Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 475,892

Etiketler

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

ttn' Alıntı:
http://www.renault.ru/renault-range/range-page-vp/duster/duster/

videodaki 51'inci sn.ye dikkatli bakarsanız arka tavan lambası sorununa çare bulmuşlar sanırım ;)

Ayrıca eşya koyma gözü olarakta işlev görücektir.

Yeni 2012 Renault Duster

GxjPQ.jpg

CVSB9.jpg

dqCpq.jpg

t8XSW.jpg

zrPbV.jpg

d4RrT.jpg

niH1a.jpg

WNpyL.jpg

t7SWx.jpg

18Tfj.jpg

TTF3y.jpg

epVBH.jpg

tDDWV.jpg

ZIZPY.jpg

KHgDN.jpg

7tVBH.jpg

kPjjD.jpg

U6VcI.jpg

yhV4Q.jpg

KIFp2.jpg

9lw10.jpg

6NQit.jpg

Brezilya'daki Fiyat Aralığı:

1. Duster 1.6 16V Hi-Flex..................................................................R$ 50.900,00
2. Duster Expression 1.6 16V Hi-Flex...................................................R$ 53.200,00
3. Duster Dynamique 1.6 16V Hi-Flex..................................................R$ 56.900,00
4. Duster Dynamique 2.0 16V Hi-Flex Câmbio manual.............................R$ 60.600,00
5. Duster Dynamique 2.0 16V Hi-Flex Câmbio Automático/Sequencial.......R$ 64.600,00
6. Duster Dynamique 2.0 16V Hi-Flex 4x4 e câmbio manual....................R$ 64.600,00

1 R$(Brezilya Reali)---------1.0164TL

ümiterkan' Alıntı:
Yeni 2012 Renault Duster

GxjPQ.jpg

CVSB9.jpg

dqCpq.jpg

t8XSW.jpg

zrPbV.jpg

d4RrT.jpg

niH1a.jpg

WNpyL.jpg

t7SWx.jpg

18Tfj.jpg

TTF3y.jpg

epVBH.jpg

tDDWV.jpg

ZIZPY.jpg

KHgDN.jpg

7tVBH.jpg

kPjjD.jpg

U6VcI.jpg

yhV4Q.jpg

KIFp2.jpg

9lw10.jpg

6NQit.jpg

Brezilya'daki Fiyat Aralığı:

1. Duster 1.6 16V Hi-Flex..................................................................R$ 50.900,00
2. Duster Expression 1.6 16V Hi-Flex...................................................R$ 53.200,00
3. Duster Dynamique 1.6 16V Hi-Flex..................................................R$ 56.900,00
4. Duster Dynamique 2.0 16V Hi-Flex Câmbio manual.............................R$ 60.600,00
5. Duster Dynamique 2.0 16V Hi-Flex Câmbio Automático/Sequencial.......R$ 64.600,00
6. Duster Dynamique 2.0 16V Hi-Flex 4x4 e câmbio manual....................R$ 64.600,00

1 R$(Brezilya Reali)---------1.0164TL
çok güzelllllllllll olmuş

Brezilya'da renault duster olarak üretiliyor Romanya'da dacia duster olarak üretiliyor Türkiye'de üretilenlerde bir değişiklik yok uzun bir süre olmazda eldeki eski malların stokunun bitmesi lazım burada vergiler oldugu müddetçede hiç bir zaman avrupadaki fiyatlarla satılamaz onun için ucuz malzeme kullanarak satış devam eder

Gelse ilk işim hemen aracımı götürüp bu yeni modeli almak olur.
Keşke birimiz sorsa tam yetkilisine planları varmı aracı türkiyeye getirmek için .

burayı da şimdi gördüm , gelecek mi otomatik vitesi acaba , duyan bilen var mı ?
ah bi gelseee :smiley:

herkese merhaba , yaş 37 oldu dağ bayır merakı sardı , galerici arkadaşım kendindeki suzukiyi bana satabilecekken , duster önerdi , aklıma düşünce araştırmaya başladım.
en geniş bilgi kaynağı bu forumdur diyebilir miyiz ?

hem 4x4 hem de 4x2 test eden var mı aranızda acaba ?

celal_gelen' Alıntı:
herkese merhaba , yaş 37 oldu dağ bayır merakı sardı , galerici arkadaşım kendindeki suzukiyi bana satabilecekken , duster önerdi , aklıma düşünce araştırmaya başladım.
en geniş bilgi kaynağı bu forumdur diyebilir miyiz ?

hem 4x4 hem de 4x2 test eden var mı aranızda acaba ?
celal bey yaklaşık 15 aydır 4*4 duster sahibiyim şahsen arazide ve asfaltta ben memnunum tabiki profosyonel oof roadçı değilim ama bence başarılı ve zevkli bir araç 4*2 sini sadece bayide bakarken 3-5 km kullandım oda güzel di ama ben dağ bayır ,çamur ,kum sevdiğimden ve 4*4 daha güçlü 6vitesli v.s artılarından dolayı bence 4*4 derim.ama yakıtı biraz 4*2 den fazla ola bilir ne alırsanız şimdiden hayırlı olsun :smiley:

ali bey teşekkür ederim.

ben de zaten kesinlikle öyle bir off road düşüncesinde değilim , sanırım almışken iyisi olsun kuralı bunda da geçerli olacak.
yani4x2 si kötü olduğundan değil ama bir kere vites farkı var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR