Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CDM-SUBARU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 407
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,616
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

PROF11' Alıntı:
merhabalar,neden iki gruba ayrıldık cuma ve cumartesi tam olarak hangi karar olucaktır,yetkili ağızdan bilgi lütfen,birde eşlerin gelmesi durumunda sakınca varmıdır,SAYGILAR

Binali Bey;

Durum şu.
Antalya grubu ve bizler şöyle düşündük.O kadar yol alıcaz tek gece yetmez :D iki gece olsun bari dedik :D
Fakat,asıl buluşma Cumartesi :smiley:

Biz zamanı olan ve müsait olan 8-10 kişi kaçaklık yapıp,şeytana uyduk ve iki gece kamp atalım dedik. :smiley:

Eşlerin gelmesinde hiç bir sakınca yok tabiki ;)

Etiketler
Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

gzb41' Alıntı:
Kocaelinden katılmayı düşünüyorum gezenbilir üyesi olmayan toyota sahipleride katılabiliyor mu? Bir gezenbilir organizasyonu mudur? başka forumlardan toyota sahibi arkadaşlar gelebilir mi? teşekkürler.

Gezenbilir üyesi olmanız yada olmamanız önemli değil. :D
Bizim için insanların üye olup olmadığı felan değil,TYT ya gönül vermil olmaları yeterli.Hoş arabanında pek bi önemi yok ya :D :D
Bu gezi TOYOTA'ya gönül vermiş insanların,bir arada olması,kaynaşması ve iyi bir hafta sonu geçirmesi için düşünülmüş bir organizasyon. :D

Abi kokocu zaten 3 ten sonra açıyor yani gidrken yeme şansımız yok. Yoksa ben bi koşu alır sonrada yetişirdim konvoya, 100 le geliyorum ya basardım gaza :D
Ama dönerken ben affetmem, kokocuya uğrarım. Sonrada İstanbul yaparım. Arzu eden gelir :D

aozturk' Alıntı:
Burakçığım siz akşamı bulursunuz ha... yok kokoreç yeme yok iskender yok hamam ne bu ya buluşmamı turistik gezimi torunum Allah Allah..... ;D ;D ;D

Dönüşte bakarız Burak. :smiley:
Bende senin kokondan yemeyi düşünüyorum ;D ;D

CDM-SUBARU' Alıntı:

;D nasıl yani???

İçiniz fesat,başka yerlere çekmeyin alooo :D

;D ;D ;D

Arkadaşlar yine geziyle ilgili olarak;

Yaylada Cuma akşamı-Cumartesi sabahı,Cumartesi akşamı ve Pazar sabahı için bir catering hizmeti olacak.Izgara-köfet-yumurta-sucuk v.s şeklinde ;)
Yiecek içecek konusunda boşuna yüklenmemize gerek yok.
İsteyen kendi yiyecek-içecek konusunu kendi halletsin.
İsteyen ise bu hizmetten ücreti karşılığında faydalanabilir.

Bu hizmet için orada olacak arkadaşlarıda düşünelim derim ben ;)

Bi kere yesen müptelası olursun, hep istersin ;D ;D ;D

CDM-SUBARU' Alıntı:

Erkan peki cuma öğlen yemeğini nerde halledicez, ben acıkırım söyliyim.
Kamptada hemen ateşte birkaç bişey de yapılabilir tabi. Yoldan birkaç parça bişey alıp yapabiliriz.

CDM-SUBARU' Alıntı:

Yaylada Cuma akşamı-Cumartesi sabahı,Cumartesi akşamı ve Pazar sabahı için bir catering hizmeti olacak.Izgara-köfet-yumurta-sucuk v.s şeklinde ;)

gzb41' Alıntı:
Kocaelinden katılmayı düşünüyorum gezenbilir üyesi olmayan toyota sahipleride katılabiliyor mu? Bir gezenbilir organizasyonu mudur? başka forumlardan toyota sahibi arkadaşlar gelebilir mi? teşekkürler.
Bekleriz. Erkan'ın dediği gibi TOYOTA sevdalılarının GEZENBİLİR de organize ettikleri geleneksel bir buluşmadır bu üye olmak şart değil ama Türkiye de bu sevdalıların en fazla olduğu yerdir burası ( şahsi fikrim).Başka forumlarda olan arkadaşlar tabikide gelebilirler. Aynı onların organize ettikleri TOYOTA buluşmalarına bizlerin katılmak istediği gibi.
Birde tanışma bölümünde kendinizi biraz tanıtırsanız çok seviniriz
Görüşmek dileğiyle

Bakkan' Alıntı:
Erkan peki cuma öğlen yemeğini nerde halledicez, ben acıkırım söyliyim.
Kamptada hemen ateşte birkaç bişey de yapılabilir tabi. Yoldan birkaç parça bişey alıp yapabiliriz.

Ya sorun değil Burak,hemen ateşe attıkmı bişeyler tamamdır ;)

CDM-SUBARU' Alıntı:
Ya sorun değil Burak,hemen ateşe attıkmı bişeyler tamamdır ;)

bu adama ne oldu ya yemekten başka şey düşünmez oldu..

CDM-SUBARU' Alıntı:

inşallah yetişebilirim gelebilirsem en çok ben düşünürüm o arkadaşları abi sen merak etme ;)

Ahmet abi aç aç olmaz, karnımızı doyurursak keyfimiz daha güzel olur.
Yemek ihaleside bana kaldı haa. Görürüz orda kim daha çok yiyor, asıl konuşmayandan korkucan :D

aozturk' Alıntı:
bu adama ne oldu ya yemekten başka şey düşünmez oldu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR