Dağ Aslanı - Nissan Patrol - 3.3 Turbo Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,666

Etiketler
Müdürüm hayırlı olsun tekrar ;)
Tek kapı araç sıkıntılı olmuyor mu,bunların 4 kapılısı yok muydu; özellikle mi tercih ettin? ::smiley:

Ali bey merhaba,
güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bunların 4 kapılısı var..Biz şu an çekirdek aileyiz..Hatta aslına dönen aileyiz..Yani çocuklar yuvadan uçtu..Bir karı bir koca yani.. ;D
Bize tek kapı gider...Arkasında bagaj kısmı bu modelde bayagı geniş..fotolarını yayınlarım sonra.
Arazide tek kapı her zaman avantajdır.Biz de kamp v.s agırlıklı degil de offroad için aldıgımızdan bana göre tam uygun..

amanos80' Alıntı:
Müdürüm hayırlı olsun tekrar ;)
Tek kapı araç sıkıntılı olmuyor mu,bunların 4 kapılısı yok muydu; özellikle mi tercih ettin? ::smiley:

Teşekkürler Süleyman bey...

asıl ben sizin arazi aracı almanızı dört gözle bekliyorum.. ;D ;D ;D sizde de bir şanssızlık gidiyor.. :D

mountaineer16' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun ismail abi allah kaza bela vermesin.

mdr' Alıntı:
Teşekkürler Süleyman bey...

asıl ben sizin arazi aracı almanızı dört gözle bekliyorum.. ;D ;D ;D sizde de bir şanssızlık gidiyor.. :D

hiç sorma abi ya valla ne şanssızlık hemde. kendime kurşun döktürdüm bakalım belki açılırız bundan sonra :smiley:

İsmail bey daha önceki mesajımda dediğim gibi aracınız hayırlı olsun sanki sizin elinizin değdiği araç başka bir güzel oluyor nedendir bilmiyorum araçlar ayrı bir güzel görseller başka bir güzel resimleri izlemek başka bir güzel ne diyelim bize de hayırlı olsun demek düşer ;) tekrar hayırlı olsun sağlıcakla kalın iç görseller ide bekliyoruz... :smiley:

Serkancıgım çok teşekkürler..o güzellik sana ait..
ben sadece olanı yansıtmaya çalışıyorum..Haa birde araç aldıgımda uzun uzun araştırıp bu araca hangi lastik,hangi jant gider.Nasıl yaparsam daha iyi performans gösterir ,yabancı sitelerden araştırıp fotogfarları inceleyip hep tek atış yapmaya çalışıyorum.bence sır burada. ;D :D ;D :D

daisuki' Alıntı:
İsmail bey daha önceki mesajımda dediğim gibi aracınız hayırlı olsun sanki sizin elinizin değdiği araç başka bir güzel oluyor nedendir bilmiyorum araçlar ayrı bir güzel görseller başka bir güzel resimleri izlemek başka bir güzel ne diyelim bize de hayırlı olsun demek düşer ;) tekrar hayırlı olsun sağlıcakla kalın iç görseller ide bekliyoruz... :smiley:

Aracımızın iç kısmı tamamen soyuldu.

Çok şükür küçük el içi kadar bir yer hariç çürük çıkmadı.Orası temizlenip yapıldı.Önce pütür atıldı.Sonra alt kaplama yapıldı.Üzerine boydan boya tek parça sentetik malzemeyle kaplandı.Bütün orijinal kapı içleri panzotlar üzerine geri kaplandı.Birkaç ufak sihirli dokunuşla güzelleşme yapıldı.
Alttan şase ve alt kısım sıcak suyla yıkanıp telle fırçalanıp bakıldı.Temizlendi.Pütür atıldı.Araziye girmek için gereken işlemler devam ediyor.
Bu hafta ön-arka tampon ve vinç yapılmaya başlandı..

..

Dag Aslan 92

Dag Aslan 93

Dag Aslan 94

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR