Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Göleti Off-Road Etkinliği (15 Şubat 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 575
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,285

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Güvenç Göleti Off-Road Etkinliği (15 Şubat 2009)

ben güzel yerler bulucam onlar izin vermezse başka yer var gidp fotoğraflarını çekiyim, kayak merkezi taraflarında bol çamurlu ağaçlık bir yer biliyorum ulaşımıda çok kolay
ben uygun bir zamanda gider fotoğraflarım
off road parkuru olarak akyurt da var, izin gerektireceğini pek düşünmüyorum

Evet Akyurt Andoff'un yeni parkuru..

Elmedağ tarafında sözünü ettiğin yerlerde biz trekking yapıyoruz :smiley: Ozan fotoğraflarını çekip yüklersen çok iyi olacak...

arkadaşlar bende 9. katta oturuyorum :smiley: ben kendim gelirim selamdan dahaetkili olur sanırım :D

yakın bir zamanda gezip fotoğraflarım
aslında kıbrıs köyünün yaylası var çok güzel bir yer 1 yıldır gitmedim, gökdelen falan dikmedilerse güzel bir yer ;D
şimdilik iki fotoğraf ekleyim sonra yeni fotoğraflar çekerim

PIC 0007

PIC 0008

ordan muhimmat çıkar.. sizi de içeri atarlar. gidilmez böyle yerlere ankarada bu aralar .
;D

fastjunkie' Alıntı:
ordan muhimmat çıkar.. sizi de içeri atarlar. gidilmez böyle yerlere ankarada bu aralar .
;D

çıkarmı çıkar tırsıyorum zaten bu aralar. arabada askeri araç ;D

2 saattir yıkamacıdaydım, 4 kişi yıkadılar cj yi anca bitti
bittiğinde ''oh bee sonunda bitti '' sesleri geliyodu bekleme salonuna ;D

ozanyur' Alıntı:

Ufuk abinin mavi cj ide 3 kişi yıkamışlar :smiley: Zaten sanırım en çamurlu araçta seninkiydi ;D ;D ;D

arkadaşlar gezi çok güzel olmuş çok eğlenceli olmuş fkat videolarda dikkatimi çeken birşeyi söylemek istiyorum..niva ve cherokee ve cj-5 batan mavi landı çekerken bazı arkadaşlar halatın üstünden karşıya geçiyorlar..çok dikakt etmek gerekir allah korusun...

34Hakan' Alıntı:
Ufuk abinin mavi cj ide 3 kişi yıkamışlar :smiley: Zaten sanırım en çamurlu araçta seninkiydi ;D ;D ;D

yok ereninkiydi sanırıım, girmediği yer kalmadı. ben memnundum çamurlu çamurlu ama bugün binerken ellerim ve montum çamur olunca mecburen yıkattırdım. ;D

serkann' Alıntı:
arkadaşlar gezi çok güzel olmuş çok eğlenceli olmuş fkat videolarda dikkatimi çeken birşeyi söylemek istiyorum..niva ve cherokee ve cj-5 batan mavi landı çekerken bazı arkadaşlar halatın üstünden karşıya geçiyorlar..çok dikakt etmek gerekir allah korusun...

landı zincirle çekmiştik kolay kolay kopmaz ama bir koparsa arabayada insanlara çok zarar verir
uyarıda bulunmuştuk ama dikkat edilmemiş sanırım

korktum izledim bir daha videoları da

nivada karşıya geçerken niva çekemiyordu, mola gibi bi andı napıcaz diye (1.7 motoru yetmiyor böyle aksiyonlara tabi :D)

cj5'te atlayanlardan emin olamadım ama onda da cj5 çekmiyor sanırım, çekmeyi deniyor, duruyor (durma anı çok yok görüntüden çıkıyor), insanlar telin üstünden atlarken o da geriye yanaşıyor

serkann' Alıntı:

ozanyur' Alıntı:
landı zincirle çekmiştik kolay kolay kopmaz ama bir koparsa arabayada insanlara çok zarar verir
uyarıda bulunmuştuk ama dikkat edilmemiş sanırım
zincirin kopması kurşun gibidir bilirsiniz..ben işim gereği sürekli çelik halat ve zincirler ile iç içeyim..nasıl birşey olduğunu bildiğim için çok korkuyorum..mümkün olduğunca bez kullanmaya çalışıyorum...gerekirse araç çekmeyi bırakıp çevresi boşaltılmalı..

34Hakan' Alıntı:
ozanyur' Alıntı:

ya benım iş çok zor daha arabayı yıkamadım ölle bıraktım ,bu haftasonu gelıyorum ankya bakalım
nasıl çıkacak çamurlar arabadan

jan' Alıntı:
ya benım iş çok zor daha arabayı yıkamadım ölle bıraktım ,bu haftasonu gelıyorum ankya bakalım
nasıl çıkacak çamurlar arabadan

can sen yıkatır yıkatmaz çamur lastiklerini tak bence, üzerindekiler arazide çamura yatıyor ;D

Sanırım çamura bata çıka en çok zevk alanlardan biride can oldu.O kadar sefanın sonunda bide temizleme cefası çekecek artık.Kemik gibi olmuştur üstündekiler valla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR