Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CDM-SUBARU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 407
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

yol' Alıntı:
Tarık'ı da kapıp, Cumartesi akşamdan kamp alanında olacağız gibi görünüyor... Umarım yolda bitiremeyeceğimiz kadar kete getirir Tarık :D

kete hiç aklıma gelmemişti valla muco belki keteyi görünce sakinleşir iyi fikir :D

RedlinE' Alıntı:
Tarik ne iş torpilmi yaptirdin kendine gazabimdan kurtulabilecegini zannediyosan yaniliyosun.
Sedat beyde bizden gizli istikbarat ;)

senden korkan senin gibi olsun diyecem ama demiyorum senin gibi olupda ne edecem :D :D :D
senden korkan DEFNDERSİZ kalsın mucoooooooo :D :D :D çok kötü bir beddua oldu buda ya :D :D :D :D

Etiketler

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

Herkese kazasız belasız bir yolculuk ve keyifli bir kamp dilerim....

Cb 20 diye okudum yanlis degilsem. Tarigim butun dusmanlarim senin gibi olsa sirtim hic yere gelmez kardesim

RedlinE' Alıntı:
Cb 20 diye okudum yanlis degilsem. Tarigim butun dusmanlarim senin gibi olsa sirtim hic yere gelmez kardesim

eywallah abim ben artık yavaş yavaş yola düşmeye hazırlanıyorum artık yazamayabilirim inşallah yetişirim ve yüz yüze görüşebiliriz şimdiden herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum

cihan abi 1700 km ığdır istanbul çocukları bırakıp bide ordan bursaya ordanda kendir yaylasına geleceğim tüm enerjim bitecek haberin ola benim içinde enerji içeceği bulundur yanında ;) :D :D :D

RedlinE' Alıntı:
Tarik ne iş torpilmi yaptirdin kendine gazabimdan kurtulabilecegini zannediyosan yaniliyosun.
Sedat beyde bizden gizli istikbarat ;)

Kete kokusu mazot kokusundan tez gelir Mücahit hocam :D

Şaka bir yana, yola çıkmış ve çıkacak olan tüm dostlara kazasız belasız iyi yolculuklar dilerim. Özellikle yolu uzak gönlü yakın dostumuz Tarık kardeşim, Kars yollarında gördük seni, Kırat'ına da şoförlüğüne de diyecek yok :smiley: ama yine de yavaş gelin, dikkatli gelin, dinlene dinlene gelin... Gözümüz hem Kars, hem Antalya yollarında haberiniz ola :smiley:

Buluşma fotoğrafları ve detaylarını off-road gezileri bölümünden takip edebilirsiniz ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65779

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri