2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Goldwingerr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 152,529

Etiketler
IMG 3292
IMG 3293
IMG 3293
IMG 3294
IMG 3295
IMG 3296
Eveeet Efsane ye el salladım.Yeni yerinde bıraktım.Düsseldorf dan dönüş için gezip zum schiffen restorant da son yemeğimi yiyip havalimanına gittim.Havalimanında baya stres yaptım Çünkü pasaportumda araç ile Yunanistan dan giriş kaşesi vardı.Ama sorun çıkmadan çıkış kaşesini vurdular Ve Efsane yi Almanya da bırakıp döndüm.Umarım gezinin ilk bölümünü okuyanlar beğenmişlerdir.Sıkmamaya çalıştım Ve fazlaca resim çekip paylaşmaya Ve bu rotayı yapacaklara bir iki alabilecekleri bilgi vermeye çalıştım.

Biz çok eğlendik paylaşımlarınızla -değil sıkılmak (!)..
Yeter ki SiZ Türkiye'ye dönmekten sıkılmayın :smiley:
........VEYA ''sıkılın '' da , bir an önce Almanya'ya dönüp geziye devam edin....Paylaşımlarınıza da tabii !..:smiley:
Hoşgeldiniz

Maalesef sıkıldım...
Sıkıldım ,çünkü; böylesine güzel fotolar eşliğinde ,keyifli yazıları okumaya ara verilecek olmasına sıkıldım.
Sıkıldım,çünkü ;o yerleri şu an dolaşamadığım ve göremediğim için mevcut yaşadığım ortamımdan sıkıldım.
Sıkıldım,çünkü; bu güne kadar sizler gibi avrupayı karavanla dolaşacak cesareti ve parayı ,zamanında bulamadığım için kendime sıkıldım....

Sıkılmadım,çünkü; sizin kamera merceğinden oraları gördüm,sizin anlatımınızdan oraları yaşadım..
bu keyfi yaşadığınız ve bize de yaşattığınız için teşekkür ederim.

Çok teşekkürler güzel mesajlarınız için.İzmir e döndüm ama Efsane'yi özledim.yalnız yalnız orada kalıyor yazık ona gitmek için yine bilet aldım.Bu sefer beş günlük bir plan üç tam gün gezme gidiş Köln'e gece 23.00 uçağıyla dönüş Düsseldorf 18.35 uçağı Çarşamba -Pazar planı.

Sunexpress in 23 uçağına bindim gece bir de Köln deydim.Metro 24 saat çalışıyor.Köln Hauptbahnhoff a gittim.Bir diş Hekimi bayan Alman,Alaçatı da tatil yapmış sağ olsun bilet almama yardım etti makine 50 Euro'yu kabul etmiyor.Almanya da her zaman bozuklukla dolaşmak lazım.Köln e gidiş metro ile oradan da Efsanenin olduğu Leverkusen 2.70 Euro.Taksi ile gitseydim 70-80 Euro.Fakat bir saat kadar Köln de tren saatini bekledim.Olsun varsın.Leverkusen den de İstasyondan Efsane ye yürüme 10 dakika.Gece üç gibi efsaneye girip hemen uyudum.Almanya da evin varmış gibi.Bu sefer yoldaşım da yanımda yalnız değilim.

Burak gerçekten Hüseyin abininde dediği gibi altın değerinde bilgiler ve paylaşım.Geçen bana videosunu gönderdiğin Koblenz'deki nehir kenarı kamping ne kadar güzeldi.Özledim vallahi ne diyeyim.Bizim askerliğin bitmesine bir ay kaldı ramazan bayramının birinci günü akşamı her zamanki gibi bayramlaşıp İğoumenitsa yollarına düşüyoruz. 30 haziranda Ancona feribotuna rezervasyonumuz var.İlk durak İsviçre İnterlaken.Nasipse bu sene sevgili Hüseyin abiyede uğrayacağız.
Senin paylaşımların gezi öncesi çok iyi geldi telefonda tavsiye ettiğin Yanya'yada uğramayı düşünüyoruz .
Geçen hafta Datça Aktur F.I.C.C buluşmasına katıldık karavancılığı özlemişiz bu ayrı bir tutku insanın içine girdimi tedavisi pek mümkün değil selamlar.

IMG 0383

IMG 0083

IMG 0073

IMG 0446

Son düzenleme:

Burak gerçekten Hüseyin abininde dediği gibi altın değerinde bilgiler ve paylaşım.Geçen bana videosunu gönderdiğin Koblenz'deki nehir kenarı kamping ne kadar güzeldi.Özledim vallahi ne diyeyim.Bizim askerliğin bitmesine bir ay kaldı ramazan bayramının birinci günü akşamı her zamanki gibi bayramlaşıp İğoumenitsa yollarına düşüyoruz. 30 haziranda Ancona feribotuna rezervasyonumuz var.İlk durak İsviçre İnterlaken.Nasipse bu sene sevgili Hüseyin abiyede uğrayacağız.
Senin paylaşımların gezi öncesi çok iyi geldi telefonda tavsiye ettiğin Yanya'da uğramayı düşünüyoruz .
Geçen hafta Datça Aktur F.I.C.C buluşmasına katıldık karavancılığı özlemişiz bu ayrı bir tutku insanın içine girdimi tedavisi pek mümkün değil selamlar.

Ekli dosyayı görüntüle 62092

Ekli dosyayı görüntüle 62093

Ekli dosyayı görüntüle 62094

Ekli dosyayı görüntüle 62095
Sizin gezi yazılarını da çok keyifle takip ediyorum.İnşallah yüzyüze de tanışacağız bir gün.Sizin maceraları da bekliyoruz sabırsızlıkla

IMG 3758
Stellplatz da kalma 12 Euro elektrik 2 Euro fişi takıyorsunuz parayı atıyorsunuz Ve fişin üzerinde puntel deki düğmeye basınca mavi ışık yanıyor başlıyor çalışmaya.Hava yağmurlu ama keyfiniz gıcır tam da nehir kıyısı Ve köşede yer buldum.Çıkan bir İtalyan karavancının yerine koydum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR