Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 465,010

Etiketler
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

...

522673 443144062407123 599051142 n

duster ın içini niye bu kadar sade yapmışlar bu yazı iyi anlatıyor.adamlar haklı

http://www.otohaber.com.tr/Servis/Teknoloji/2012/10/01/dogru-iletisimle-guvenli-yolculuklara

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    131.5 KB · Görüntüleme: 344

tyt.fan' Alıntı:
standart duster dakar ın seyirci etabını bile geçemez .

Geçemesinnn, bu beni mutsuz etmez ki. Hatta "geçer" dense bile mutlu olmam. Dakar'a ben gitmedikten, kendi arabamla yarışmadıktan sonra, Duster Dakar'ı geçse/geçebilecek durumda olsa ne olmasa ne olur.

Bir gün Dakar'a gidecek olursam kolayına bakarız. ;D ;D ;D

olguncandan' Alıntı:
Geçemesinnn, bu beni mutsuz etmez ki. Hatta "geçer" dense bile mutlu olmam. Dakar'a ben gitmedikten, kendi arabamla yarışmadıktan sonra, Duster Dakar'ı geçse/geçebilecek durumda olsa ne olmasa ne olur.

standart haliyle dakar ı geçebilen araçlar var.mecburi rollcage koltuk modifiyesi yapılarak yarışa sokulan.bazılarını kesmemiş standart duster ,dışı duster olan resimlerdeki aracı dakar da koşturacakmış ondan bu kelime telefiyatı olgun bey.deniz tuzlumu tuzsuzmu onu tartışıyoruz

olguncandan' Alıntı:

çok haklısınız olgun bey, standart kullanıcı için bir şey ifade etmez. boş böbürlenmenin dışında. belki offroad yapan için dayanıklılık alım sırasında referans olabilir.

tyt.fan' Alıntı:
.......deniz tuzlumu tuzsuzmu onu tartışıyoruz

Tuzludur tuzlu... tarihte öyleydi, şimdi de öyle. Bak, 21 aralıkta kıyamet de kopmadı. Yine tuzlu denizlerle başbaşayız. Gerçi denizlerin tuzu da beni mutsuz etmez... mutlu etmediği gibi.

SONUÇ: Duster'ın Dakar ile sınavını tartışmak gereksiz. Ya sınava bizzat girmek veya susmak lazım. Sınava giren öğrencinin (duster) donanımlarını da sayıp dökmek lazım.

Kıymetli arkadaşlarımız birkaç görsel koydu diye onları "vay siz standart duster geçer dersiniz ha! Bre melunlar nasıl söylersiniz" türünden kelamlarla itham etmemek lazım. Öyle diyen olursa "geç de görelim" demek lazım. ;D Haleple arşını ayırmak lazım. ;)

maşallah toyota'nın çaprazı duster'ı hiç aratmıyor

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8Ey8_NiLSGE[/youtube]

köpek sidiğinde patinaj çekmek deyimi bu olsa gerek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EoZ37lijcQs[/youtube]

Arkadaşlar merhaba aracınızın arka cam buğu çözme düğmesinin ortadındaki ışık devredeyken yanıyormu? Bende yanmıyor acaba düğmemi bozuk yoksa ısıkmı yok şüpheye düştüm

troyexplorer' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba aracınızın arka cam buğu çözme düğmesinin ortadındaki ışık devredeyken yanıyormu? Bende yanmıyor acaba düğmemi bozuk yoksa ısıkmı yok şüpheye düştüm
Düğmede ışık yok, gösterge panelinde yanıyor...

troyexplorer' Alıntı:
Merhaba, Bahsettiğiniz düğmede lamba yoktur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR