Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 475,588
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

tyt.fan' Alıntı:
CKAYA' Alıntı:
Bakın buda görüntü kirliliği... Gölü kirletiyor ayıp bence...

Link: http://www.youtube.com/watch?v=qr8eEWyKQH

köpek sidiğinde patinaj çekmek deyimi bu olsa gerek :smiley: anfibik araç forumu değil burası.çok çok paletli biçerdöver paylaşımı yapabilirsiniz.yapan var yapamayan var.milletin canını çektirecek bağlantılar aktarmamak lazım.hem dakar duster ı bunlarla kıyas kabul etmez.hatta videolarda hile olabilir

Yok ben zaten hayatta bu tarz paylaşımlarda bulunmam ama arkadaş beni baya güldürdü gece gece aramış taramış bulmuş bir video paylaşmış sağolsun birde görüntü kirliliğinden bahsedince yükseltme kitine lastiğe yazık demiş bende birkaç video paylaşayım dedim. ;D Japonların köpeklere alerjisi var sanırım. Bizde sığır pisliğinde duster videosu paylaşmıyoruz kendi serbest muhabbet köşemizde...

Etiketler

Merhaba,herhangi bir tarafin yaninda yada karsisinda olmadan mavi Samurai ile ilgili,dikkat ederseniz surucu arkadas arac gitmeyecek hale gelinceye kadar iki cekerde gidiyor.Iki cekerde bir iki hamle yapiyor.Sonra dort cekere alip ani hareketle takildigi yerden geciyor.Bunu,takildigi her iki yerde de, dikkatli izleyince gorebilirsiniz. Pek bu tur arazi sartlarinda kabul edilir bir hareket degildir ama suruculuk ve surus teknikleri herkese gore degisiyor.

suzukici arkadaşlar alınmasın kl-71 li samurai ile çok tura çıkmışlığımız var :smiley: lafım at sidiğinde it sidiğinde bile patinaj çekmemiş olup forum forum gezerek salça olarak msj sayısı sayesinde avatarında 'zirve' yazdıranlara... bazı şeylere dikkat çekmek istedim diğer arkadaşlara saygılar

AL1820' Alıntı:
DuSTeRo' Alıntı:
suzukici arkadaşlar alınmasın kl-71 li samurai ile çok tura çıkmışlığımız var :smiley:

nasıl buldunuz suzukiyi?

düz çamurda gayet başarılı ancak araç yükseltiğinden dolayı çapraz pozisyonlarda difransiyel çok kaçırıyor ya tek tekerlek asılıyor yada çapraz. kilit olmadığı için bu pozisyonda yakın dingil mesafesi dezavantaj oluyor çok sayıda ileri geri yapmak zorunda kalıyor. ancak 4 tekerleğin asıldığı pozisyonlarda gayet başarılı.

AL1820' Alıntı:
kilitsizini kullanmışsınız, arka dif e kilit takılsa nasıl olur?

tofaş'a 2.2 vtec turbo motor, bmw m3 şanzıman takarsanız ne olursa işte o olur sayın ali bey

DuSTeRo' Alıntı:
tofaş'a 2.2 vtec turbo motor, bmw m3 şanzıman takarsanız ne olursa işte o olur sayın ali bey

orantısız güç kullanmışsınız, neden böyle yaptınız anlamadım. tofaş a o dedikleriniz zor yapılır( paranız varsa her şey yapılır) ama suzukiye kilit 350eur a takılır. ikinci eli 300tl ye takılır. sizce 300tl verilip kilit takılırsa araç nasıl olur?

DuSTeRo' Alıntı:
suzukici arkadaşlar alınmasın kl-71 li samurai ile çok tura çıkmışlığımız var :smiley: lafım at sidiğinde it sidiğinde bile patinaj çekmemiş olup forum forum gezerek salça olarak msj sayısı sayesinde avatarında 'zirve' yazdıranlara... bazı şeylere dikkat çekmek istedim diğer arkadaşlara saygılar

çifçi kardeş.ben eküri de yaşamıyorum senin gibi.at yok dolayısıyla sidiği yok.it çok .ama itle işim olmaz.ben attımı mangalda kül bırakmayanlara salça olurum.2007 den beri bu siteye üyeyim.forum forum gezmem.bu forum dışında üyeliğim yok.mühendisim şuyum buyum kariyerim var tankım var diye sinek kaydı traş yapmam.adam olanlarla zirve yaptım kayışdağında çıktık ben iddaa kaybettim eğlendik.sana gereken cevabı suzukiciler vermiş.yiğitliğe necaset sürdürmemem gayretin güzel.ordan burdan video araklayıp buraya ekleyeceğine o gezilerden video koyda dikkatimi çek.mızıldak çocuklar gibi moderatörlere şikayet edeceksen uzatma polemiği.

AL1820' Alıntı:
orantısız güç kullanmışsınız, neden böyle yaptınız anlamadım. tofaş a o dedikleriniz zor yapılır( paranız varsa her şey yapılır) ama suzukiye kilit 350eur a takılır. ikinci eli 300tl ye takılır. sizce 300tl verilip kilit takılırsa araç nasıl olur?

yapılır ali bey niye yapılmasın bahsettiğim araç 23bin tl ye bir ara satılıktı :smiley: arama motorunda wankel şahin yazarsanız daha güçlüsünede ulaşabilirsiniz adamlar yapmış. bahsettiğiniz uygulamada kilit samurai'nin yükseltmeden dolayı çaprazlarda oluşan dezavantajlarını ortadan kaldırmış olur. ancak bunun için samurainin difransiyeli yeterlimidir yoksa dingilide değiştirmek custom bir arka dingilmi takmak gerekir bunu bilemeyeceğim ancak tam bir arazi canavarı olur.

tyt.fan' Alıntı:
çifçi kardeş.ben eküri de yaşamıyorum senin gibi.at yok dolayısıyla sidiği yok.it çok .ama itle işim olmaz.ben attımı mangalda kül bırakmayanlara salça olurum.2007 den beri bu siteye üyeyim.forum forum gezmem.bu forum dışında üyeliğim yok.mühendisim şuyum buyum kariyerim var tankım var diye sinek kaydı traş yapmam.adam olanlarla zirve yaptım kayışdağında çıktık ben iddaa kaybettim eğlendik.sana gereken cevabı suzukiciler vermiş.yiğitliğe necaset sürdürmemem gayretin güzel.ordan burdan video araklayıp buraya ekleyeceğine o gezilerden video koyda dikkatimi çek.mızıldak çocuklar gibi moderatörlere şikayet edeceksen uzatma polemiği.

e mailimi almışsın bakıyorum tufan msj alıcıya ulaşmış :D önce suzukici arkadaş cevabını vermiş demene değineyim biz drag'larda rolling'lerde sahip olduğumuz spec'leri açıklarız ona göre koşudan sonra durum değerlendirmesi yaparız bizde dürüstlük esastır seni bilemem. vidyoyu siteye ekleyen PORTEKİZ li arkadaşın açıkladığı specleri es geçtiğine göre sen off road un duayeni olamazsın buraları babanın topiğimi sandın? duster'ım gazla çalışmıyor mazotlu sen tırıvırıyı bırakta 1347msjndan kaçtanesine vidyo veya fotoğraf eklemişsin onu koy ortaya görelim bakalım mangaldaki yüreğini taze salçamısın kaşarlanmış salçamısın görelim. yoksa senin araban yokmu?

vdiyodaki suzuki specs

Jimny specs:
-stock engine
-10cm springs
-Much longer dampers
-ARB air lockers front and back
-Suzuki samurai transfer case with 4.16 reduction kit
-235-75-15 tires
-and much more..

ingilizcen yoksa açıklarım tufan

çiftci kardeş.aracım yok.ben yancıyım.
mühendistinde sanırım.imlan bendende kötü.seni olgun candan a havale ediyorum
vidyo değil video
spec değil spect
kaşar için yakına bak derim.sağına soluna
ben hiç duayenim demedim demem
harbi okuman yok :smiley: tufan kim.murat adım
sanırım tek resmim var duster cı arkadaşların photoshop yaptığı.kayışdağına çıktığımızdaki mor gömlekli.
içinde bulunduğun hezeyanı anlayamıyorum.çok zemberek dağıtmış gördüm ama sen teksin .tebrik ederim.
duster sahibi arkadaşlardan ikisi geldiler.çıkamazsınız dediğim kayışdağına çıktılar.çok çok iddaa etmeme rağmen sendeki infaalin zerresi yoktu.yedik içtik.dağıldık.sorunun ne :smiley:.insanların göz zevkini bozmayalım.kaşar salça geyiği yapacaksan özelden mesaj yaz.cevap veririm.ama imlan gerçekten fecaat.anlamak zor seni.allah şifa versin.sanırım senin yazım dilin jermence.okunduğu gibi yazdığına göre :smiley:.ingilizcemde yok .ama senden almiim saol

bu arada vankel motor başka vtec motor başka şeylerdir.vankel motor bulan kişinin adıyla anılan rotary motordur.çalışma prensibi tamamen farklıdır.m3 şanzumandan kastın gedrag şanzuman gibi bişey olabilirmi.vankel motor rx serisi mazdalarda kullanıldı.
wankel arabayı yapanın niki olmalı yazdığının manası.varsayalım bahsettiğin arac yapıldı.yürüdü.nasıl durduracaksın.şahinin fren sistemiyle.bu pazar yarışan suzukilerin görüntüleri vardı sana yollanan linkte.vitaraları jimny yi görmüşsündür.biz duster görmedik otoparkta varmıydı bilmiyorum.parkur mükemmeldi.
verdiğin 'spek' handi vidiyonun.jimny yazıyo linkte

tyt.fan' Alıntı:
çiftci kardeş.aracım yok.ben yancıyım.
mühendistinde sanırım.imlan bendende kötü.seni olgun candan a havale ediyorum
vidyo değil video
spec değil spect
kaşar için yakına bak derim.sağına soluna
ben hiç duayenim demedim demem
harbi okuman yok :smiley: tufan kim.murat adım
sanırım tek resmim var duster cı arkadaşların photoshop yaptığı.kayışdağına çıktığımızdaki mor gömlekli.
içinde bulunduğun hezeyanı anlayamıyorum.çok zemberek dağıtmış gördüm ama sen teksin .tebrik ederim.
duster sahibi arkadaşlardan ikisi geldiler.çıkamazsınız dediğim kayışdağına çıktılar.çok çok iddaa etmeme rağmen sendeki infaalin zerresi yoktu.yedik içtik.dağıldık.sorunun ne :smiley:.insanların göz zevkini bozmayalım.kaşar salça geyiği yapacaksan özelden mesaj yaz.cevap veririm.ama imlan gerçekten fecaat.anlamak zor seni.allah şifa versin.sanırım senin yazım dilin jermence.okunduğu gibi yazdığına göre :smiley:.ingilizcemde yok .ama senden almiim saol

dağılın beyler adamın arabası yokmuş buşuna sidik yarıştırtıyor. ben seni Allaha havale ediyorum sana sıhhat versin daha marşa basamıyosun gelmişsin forumun bekçisi doğruluk müdavimi kesiliyosun :D sen şimdi yat dinlen boşver onu bunu 150 sayfalık duster forumun kaşarı olmuşsun içine battın çıkamıyosun salça olcak bişey bulamadın şimdi sara sara imlaya sarıyosun hiç gülceğim yoktu ;D sana toyotafan demek çok uzun geliyo yuvarladım tufan oldu napalım dediğin gibi imla bukadar neticede çiftçiyiz alt tabakayız. ARB airlocks ve 4.16 reducition kit olayı bitirdi zaten diğer speclere gerek bile yok iyi bak sonunda anlamana sevindim. burası çooook kalabalık bir site her kuşun eti yenmez bilemedin...

ben seni insan sandım :smiley: eti yenmeyen murdar bir kuş olduğunu bilsem mesaj adedimi yükseltmek bahasına klavyemi yıpratmazdım.okuyan herkesten gözyorgunluğu beyin şişkinliği durumu için özür dilerim.vankel motorla ilgili çalış.vtec ten farkını öğren.birinde neresi dönermiş birinde ne yokmuş sıkıştırma nasıl oluyo bam mı sam mı yarın sözlü yapıcam

tyt.fan' Alıntı:
bu arada vankel motor başka vtec motor başka şeylerdir.vankel motor bulan kişinin adıyla anılan rotary motordur.çalışma prensibi tamamen farklıdır.m3 şanzumandan kastın gedrag şanzuman gibi bişey olabilirmi.vankel motor rx serisi mazdalarda kullanıldı.
wankel arabayı yapanın niki olmalı yazdığının manası.varsayalım bahsettiğin arac yapıldı.yürüdü.nasıl durduracaksın.şahinin fren sistemiyle.bu pazar yarışan suzukilerin görüntüleri vardı sana yollanan linkte.vitaraları jimny yi görmüşsündür.biz duster görmedik otoparkta varmıydı bilmiyorum.parkur mükemmeldi.
verdiğin 'spek' handi vidiyonun.jimny yazıyo linkte

adam yapmış nabıcan dıdısını bıdısını nasıl duruyorsa duruyor ha brembo speclemiş ha paraşüt takmış onu bunu boşver sadede gel. birşeyleri paylaşırken description kısmındaki açıklamalara bakalım ben bunu ifade etmeye çalıştım vtec yada wankel in açıklamasını yap demedim. duster bu forumda sırf bu yüzden eziliyor adam gırtlağa kadar modifiyelemiş aracını duster'la kıyaslıyor bu nasıl ahlak bu nasıl eşitlik? araçların sınıfı bile farklıyken kıyas konusu yapılabiliyor dalga geçilebiliyor 80santim kar yüzünden kimse demediğini bırakmadı gittiyse gitti kardeşim sanane veya kime ne? burda 2 rekat insan gibi duster'cılarla konuşamıyoruz muhabbet edemiyoruz bırakın bu salça işlerini ÜMİT ERKAN duster'a dünyanın emeğini verdi kimsenin söz hakkı yok onun kadar ama genede kimseye yaranamadı yaranılmaz kardeşim anlat göster böyle bir ziyniyette olduğu müddetçe toplumumuz kimseye yaranılmaz! yok vidyolar hep dışardan yokmu hiç türk vidyosunu paylaşın bilmemne bunlar nedir ki yaa nedir? paylaşılan jimny kaç senelik araç neden ozaman portekizden vidyo paylaşılma gereği duyuluyo kimse bunu sorguluyomu yargılıyomu suzukinin ülkemizde kaç yıllık geçmişi olduguna bakarsak? duster daha dün çıktı bugün 2. gün durun bi yaa durun elbet birgün gırtlağa kadar modifiyelenecek. dün çıkmış araçtan bugün dakar performansı bekleniyor yada kilitli difransiyelli ful yükseltme kitli araçlarla mücadele etmesi bekleniyor. biraz adalet biraz eşitlik ve biraz hoşgörü dustercılar olarak hepinizden temennimiz bu...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR