Arama sonuçlarınız

1. M

Darulaceze'ye Ziyaret

Ynt: Darulaceze'ye Ziyaret Arkadaşlar cok güzel bir düşünce ben de geliyorum tabii ki. Önerim bir cumartesi öğleden sonra 3-4 gibi orada olmak, genelde o saatlerde kurs vs. bitmiş olur. Aslında çalışmayan annelerimizi bu gibi hayır işlerine yönlendirsek ve düzenli gitseler ne güzel olur, bizim...

2. M

Menekşe Yaylası Trekking Turu Fotoğrafları (17 Aralık 2006)

Ynt: Menekşe Yaylası Trekking Turu Fotoğrafları (17 Aralık 2006) tam benlik bir geziye katılamadığım için çok üzüldüm, valla son 1 aydır yoğunluktan int bile giremedim herşeyi kaçırdım, umarım gelecek gezilerde hep birlikte oluruz. Özlem'cim, ben de sesini merak ettim şimdi, ne zaman seni...
  3. M

90 Bin Ardından Sarıkamış'a Gidiyoruz

Ynt: 90 Bin Ardından Sarıkamış'a Gidiyoruz ben de sizlerle gitmeyi çok isterim, özellikle büyükbabamın anısına, gitmem gerek, ama izin almam çok zor, umarım verirler.

4. M

90 Bin Ardından Sarıkamış

Ynt: 90 Bin Ardından Sarıkamış Satırları boğazım düğümlenerek okudum. Bu savaşta- savaş demek bile gelmiyor içimden- Rusların esir aldığı o sağ kalabilen bir avuç askerden bir tanesi de annemin babasıymış. Sağ ayağı soğuktan kangren olmuş ve ayağının yarısından fazlasını kesmişler...
  5. M

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım A rh(+) ben daha şanslıyım

6. M

Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (19 Kasım 2006)

Ynt: Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (19 Kasım 2006) Anlaşılan hepimizin yoğun dönemi, ben de pek vakit bulamıyorum arada bi göz kırpacak kadar bakıyorum ;) siteye. Çok geçmiş olsun Ceranus.

7. M

Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (19 Kasım 2006)

Ynt: Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (19 Kasım 2006) Yoğunluktan yazmaya ancak zaman bulabildim, geziye katılan tüm arkadaşlara, sevgili Özlem'ciğime, güzel ev sahipliği için Ceranusa herkese sonsuz teşekkürler, harika bir gezi oldu, sevgili Metanoya hepimizin duygularını çok güzel dile getirmiş...
  8. M

Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006)

Ynt: Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006) Ben gidip gitmemekte tereddüt ettim, biraz rahatsızdım, ama iyiki de gitmişim çok eğlendim, herşeyden önce GEZENBİLİR'in, kalabalık bir katılımla bir etkinlik yapması gurup ruhunu pekiştiriyor, arkadaşları tanımak...
  9. M

5 Kasım Sigarasız Bir Dünya İçin Maraton

Ynt: 5 Kasım Sigarasız Bir Dünya İçin Maraton O hainler :) bizden önce ölecekleri :'( için onlara biraz daha anlayışlı olalım değil mi? :( Aslında sigara içen arkadaşların bu illetten kurtulmak istediklerine eminim, ben de bir zamanlar içen biri olarak bunu çok iyi biliyorum. Bu koşuya...

10. M

5 Kasım Sigarasız Bir Dünya İçin Maraton

Arkadaşlar, İznik gezisine katılamayan İstanbul'da kalanların bu çok anlamlı aktiviteye katılmaları ne güzel olurdu değil mi? Ben İznik'e gitmeseydim kesin orada Gezenbilir' i temsil etmek isterdim. Lütfen, sigaraya karşı olan, olmayan >:(, arkadaşların bu maratonda biz sporcu Gezenbilir...

11. M

29 Ekim Korteji

Ynt: 29 Ekim Korteji Nadir bey size yürekten katılıyorum. Korteje katılan tüm arkadaşları kutluyorum. Ne yazık ki karşıya geçtiğim halde sizlerin yanına gelemedim. Dilerim seneye daha fazla katılımla bu kabahatimizi affettireceğiz. Fotoğraflar harika tebrikler.
  12. M

1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006)

İftar Buluşma Fotoğrafları (14 Ekim 2006) Arkadaşlar ben de hepinize teşekkür ediyorum, sizlerle o güzel akşamı paylaştığım için, böyle etkinlikleri arada yapalım, mesela önümüzdeki haftalarda Tekirdağ'a gitmeye köfte yemeye ne dersiniz? (Bunu kültürel gezi ile de tamamlayabiliriz) İbrahim...

13. M

Ynt: Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006) Bursalım Ayferim, senin için Yedigöller değil Kıbrıs'a :) bile gideriz. Canım ben büyük 1 ihtimal c.tesi akşam sana gelirim sabah gruba katılırız. ama sen kampa katılmak istersen önceden gidiver.
  14. M

Ynt: 1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006) fotograf makinesinin bilgisayar kablosunu bulamadım ne yazık ki :-[, ( Özlem'cim hani senin bahsettiğin kablo vardıya işte onu bulamadım :), bulur bulmaz siteye kaydedeceğim söz...........
  15. M

Ynt: Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006) Arkadaşlar, neden benim gibi Cumartesi kölelerini düşünmüyorsunuz? Böyle bir geziden maahrum kalacağım :'( Lütfen bu tür etkinlikleri Pazar'a alamaz mıyız ??????????????? please pleaseeeeeeeee

16. M

Ynt: 1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006) Tüm GEzEnBİLiR dostlara teşekkürler harika bir iftar yemeği oldu, çok eğlendim, fırsat buldukça bu bulıuşmaları tekrarlayalım. Rezzan hanıma da çok teşekkürler ellerine sağlık, herşey çok güzeldi.
  17. M

Ynt: 1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006) Şimdilik 1 kişi ben geliyorum yarın akşama iki kişi daha eklenebilir. Bakırköy'den geleceğim araba var. Bu taraftan gelecek olan arkadaşlar olursa alabilirim.
  18. M

Gezenbilir Haftasonu?

Ynt: Haftasonu? Merhaba Nadir bey, Lopez gezisinde gösterdiğiniz misafirperverlik ve arkadaşlık için size ve eşinize teşekkürler. Umarım başka gezilerde de karşılaşırız. Eşinize selamlar. Şengül

19. M

Gezenbilir Haftasonu?

Ynt: Haftasonu? ben sabah sitelerine girmiştim iptal yoktu, sanırım daha sonra eklendi, yağış olursa zaten ertelenecek demişlerdi, hoş geçen haftada biz yağış var diye Uludağ'a gitmedik ama pek yağmadı sanırım. Hafta sonu buradaki ooff road2da yer olursa ben de katılmak isterim.
  20. M

Gezenbilir Haftasonu?

Ynt: Haftasonu? Arkadaşlar slm, Bizlere Bursa dağcılık klubünden davet var, eğer bu hafta sonu yağmur olmaz ise Bursa Keles yakınlarındaki Baraklı göletinde (her sene özellikle en az 2 defa gittikleri bir yer) C.tesi akşamı kamping yapıyorlar. Gölet kenarında akşam ateşi eşliğinde çok güzel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri