Dağ Aslanı - Nissan Patrol - 3.3 Turbo Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,827
İsmail bey elinizde sihirli deynek mi var anlamadım gitti :D sizdeki araçlar başka bir güzel duruyor bu da onlardan bir tanesi izlemeye devam ;)

Etiketler
Serkancıgım..sihir falan yok..
sadece araç alırken zaten biliyorum..böyle duracagını..neler gidecegini..

sen daha dur bir ön tampon..arka stepne taşıyıcılı tampon..vinç..snorkel takılsın..o zaman fikrini söyle..belki güzel olacak..belki daha çirkin olacak..en iyisi en sonundaki görünüşü ve işlevi olmalı... ;D

daisuki' Alıntı:
İsmail bey elinizde sihirli deynek mi var anlamadım gitti :D sizdeki araçlar başka bir güzel duruyor bu da onlardan bir tanesi izlemeye devam ;)

mdr' Alıntı:
Serkancıgım..sihir falan yok..
sadece araç alırken zaten biliyorum..böyle duracagını..neler gidecegini..

sen daha dur bir ön tampon..arka stepne taşıyıcılı tampon..vinç..snorkel takılsın..o zaman fikrini söyle..belki güzel olacak..belki daha çirkin olacak..en iyisi en sonundaki görünüşü ve işlevi olmalı... ;D

İsmail bey dediğiniz son derece doğru .Gerçekten araç toplarken yapılmak isteneni yada yapmak istediğinizi önceden bilmek ve bu işide kusursuz bir şekilde ortaya çıkarmak beceri :smiley: ,kabiliyet :smiley: , hemde zevk meselesi ;) .Siz bence bu üçünü çok iyi biliyorsunuz ve bizde sizi takip etmekten zevk duyuyoruz ( şahsım adına ). Kolay gelsin diyerek ilgiyle sizi ve diğer ustalarımızı takip ediyorum.

mdr' Alıntı:
Ali bey Günaydın..

senin köpegin olur bu araba.. ;D ;D

Yalnız en az 1 yıl binip kullanmam..yeteneklerini keşfetmem lazım..Yoksa gözüm açık gider.. :D

Eksik Olmayın Abi..

güle güle kullanın..Allah size uzun ömür versin..

İlahi Niyazi bey... :D :D

her offroad aracı gibi bu da geçer o gölden...mesele o degil..mesele araca güvenmek ve pilotaj.. ;D ;D ;D

sadece sizin için deneyecegim orasını..bunu bilesiniz...kalırsam da sorumlusu sizsiniz.. ;D :D :mad:

Bazı arkadaşlar..iç fotograflarını da istemişti..

P1060350

P1060351

P1060353

dışı gibi içi de güzel İsmail bey :smiley: Niyazi beyin dediği gibi su geçişi pilotaj işi sizde bu işin piri olarak su geçişli resim bekliyoruz ;) çok derin olmasın sonuçta içine su alır maazallah kendi arabam gibi üzülürüm... :(

takip ;)

Bu akşam bir ihtimal--yarın kesin vinçli ön tampon,stepne taşıyıcı arka tampon, yan basamaklar ve ön alt kaydırıcı takılmış olarak aracımı alacagım...

Teşekkür ederim arkadaşlar...

şu an Karamürselde 3 tane Nissan patrol oldu.
-1984 model 4.2 benzinli Nissan patrol İsmail adında adaşıma alındı..şu an yolda geliyor.. ;D ;D
-benim 1989 3.3 turbo dizel nissan patrol
-Haluk Aydın arkadaşımıın 1992 model 2.8 turbo dizel Nissan patrol..

Biraz da 92 model 2.8 turbo nissana bakalım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR