Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CDM-SUBARU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 407
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,619
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

ata036' Alıntı:
abi binek oto ile gelecem ben
bu arada KIRAT 22 - 24 saate istanbula giriyor ne 3 gününden bahsediyosun alla alla alla :D :D :D :D

Tarık sen seni yaylaya çıkarıcak araçla buluşmayı filan organize ettinmi? kimle buluşucaksın ? konvoya yetişebilicekmisin? ortada kalma oraya gelipde

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

Tempus' Alıntı:
Tarık sen seni yaylaya çıkarıcak araçla buluşmayı filan organize ettinmi? kimle buluşucaksın ? konvoya yetişebilicekmisin? ortada kalma oraya gelipde

abi daha hiç bişeyi organize edemedim büyük ihtimalle istanbula gidip çocukları bırakıp ordan çok geç kalmazsam geleceğim
inegöldeki arkadaşlar hava iyi olursa binek oto ileçıkabileceğimi söylediler

ata036' Alıntı:
abi daha hiç bişeyi organize edemedim büyük ihtimalle istanbula gidip çocukları bırakıp ordan çok geç kalmazsam geleceğim
inegöldeki arkadaşlar hava iyi olursa binek oto ileçıkabileceğimi söylediler

Tarık bizede haber ver ne yapacağını aklımız sende kalmasın sonra...yetişemezsen de gelme fazla zorlama kendini

aozturk' Alıntı:
Tarık bizede haber ver ne yapacağını aklımız sende kalmasın sonra...yetişemezsen de gelme fazla zorlama kendini

kesin haber ederim ahmet abi cumartesi en geç 12 de istanbuldayım o saaten sonra yola çıkacak olanlar varmı

Arkadaşlar..o kadar çok istememe ragmen şirketim bütün çalışanlara geçen yılın ardından yemek veriyor..Cumartesi günü..

şanssızlık işte..

ata036' Alıntı:
kesin haber ederim ahmet abi cumartesi en geç 12 de istanbuldayım o saaten sonra yola çıkacak olanlar varmı

Tarık o saate kalan yok bildiğim kadarıyla, en kötü ihtimal ile o saatlerde çıkacaksan eğer İnegöl üzerinden değil bence Bursa üzerinden gel ve mutlaka Recebin yukarı mesajlarda tarif ettiği Bursa girişindeki Off-road cafe ye uğra oradaki arkadaşlar yol tarifi yapabilirler.

Cihan ne haber ;)

aozturk' Alıntı:

abi iyi işte arabayı hazırladım ,şimdide kendi hazırlığım bitti , gece saat 04:00 tekerlek çevirmeye başlıyoruz öğlen saat 12:00 gibi kısmetse inegölde olacağız saatler geçmiyor :D

aozturk' Alıntı:
Tarık o saate kalan yok bildiğim kadarıyla, en kötü ihtimal ile o saatlerde çıkacaksan eğer İnegöl üzerinden değil bence Bursa üzerinden gel ve mutlaka Recebin yukarı mesajlarda tarif ettiği Bursa girişindeki Off-road cafe ye uğra oradaki arkadaşlar yol tarifi yapabilirler.

tamam ahmet abi bi yetişeyimde yol bulmak kolay muconun kokusuna gelirim ben :smiley:

cihanülker' Alıntı:
abi iyi işte arabayı hazırladım ,şimdide kendi hazırlığım bitti , gece saat 04:00 tekerlek çevirmeye başlıyoruz öğlen saat 12:00 gibi kısmetse inegölde olacağız saatler geçmiyor :D

Aynen şu son saatler geçmez akşam hiç olmazsa erken yat uykunu al kardeşim ..Cihancım kısmetse 12.00 de sizi İnegölde karşılarım ben o yoldan çıkmak istiyorum...
Hepinize hayırlı yollar iyi sürüşler... :D :D

Erkan bizdemi inegöle gitsek o zaman. ;)
Anca beraber kanca beraber. Ahmet abi o yollarda bildiğin birşey mi var?

öğlende inegöl köfte yeriz ;D ;D ;D ;D ;D ;D

İYİ İYİ hep beraber çıkarız yukarıya işte ne güzel o zaman cuma sabahı yola çıkacak dostlar inegöl özdilek te buluşuyoruz saat öğlen 12:00 civarı

Erkan la konuştum başka gelenler olabilir bide bizi bursada bekliyecekler diyor, yarın yolda netleşir dedik.
Hani göç yolda düzelir hesabı.

cihanülker' Alıntı:
İYİ İYİ hep beraber çıkarız yukarıya işte ne güzel o zaman cuma sabahı yola çıkacak dostlar inegöl özdilek te buluşuyoruz saat öğlen 12:00 civarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR