Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,038

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

SELAM İSMİM MEHMET ALİ NAZİLLİ,İZMİR FOÇADA YAŞIYORUM.53 YAŞINDA VE MACERAYA VE ÖZGÜRLÜĞE ÖNEM VERDİĞİMDEN. BU GEZEN BİLİR SİTESİNİN BENİM ARADIĞIM VE AKLIMDAKİ SORULARA GEREKEN CEVAPLARI BURADA BULMAK BENİ SEVİNDİRDİ..SİZLER İLE TANIŞMAKTAN MUTLUYUM.BURADAN EDİNECEĞİM FİKİRLER İLE İNŞALLAH 53 YAŞINDAN SONRA EŞİM İLE BİRLİKTE İKİ YIL SÜRECEK BİR TÜRKİYE TURUNU,OTO KARAVAN İLE HAYAL EDİYORUZ.SAYGILAR....

Etiketler

Merhaba ben Hüsnü 46 yasindayim, Izmirde yasiyorum ikinci adresim Almanya Augsburg
Karavan olarak Hymer Kamp55 sahibiydim, sattim
simdi VW TransporterT4 Karavan niyetine kullaniyorum, ayrica motorcuyum Kawasaki KLE500 sahibiyim
genelde gezilerimi esimle beraber giderim
SAYGILARIMLA

merhabalar adım ömer 26 yasındayım avcıyımdır. kayseri organize sanayide hidrolik kriko imalatı yapıyorum hafta sonları av merakım vardır. hafta sonları bu iş için 2008 model lada niva kullanıyorum. bu arada yavaş yavaş off road a yönelmekte istemiyor degilim yani. 2010 2012 yılları arasındada b16a2 vtec motor modifiyesine takmıstım kafayı ugrasıyordum öyle ama bu iş daha heyacanlı ve stressiz geldi dogayıda cok severim ayrıca. tekrar herkese merhaba.

Öncelikle herkese merhaba. siteye yıllardır giriyorum bakıorum çıkıyorum nedense hiç üyee olmak aklıma gelmiordu. Bu güne kısmetmiş. İsmim Oktay Off-road, serbest dalış, jetski, avcılık, kampçılık, fotoğrafçılık, rafting ve her türlü su doğa ve heyecan macera içeren sporla ilgiliyim
Yaş 27, Of luyum, İstanbulda yaşıyorum ;) 1974 model ÜNİMOG Sahibiyim. ;)

Merhaba sayın arkadaşlar
Ben Alman benim adım Reiner 20 yıl den Türkiye Mersin oturuyorum
İmaj Karavan Firma bir Karavan yaptırdım. Ve bol bol geziyorum..
benim ana dil Almanca aman Türkçe biraz örendim.
herkese Selam /an alle viele grüsse Reiner

Urlaub2011 17

reinerdiessner' Alıntı:
Merhaba sayın arkadaşlar
merhaba Reiner Hosbulduk :smiley:
Hallo Reiner ich komme auch aus Deutschland geboren in Augsburg, bin 46 jahre alt seit 2 jahren lebe ich in Izmir auf Deutsch gesagt ausgewandert, mein zukünftiger leben werde ich in der Türkei verbringen als Rentner
(46 Rente Türkei :smiley:) viel spaß beim GEZENBILIR :smiley:

merhaba hüsnü beyöncelikle Hoşgeldiniz ben izmirden muammer karavan olarak kullandığınız t4 olduğunu yazmişsınız memnun oldum bende yeni 2006 model bir t5 aldım ben de sizin gibi karavan niyetine kullanmayı düşünüyorum belki bir araya gelebilirsek birbirimize anlatacakbir şeylerimiz özellikle benim sizden öğrenebileceklerim olabilir diye düşünüyorum telefonum 0532 583 49 98 karşıyakada ikamet ediyorum görüşmek üzere saygılar

muammer izmir den' Alıntı:
merhaba hüsnü beyöncelikle Hoşgeldiniz ben izmirden muammer karavan olarak kullandığınız t4 olduğunu yazmişsınız memnun oldum bende yeni 2006 model bir t5 aldım ben de sizin gibi karavan niyetine kullanmayı düşünüyorum belki bir araya gelebilirsek birbirimize anlatacakbir şeylerimiz özellikle benim sizden öğrenebileceklerim olabilir diye düşünüyorum telefonum 0532 583 49 98 karşıyakada ikamet ediyorum görüşmek üzere saygılar
Merhaba Muammer Bey, bende Hatay Bahcelievlerden, iyi olur birgün izmirliler olarak bir araya gelmemizi isterim
sizin bende oldugu gibi, benimde sizden ögrenebilecegim seyler olabilir, fikir alip vermek güzel bir seydir.
Saygilarimla :smiley:0534 9798929

reinerdiessner' Alıntı:
Merhaba sayın arkadaşlar

Hallo Reiner,
Foruma hoş geldiniz. Siz Almnya´dan Mersin´e bende Adana´dan Münih´e geldim.

merhaba Reiner Hosbulduk :smiley:
Hallo Reiner ich komme auch aus Deutschland geboren in Augsburg,

Danke für deine wilkommens grüsse wünsche dir und deiner familie İyi Noeller v e şimdi den yeni yıl kutlu olsun

Herkese Selamlar reiner

Hallo Sayın Akdeniz sizde bu forumu hoş geldiniz
sizde bir iyi Noeller ve şimdi den Yeni yılın kutlu olsun.
belki de bir gün de buluşuyoruz ben 2014 tekrar bir almanja tour yapma planlanıyorum , inşallah/hoffentlich
selamlar reiner

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR