır ates pıstonunu omur boyu kulanılabılecegı soylenıyor bırtane bulmak yada yapmak lazım bılgısı olanlar paylasırsa sevınırım

ilbeğ' Alıntı:
gercı gorsel bı urun gıbı gelıyor bana su tel testere lam dogada hoyratca kullanabılıcek bı alet gıbı durmuyo sanırım cok amaclı bır cakı uzerınde bulunan bır testere daha kullanıslı olur

Benim gördüğüm kadarıyla bu ürün ağaç kesmek için iyi tercih olmasından ziyade pakete sığabilir olmasından, yani yanımızda bulundurma imkanından dolayı tercih ediliyor. "idame kutusundaki ufak alanda testere de bulunsun, faydası olur." hesabı. Sahada iyi kullanmak, teli koparmamak lazım.

Benim şu ana kadar elime sadece bir tane tel testere geçtiği için kıyıp da ne kadar dayanıklı olduğunu gözleyemedim. Ancak iyilerinin kadmiyum kaplı çelik olduğunu tahta, kemik, aluminyum gibi malzemeleri kestiği iddia ediliyor.

BCB markasi bu konuda iddiali bir marka olarak geçiyor.

Bu konu ile ilgili şu yazı (ingilizce) ilginizi çekebilir: http://www.equipped.com/devices24.htm -- Saws and Axes

arkadaşlar tel testere işini veteriner malzemesi satan bir firma ile irtibata geçip fötotomi teli diye isteyin ucuz fiyata halledersiniz hatta yanında tel tutucularını da isterseniz kullanım için tutucu işini de halletmiş olursunuz üstte arkadaşın boynuz kesmek için kullandığı tel de fötotomi telidir. bilginize

evet aslında tel testerenın tasıma avantajı buyuk gorunuyo aslında hıc kullanmadıgım bı urunu gorsellıge hıtap edıyor olarak degerlendırmem cok saglıklı degıl bı ıkı yerden temın etmeye calısıyorum ınsAllah bulabılırsem sızınle paylasırım ve artı ve eksı yanlarını bırlıkte degerlendırırız hayat ıdame ekıpmanları konusunda bırcok malzeme gereklı ben bıraz abartırsam bunu utu dvd vs :smiley: kadar cıkarabılırım saka tabı sunu merak edıyorum bu malzemelerın ne kadarından vaz gecebılırız yanı en az mıktar olmazsa olmaz dedıgımız malzemelerımız nelerdır bunuda konusabılırız

bizde yaklaşık 1 ay önce hayatı idema öncesi eğitim adlı bi kampa gittik akşam için kuru odunu balta ile teymin ederken yatak yapmak için yaş dalları kesebilmek için tal testere istediler bi iki arkadaş bulmuş ben bulamadım bağ biçağı götürdüm pekala işimi çok acelesi varsa geçici bi çözüm olabilir.resmini ekleyemedim eklemeyi öğrenince atarım

http://www.tranexp.com:2000/Translate/index.shtml yabancı wewb sayfalarını turkceye cevıren bı sıte ıng bılmeyen arkadaslara yardımcı olabılır choose language paır yazan yerın ıkıncı kutucugunu turkce dıyoruz sonra enter url yazan yere turkceye cevırmek ıstedıgımız mesala yukarıdakı sıte ısmını gırıyoruz translate tıklıyoruz sıte turkce olarak karsımızda tabıı eksıklerı var fakat buyuk oranda ıs gorur

ilbeğ' Alıntı:
http://www.tranexp.com:2000/Translate/index.shtml yabancı wewb sayfalarını turkceye cevıren bı sıte ıng bılmeyen arkadaslara yardımcı olabılır choose language paır yazan yerın ıkıncı kutucugunu turkce dıyoruz sonra enter url yazan yere turkceye cevırmek ıstedıgımız mesala yukarıdakı sıte ısmını gırıyoruz translate tıklıyoruz sıte turkce olarak karsımızda tabıı eksıklerı var fakat buyuk oranda ıs gorur

Çok teşekkür ederim. Süper bir şey .İnanın en iyi paylaşımlardan biri ( bence ).

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR