Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,121,137

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar, ismin Ünal 35 Yaşındayım İstanbul Ümraniye'de ikamet ediyorum. İnternet ve reklam işleriyle uğraşıyorum. Doğa balık ve kamp merakım var, fırsat buldukça ömerli şile taraflarına kaçmaya çalışıyorum. Gittiğim bölgelere aracımı sokamadığımdan dolayı bir 4X4 ihtiyacı duydum. İlk olarak aracımı satıp 2.8 liberty almayı düşündüm fakat aracın yakıt vergi yedek parça fiyatı gibi nedenleriden dolayı alternatif aramaya başladım. İzlediğim videolar beni nivaya yönlendirdi. Gidip ikinci araç olarak bir niva aldım ve aranıza katıldım. Fırsat buldukça gezi davetlerinizi değerlendireceğim :smiley:
Forumun kalitesinden dolayı önce kurucu sonra yönetici ve üyelerine teşekkür ederim.

Etiketler
Merhabalar. Ben Tarık ERDEN. 1978 doğumluyum ve İstanbul da ikamet etmekteyim. Finans sektöründe çalışmaktayım. Henüz 3 aylık Rüzgar isminde bir oğlum var. Eşim ile birlikte onu insanlara ve doğaya saygılı bir birey olarak yetiştirebilmek en büyük hedefimiz.

Yaklaşık 2 sene kadar önce arkadaşlarım benim adıma bir hesap açıp bana sürpriz yapmışlar. Nick ide aramızdaki bir espiri konusu olan dağcı papaz olarak almışlar :smiley:
Ara ara sitenize girip baksam da pek aktif olamadığımdan tanışma başlığımı yeni açıyorum. Kusuruma bakmayın lütfen.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım hesaplarımı insanların birbirlerine gösteriş alanı olarak kullanmasından dolayı kapattım. Sizin siteniz haricinde bir tek Vstrom Türkiye isimli bir motosiklet sitesinin aktif üyesiyim. Eminim burada da bizim siteden üyeler bulunmaktadır ;)

Doğada vakit geçirmek ve o vakti geçirirken de ona mümkün olduğunca minimum düzeyde tahribatda bulunmak (maalesef olmama olasılığımız yok) en büyük hobim. Umarım Allah yardım ederde en kısa sürede hayırlısıyla eşimle hep hayalini kurduğumuz zeytinliğimizi alır ve yerleşik köy hayatına geçebiliriz.

Doğayla içiçe güzel günler dileğiyle..

NoRiskNoFun' Alıntı:
Selamlar !
Bendeniz Sibel de şu üç günlük dünyada mümkün olduğunca iyi vakit geçirmek için yaşayan, doğasever, enerjik, çoğu zaman iyimser, çabuk gaza gelen, kendi halinde bir hatunum :D

Ortam bence de süper, kurucuların ellerine sağlık.. Güle güle donatalım :smiley:
tanışma metnin çok hoşuma gitti :DD. bende mustafa 26 yaşındayım 1974 model defender sahibiyim. benim ihtiyarla dağ bayır dolaşmayı çok seviyorum :smiley:). Herkeze iyi forumlar ...

Ben Osman Uysal Adanadayım arkadaşlar. Yaş 34, evliyim. Nissan terrano 1997 araç aldım. Herkese merhaba.

Herkese merhabalar.

İsmim Burak. 29 yaşındayım. İnşaat Yüksek Mühendisi ve Beşiktaş J.K. kongre üyesiyim. Aynı zamanda 7500 üyesi bulunan kartutkusu.com kayak kulübü yöneticisiyim.

Sitenize,GC 2003-2004 2.7 CRD için araştırma yaparken rastladım. Ancak 4.7 aldım. Aracımla ilgil bilgileri http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=100339.0 burada paylaştım.

Bu araçla ilgili tüm konuları okudum. Kim ne yazmışsa herkese teşekkürler. Ciddi anlamda faydalı bilgiler edindim.

Buluşmalar yapıyorsanız katılmak ve en kısa zamanda sizlerle tanışmak isterim.

Görüşmek üzere.

Merhaba,Ben Gül bu arada...Gezginler,gezenler derken,karşıma sizin siteniz çıktı.Hem Turizmci,hemde Araçlar ve Doğa ilgi alanım oldugu ıcın,deneyımlerınızden naçizane ders almak istedim.Ve kendimi burada buldum.Meger ne kadar eski zamanlardan beri varmışsınız,gözümden kaçmış,iyiki varsınız.Tecrübeleriniz ve bilgilendirmelerinizle,bizlere ışık oldugunuz için teşekkür ederim. ::smiley:

Selamunaleyküm
Ben Eskişehir'den Selman ŞEN. 1966 doğumluyum. Karavan merakım yüzünden bu siteyle tanıştım. Aslında üyelik tarihimde kendimi tanıtmam lazımdı ama nasip bu güne oldu. Öğretmenim gezmeyi, zıpkınla balık avlamayı, balık tutmayı, doğayla baş başa olmayı seviyorum. Nasip olursa kendi karavanımı yapmak niyetindeyim.

Merhaba, Cpt1 - Serkan, E 40/B+, istanbulda yasamaya calisiyorum :smiley: Dogayi seviyorum, site kuruculari, katilimcilar, herkese tesekkurler.

ismim duran Muğla,dan sizlere katılıyorum.ilk önce böyle bir platformda doğayı ve gezmeyi sevenleri birleştirmeyi hedefleyen sitenin kurucularına ve gurup üyelerine teşekkür ederim. işim mobilya imalatı olup .Doğayı ve gezmeyi sevmemden dolayı bir macera,ya atılıp ilk karavanımı 2012 yılında yaptım.sanayi kentlerine uzaklıktan dolayı biraz zorlansamda sıkıntılara değer bir araç ortaya çıktı diyebilirim. ama malesef kullanma fırsatı bulamadan çok samimi bir arkadaş isarları üzerine ona vermek zorunda kaldım . nasipse yeniden kolları sıva yıp yaza kadar yeniden birtane daha yapmayı hedefliyorum. :smiley:

2 1

2

2 3

2 4

2 5

adakaravan' Alıntı:
ismim duran Muğla,dan sizlere katılıyorum.ilk önce böyle bir platformda doğayı ve gezmeyi sevenleri birleştirmeyi hedefleyen sitenin kurucularına ve gurup üyelerine teşekkür ederim. işim mobilya imalatı olup .Doğayı ve gezmeyi sevmemden dolayı bir macera,ya atılıp ilk karavanımı 2012 yılında yaptım.sanayi kentlerine uzaklıktan dolayı biraz zorlansamda sıkıntılara değer bir araç ortaya çıktı diyebilirim. ama malesef kullanma fırsatı bulamadan çok samimi bir arkadaş isarları üzerine ona vermek zorunda kaldım . nasipse yeniden kolları sıva yıp yaza kadar yeniden birtane daha yapmayı hedefliyorum. :smiley:

İmalat süper bence geliştirilip kurumsallaşmak lazım. ;) Çok gerekli. Çadırlar uzun dönemli gezilerde zor olabilir.

merhaba frontera dostları
karaman'da yaşamaktayım ticaretle uğraşıyorum ve yeni nasip oldu frontera 97 model 2.2 ve bunun üzerinde sizinde yardım ve tecrübelerinizle modifikasyon ve amatör offroad kurulumları yapma hayalindeyim. bilgi ve paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba Gezenbilir ailesi.

Adim Huseyin. Doga sporlarini severdim fakat bu kadar zevkli olacagini hic dusunemedim. Ta ki arazide arac surene kadar. Aslen Kocaeli'de ikamet etmekteyim. Fakat askerlik gorevim icin Canakkale Gelibolu'dayim. Askerlik bitince ilk is olarak ben elimde ki aracimi satip, arazi araci alarak araniza katilmak olacak.

Herkese iyi forumlar

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR