Gezenbilir Haftasonu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,407

Deep

Zirve
Yer
İstanbul
Web
www.mertkigili.com
Arkadaşlar
Haftasonu çok büyük bir ihtimalle yağmurlu geçecek, hatta cuma ve ctesi etkili yağış bekleniyor yani durum ne Uludağ ne de uzak mesafeli kamp programları için pek uygun gözükmüyor.
Pazar günü orman yollarından bir keşif turu yapalım mı? Google earth'den baktım Zekeriyaköyden giren orman yolları Lopez çayırına kadar uzanıyor, Lopez çayırına gelmeden önce yol üstünde Lopezden daha büyük bir çayır ve göller de var. Kemerburgaz'da turu tamamlarız ne dersiniz?
Çevre illerden arkadaşları ve motorcu dostları da görmek isteriz :smiley:
Rota yaklaşık 25 km uzunluğunda, bilgi sahibi arkadaşlar da vardır belki bu rotayla ilgili

Etiketler

Ynt: Haftasonu?

Süpeeeeer !!!!

ben gelirim ama motoru alamam korkarım, çamurda kaydırıp üzerime bi devirirsem bi şeye benzemez önümüz kış hiç bi yerimi kırmamam lazım, bilaare snowboardda kırıcam ;D

olur mu öyle şey? burda yapılan çağrı tüm forum üyelerinedir, üyeler hoşlandığı aktiviteye katılır, bu mesajlar herkese açık davettir zaten ;)

Parkur Lopez yolundan geçerek Kemerburgazda sona erecek

gatto' Alıntı:
ben yine gelemicem :-\

hoş çağıran da olmadı ama... ::smiley: :p

Arkadaşlar slm,

Bizlere Bursa dağcılık klubünden davet var, eğer bu hafta sonu yağmur olmaz ise Bursa Keles yakınlarındaki Baraklı göletinde (her sene özellikle en az 2 defa gittikleri bir yer) C.tesi akşamı kamping yapıyorlar. Gölet kenarında akşam ateşi eşliğinde çok güzel, eğlenceli bir gece vaat ediyorlar. Pazar günüde 2.30 dakikalik orman içerisinden yaylaya yürüyüş yapacaklarmış. Tüm 'Gezenbilir' üyelerini davet ediyorlar. Site adresleri www.tonga.org.tr Eğer gelmek isteyen olursa cuma akşamı buluşma yeri tespit edelim. C.tesi de hep birlikte Bursa'ya gideriz.

maviş' Alıntı:
Arkadaşlar slm,

Bizlere Bursa dağcılık klubünden davet var, eğer bu hafta sonu yağmur olmaz ise Bursa Keles yakınlarındaki Baraklı göletinde (her sene özellikle en az 2 defa gittikleri bir yer) C.tesi akşamı kamping yapıyorlar. Gölet kenarında akşam ateşi eşliğinde çok güzel, eğlenceli bir gece vaat ediyorlar. Pazar günüde 2.30 dakikalik orman içerisinden yaylaya yürüyüş yapacaklarmış. Tüm 'Gezenbilir' üyelerini davet ediyorlar. Site adresleri www.tonga.org.tr Eğer gelmek isteyen olursa cuma akşamı buluşma yeri tespit edelim. C.tesi de hep birlikte Bursa'ya gideriz.

Ana sayfada Baraklı haftasonu faaliyeti hava muhalefeti nedeniyle iptal edilmiştir yazıyor. Acaba güncel bir duyuru mu?

ben sabah sitelerine girmiştim iptal yoktu, sanırım daha sonra eklendi, yağış olursa zaten ertelenecek demişlerdi, hoş geçen haftada biz yağış var diye Uludağ'a gitmedik ama pek yağmadı sanırım. Hafta sonu buradaki ooff road2da yer olursa ben de katılmak isterim.

Ben de. Aracımın durumu belli değil. Ben belki 2x2 geleceğim ;D

Yalnız iftar vaktine dikkat edelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR