Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 475,898
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

ümiterkan' Alıntı:
Şehirde offroad buna diyorlar herhalde :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=e1y7ZgWelKM

http://www.youtube.com/watch?v=S1gIGMPPlHc
Ya Ümit bey,sen de olmasan Duster videosu izleyeceğimiz mümkün görünmüyor :(,iyiki varsın :smiley:.
Evet arkadaşlar,geçen hafta bütün yurdumda kar-buz,kış-kıyametti,yok mu Duster yeni videolar ::smiley:?
Kazasız belasız iyi sürüşler.

Etiketler

Arkadaşlar bu rüzgarlıklardan nereden bulabilirim .nette çoğu sitede üstten yapıştırmalılar var.Aracım beyaz olduğu için için yapıştırmalılar biraz kelebek konmuş gibi duruyorda. yardımlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

• DSC00656.jpg
    DSC00656.jpg
    143.3 KB · Görüntüleme: 141

devit3' Alıntı:
Arkadaşlar bu rüzgarlıklardan nereden bulabilirim .nette çoğu sitede üstten yapıştırmalılar var.Aracım beyaz olduğu için için yapıştırmalılar biraz kelebek konmuş gibi duruyorda. yardımlarınızı bekliyorum...

SERKANEFE' Alıntı:
Ali Bey'i arayın 4 'ü 110 tl o resimdeki araç sanırım benim,

0216 660 00 00
0543 266 33 33

Yukardaki numaraları ararsanız Ali bey'den alabilirsiniz.
numara için teşekkürler. Firma ismi varmıydı acaba?
resimdeki araç konya plakalı idi. diğer resimleride aşağıdaki linkde.güzel aksesuar yapmış arkadaş.

https://skydrive.live.com/?cid=7B0FDE5405E7978F&id=7B0FDE5405E7978F%21556

Sayın Devit3 benim aracımda önlerde var fakat tavsiye etmem. 1. sebep rüzgar sesi yapıyor. 2 sebep yağışlı karlı don havalarda yan görüşü olumsuz etkiliyor biraz. faydası var mı dersen hafif aralık bıraksan yağmur içeri girmiyor o kadar. birde görüntü güzel oluyor belki

kobra9215' Alıntı:
Sayın Devit3 benim aracımda önlerde var fakat tavsiye etmem. 1. sebep rüzgar sesi yapıyor. 2 sebep yağışlı karlı don havalarda yan görüşü olumsuz etkiliyor biraz. faydası var mı dersen hafif aralık bıraksan yağmur içeri girmiyor o kadar. birde görüntü güzel oluyor belki

Kullandığım ve gördüğüm başka araçlarda yan görüşü olumsuz etkiliyor

Ön camlardaki rüzgarlıkları aracı aldığım günün akşamı söktüm...(ikinci el araç)

kendi adıma yan görüşü gerçekten çok engelliyor düşüncesindeyim...

Merhaba arkadaşlar, doğru bölüme mi yazdım bilmiyorum, bir hatam olmuşşa affola. 1.5 Ambiance 90 HP Duster sahibiyim, forumu da uzun zamandır takip ediyorum. Özellikle 4x4 110 HP Duster sahibi olan arkadaşların kar ve ( tam anlamıyla off road olarak kabul edilmese de ) arazi performanslarını izleyip ( okuyup ) acaba benim aracım da benzer performans sergiler mi diye mereak ediyordum. En sonunda bu gün Anamur civarındaki orman yollarında yaklaşık 10 km kadar deneme fırsatım oldu. Araçta 4 kişiydik, yollar ( yol denebilirse ) sürekli keskin dönüşlü ve rampa olarak tamamen killi çamur ve muhtemelen traktör geçişlerinden dolayı içi su dolu derin yarıklarla doluydu. Bazı kısımlar ise akan suların etkisiyle toprak tamamen akmış ve taşlık şeklindeydi. Araç doğal kaynak sularının içine dolduğu killi yapıya sahip çukurlarda biraz kayma eğilimi gösterse de fazla zorlanmadan istenilen performansı gösterdi. Sonuç olarak bu kadar kötü bir yola bir daha girme ihtimalim olsa da artık içim daha rahat; Dusterime güveniyorum....

alt ziftleme gibi bundandamı vazgeçsek.bugün servise sordum önler 15O tl arkalar 194 tl toplam 344 tl çok para sekanefenin tavsiye ettikleri 11o tl uygun .Ama görüş ve ses sorunu dediniz kararsız kaldım şimdi

GÜZELDE DURUYOR BEAA

DSC00709

Ekli dosyalar

• dctyv.jpg
    dctyv.jpg
    138.5 KB · Görüntüleme: 163

devit3' Alıntı:
alt ziftleme gibi bundandamı vazgeçsek.bugün servise sordum önler 15O tl arkalar 194 tl toplam 344 tl çok para sekanefenin tavsiye ettikleri 11o tl uygun .Ama görüş ve ses sorunu dediniz kararsız kaldım şimdi

GÜZELDE DURUYOR BEAA

Lantirn' Alıntı:
Sayın DEVİT3 şu konudaki resimlerde bakmanızı tavsiye ederim fiyatınıda yazdım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=93294.0

selamlar.
Enis bey macera paketiniz çok güzel durmuş ,güle güle kulanın.bizim duster bugün 7 günlük oldu.düşen plakayı yeniden çıkartık.bu sefer kaportacı arkadaşa altlara nikelajlı çerçeve taktırıp mastikle yapıştırarak taktık gayet şık durdu.
Plaka düştüğü için aracı aldığım b.paşa acar servise uğradım.saolsunlar servis sorumlusu adem usta ve servis müdürü suat bey çok iyi karşıladılar ,dedim hadi gelmişken şu kapıların otomatik kilitlenme işine baktırayım dedim. cihazı bağladılar fakat ekranda olumsuz sonuç çıktı yani yaptıramadık .Artık anadolu yakasına geçtiğimizde birde oradaki servisi deneyeceğiz.

Macera paketini yaza doğru çelik jantla düşünüyorum.sanki jantla daha bir güzel duruyor beyazda.
bugün plakalıklarla motor kaput altı fitillerini taktırdım.Sıradaki ilk iş arka spoiler ve rüzgarlıklar var yaptırdıkça resimlerini paylaşırım sizlerle ...

ARKADAŞLAR DUSTER ESP Lİ ARAÇLARDA 4X2 110 BG LERDE İLK KALKIŞLARDKİ LIK LIK SESİNE ÇARE BULUNDUMU ACABA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR CEVAP VERİRSE TŞK EDERİM

ARKADAŞLAR DUSTER 4X2 ESP Lİ 110 BG OLAN ARAÇLARDAN İLK KALKIŞLARDA gelen lık lık ses çare bulundumu acaba

macmaneman' Alıntı:
teşekkürler vermiş olduğunuz bilgiler için. bu sayede sorunun ne olduğunu öğrendim. forumun en önemli avantajı bu zaten.

selamlar,
döner kontaktör bugün serviste değiştirildi. 2 saatlik bir işlem. garanti kapsamında olmasaydı maliyeti 491 tl idi. bilginize. silegeçlerin tutuk tutuk çalışmasına bir çözüm bulamadılar ancak. çözüm olarak silegeç süpürgelerini değiştirmeyi ve otolar için camsil kullanmayı düşünüyorum. silegeç için önerilerini alabilir miyim??

youngsun' Alıntı:
Yakıt deposundan gelen ses ise henüz bir işlem yok.
yakıt deposundan bende önceden "lok lok" şeklinde ses geliyordu, depoyu her zaman full doldurmak yerine yarım depoluık mazot almaya başladım. ses kesildi, haberiniz olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR