Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 34UNV48 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,198
Ynt: Defender 90 Sahibi Olduk Sayılır...

dturan' Alıntı:
bir arkadaşım 4.6 trayback yaptı yarışlara katılıyor. bindim gördüm fena birşey. rölantide 45' rampa çıkıyor.
6.6 hummer motorlu bir defender da duydum. disco yürüyeni üzerine yapılmış. Defender de son yok yani :smiley:
abi motor yeri o kadar buyukki herseye musait

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler

Ben alçaktan uçup max 2500cc civarı benzinli bir motor atmak niyetindeyim ama nerden bulurum ne yaparım henüz bir şey bulamadım...

yarin bi fikir vericem geldim istanbula :smiley:

Otokar ın yedekparça satış ve servisi de ikitelli Org San bölgesi Bağcılar*-Güngören Otosanayi sitesindeymiş.

Otokar ın sitesine girdim her ne kadar fiyat yazmasa da hala defender satışları var görünüyor.Bu arada defender 90 ın kapalı kasa modelinden güzel bir resim beğendim:

http://www.otokar.com.tr/tr/urunler/p_gallery.aspx?tip=0&urun=17

uysalburak' Alıntı:
Otokar ın yedekparça satış ve servisi de ikitelli Org San bölgesi Bağcılar*-Güngören Otosanayi sitesindeymiş.

Otokar ın sitesine girdim her ne kadar fiyat yazmasa da hala defender satışları var görünüyor.Bu arada defender 90 ın kapalı kasa modelinden güzel bir resim beğendim:

http://www.otokar.com.tr/tr/urunler/p_gallery.aspx?tip=0&urun=17
İkitellideki servis sadece otobüs ve resmi kurum araçlarına (akrep / shordland vs.) servis veriyor. eskiden orada ümit usta vardı arada bakardı ama şimdi sivil araçlara bakmıyorlar. otokarın en son liste fiyatı 170.000 tl civarındaydı.

uysalburak' Alıntı:
Teşekkürler Derya bey. Ben de yakınımda otakar var orjinal parça var diye heveslendim.

otokar ikitelli defender parçasını elinde fazla bulundurmuyor. (En azından ben gittiğim zamanlar ikitelli servis öyleydi.) genelde emniyet araçlarında zırhlı parçaları kullanıldığı için onların yedekleri var. ama yinede gidip sormanızda fayda olur tabiki. yedek parça için kayalar daha hesaplı. otokar ın elinde-stoğunda olmayan parçalar bile kayalarda var.

uysalburak' Alıntı:
Sizden ve oğuzhan dan öğreneceğimiz çok şey var.

Acemi sorularımızı yada bilgilerimizi mazur görün lütfen.
Ne demek, hepimiz birşeyler öğreniyoruz burada. forum ki maksat, sıkıntıyı da sorunu da güzel şeyler gibi paylaşmak değilmi :smiley:

Konu açılalı 2 ay olmuş neredeyse konuyu canlandiralim. Aracın güncel durumu nedir ?

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim varda soylemiyim ozan yok arkasindan konusuo gibi olmasin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR