Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CDM-SUBARU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 407
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,616
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

CDM-SUBARU' Alıntı:
Sabah karar veririz nasılsa :D
Yarın hani başka yerlerden felan gelen olursa,onlarıda karşılamak lazım ;)
Haa baktık,gelen giden yok,aarayan soran yok,bizde rotayı İnegöl'e çevirir,köftemizi hep beraber yer yukarı çıkarız ;D

Önemli Not :TEKİLA ları unutmayın ;D

Erkancığım şu TEKİLA nın alcolsüzü yokmu yahu..ben ne içeceğim..İnegöl şehir suyumu :mad:

Etiketler
Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

arkadaslar,
yayla ya cikisla ilgili kroki koymayacakmisiniz,biz cumartesi gelmeyi planliyoruz,
birkac arkadas daha sormus,cevap vereni gormedim,
alternatif rota belirlerseniz cok sevinirim,aksilik olmazsa gorusmek dilegiyle

Burak sen inecek misin cumartesi? ya da cumartesi cikacaklar icin bir program var mi?

pandipieri' Alıntı:
Burak sen inecek misin cumartesi? ya da cumartesi cikacaklar icin bir program var mi?

Daha önce bahsedildi ama yine hatırlatalım,cumartesi saat 10.00 da Asmerkezin arkasındaki off road cafe den hareket edilecek yayla ya.
Ben cuma günü gelenleri çıkarıcam,cumartesi gelenleride Ömer ve Gökhan arkadaşımız çıkaracak.Ömer in teli: 05325014043.

altay41' Alıntı:
arkadaslar,
yayla ya cikisla ilgili kroki koymayacakmisiniz,biz cumartesi gelmeyi planliyoruz,
birkac arkadas daha sormus,cevap vereni gormedim,
alternatif rota belirlerseniz cok sevinirim,aksilik olmazsa gorusmek dilegiyle
eski usülle cevap vereyim bursadan kelese gittinizmi kelesten kendir çok yakın kime sorsanız söyler bursadanda kelese izmir yolunda carfurr yanından gidilir kime sorsanız gösterir yol çok basittir kaybolmassınız

Serkan bilmiyorum ama sen bursaya gelince beni ara, konuşarak tarifle getiririz seni, olmadı karşılamaya gelirim ayıpsın.

pandipieri' Alıntı:

Bakkan' Alıntı:
Serkan bilmiyorum ama sen bursaya gelince beni ara, konuşarak tarifle getiririz seni, olmadı karşılamaya gelirim ayıpsın.

yok yahu inmene gerek bulurum ben orayi telefon cekiyordur sanirim orada sen beni yonlendirirsin konusuruz telde

Bakkan' Alıntı:

ben uzayciyim biliyorsun cok cok uydudan bulurum sizi...

Beyler biz cemle 15.15 pendıkden bınıcez Allah nasıp ederse (cemin sitikirlari hazir yapiştirmazsa arabasini almamasini soylıcem) yanliz yol tarınıfı ben aldım sıkıntı yok dedı. yani cumartesi ogleye dogru gelırız artık hakkınızı helal edın.

Ona şüphe yok Serkan, gece olsa laser pointerı çıkarır gökyüzüne sıkardın bizde senin yerini bulurduk ;D
Telefonlaşırız. Kaç gibi gelicen ctesi, 10 da Asmerkez e yetişemezsen kendin direk gelirsin. Bursaya yaklaşınca çevreyoluna dönmeden bursanın içine doğru geleceksin. Taki Carrefour akadar. Carrefoura gelmeden hemen sağa Orhaneli Keles tabelaları olcak , oradan girip Keles e geleceksin, oradan seni alırız zaten.

pandipieri' Alıntı:
ben uzayciyim biliyorsun cok cok uydudan bulurum sizi...

Tamamdir orayi kesin bulurum sonrasinda zaten haberlesiriz, oglene dogru olurum bursada. bu tarif olmasaydi asmerkeze yetisirdim ama simdi gerek yok, bulurum mutlaka... bursada gorusmek uzere iyi geceler...

ne tarıfı arkadasım google eart den baktım kordınatını yazdım gbs devam sıkıntı yok
;D erkanım tekıla tmm da gene gulmekten altımıza yapıcaz desene

cihanülker' Alıntı:
sedat çok geç kalmayın ,pazar sabahı erkenden toplanmaya başlıyor millet , cumartesi gelinde az muhabbet olsun :D :D :D

aozturk' Alıntı:
Sedat geçte olsa Cuma akşamı orada olmaya bak hiç olmazsa C.tesi sabahtan bekleriz. Benide gaza getirdiler sanıyorum Cuma sabah çıkacağım gibi..

Tarık'ı da kapıp, Cumartesi akşamdan kamp alanında olacağız gibi görünüyor... Umarım yolda bitiremeyeceğimiz kadar kete getirir Tarık :D

Tarik ne iş torpilmi yaptirdin kendine gazabimdan kurtulabilecegini zannediyosan yaniliyosun.
Sedat beyde bizden gizli istikbarat ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR