1987 Land Rover Defender 110

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hfb44 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,095
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 259,396
Ynt: 1987 Land Rover Defender 110

ostirix' Alıntı:
sayın abicim bazen inanamıyorum biliyormusun.ya bu nasıl bir sevdadırki dört tane resim koyuyorsun forum anında coşuyor herkes resimleri ve yapılan yorumları dört gözle bekliyor size acayip imreniyorum kıskandım yavv.siteyi açar açmaz senin konuyu açıyorum acaba neler olmuş neler yazılmış diye çok güzel bir iş çıkarıyorsun emeğine saygı duyuyorum ve paylaşımların için teşekkür ediyorum.
saygılarımla osman

Guzel sozleriniz icin cok tesekkur ederim. Sizin gibi gercek land rover tutkunlari olmasa bu kadar ilgi olmazdi eminim.
Bugun cok sevincliyim cunku esim hamile :smiley: :smiley:
Land'in uguru diyelim :smiley:

Etiketler

Sayın hfb44
Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün çifte mutlluluk diye buna denir... :p :D :D

hfb44' Alıntı:
Guzel sozleriniz icin cok tesekkur ederim. Sizin gibi gercek land rover tutkunlari olmasa bu kadar ilgi olmazdi eminim.
Bugun cok sevincliyim cunku esim hamile :smiley: :smiley:
Land'in uguru diyelim :smiley:

gözünüz aydın allah çocuğunuzu analı babalı büyütsün; defenderinizi bol çamurlu kazasız belasız sürmenizi nasip etsin

::smiley: diyorum bendemi bizim landı sizinki gibi bi dağıtıp toplasam belki bende 3 numarayı bulurum ;D

Defenderin resimlerini zevkle takip ediyoruz,küçük defendercininde resimlerini görmek isteriz
ama onada bayağı zaman ver galiba :D :D :D

hasan abi yiğenimiz geldi defenderin sesini soluğunu kesti maşallah ben defender değilde hayırlısı ile yiğenimizin resmini bekleyelim artık diyorum defenderi unuttuk gitti ;D

ata036' Alıntı:
hasan abi yiğenimiz geldi defenderin sesini soluğunu kesti maşallah ben defender değilde hayırlısı ile yiğenimizin resmini bekleyelim artık diyorum defenderi unuttuk gitti ;D
En kisa zamanda haber verecegim. Belki cok erken ama bebek heyecani sardi bizi :smiley:

en güzel heyacan abi erkeni olurmu başından sonuna çok heyecanlı ve güzel durum allah hayırlısıyla sonunu getirir inşallah bu arada ben biraz reklam yapayım motor yaptırıyorum aracın linki aşağıda
senin canavarı beklerken benim kıratla zaman geçirsin millet :D ama çok zevkli oluyor hasan bey bu arabayla oynamak :smiley: ;) :D ;D
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=28211.20

ata036' Alıntı:
en güzel heyacan abi erkeni olurmu başından sonuna çok heyecanlı ve güzel durum allah hayırlısıyla sonunu getirir inşallah bu arada ben biraz reklam yapayım motor yaptırıyorum aracın linki aşağıda
senin canavarı beklerken benim kıratla zaman geçirsin millet :D ama çok zevkli oluyor hasan bey bu arabayla oynamak :smiley: ;) :D ;D
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=28211.20

Sizin canavar yakından süper görünüyor. (Ben hep küçük fotoğrafından görüyordum) Ben yeni birşeyler yapana kadar sizinki de epey ilerler eh artık iki elden aynı anda bitiririz inşallah. :smiley:

hfb44' Alıntı:
Sizin canavar yakından süper görünüyor. (Ben hep küçük fotoğrafından görüyordum) Ben yeni birşeyler yapana kadar sizinki de epey ilerler eh artık iki elden aynı anda bitiririz inşallah. :smiley:

ikimiz içinde hayırlısı diyelim abi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR