1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,913

Etiketler
Ynt: 1.Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (14 Ekim 2006)

Tüm üyelerimizin dikkatine,

konu perşembe akşamı kilitlenecektir. Dolayısıyla bu tarihten sonra rezervasyon alamayacağız.

bizim köyden dostlar,

bizi arabanıza alacaksanız, hiç eve kadar zahmet etmeyin
(kahveleri dönüşte evde içeriz..),
mezarlığın köşesine gelin, 5 dakka önce cepten arayın, ana yola çıkarız..
zıplarız..

bakın tekrar söylüyorum, zor olacaksa hiç mi hiç kasmayın,
arabayla geliriz..

tşk.,

gökhan - zekeriyaköy,
05323810200
02122026545 ev
02122027410 ev-ofis

nasıl gideriz için :smiley:
boğaziçi köprüsünden gelirken... okmeydanını geçip haliç köprüsüne en sağdaki eyüp-ayvansaraydan girilip, köprü bitiminde eyüp istikametine ilk sağdan dönülecek, sonra yine ilk sağ ile unkapanı-eminönü yönüne dönüş ve kadir has üni.ye yaklaşırken sağda göreceksiniz :smiley:
eeegd6.jpg

hizmette sınır yok.
iceman çalışıyor,halkın yüzü gülüyor. ;D

Şimdilik 1 kişi ben geliyorum yarın akşama iki kişi daha eklenebilir. Bakırköy'den geleceğim araba var. Bu taraftan gelecek olan arkadaşlar olursa alabilirim.

herkese günaydın,

zekeriyaköy'lü dostlar, stress oldum,
bizi kapacak mısınız ? biz arabamızla gelebiliriz ?
tekrar diyorum, hiç kendisinizi alma konusunda yormayın,
valla billa bozulmayız .. :smiley:
(+ 1 ' iz ..)

çok çok selam,
gökhan-yeni basın yayın, # 36 (mezarlığın yanında ki site)
02122027410 - 2026545
0532380200

Evet arkadaşlar konuyu kilitliyorum. Bundan sonra benimle temas kurmak isteyenler özel mesaj atabilir. Yarın akşam görüşmek üzere :smiley:

Güzel bir akşam geçirdik. Tüm gezenbilir dostlarıma sevgilerimi sunarım. İnşallah nice mutlu buluşmalar icra etmemiz dileğiyle. :D

bize çok keyifli bir akşam ve iftar yemeği yaşattınız,
hepinize çok teşekkürler,

özellikle taa zekeriyaköy'den bizi getirip, götüren dostlara da çok teşekkürler..
ve özellikle ümit'ciğim, mustafa'ya teşekkürlerini iletti ... :smiley:))
yemekler o kadar güzeldi ki, valla billa sahura kalkmadım..
sevgiler,

ümit'le, gökhan

----- Original Message -----
From: Ali Gokhan Bilgic - Astro
To: Zuleyha Sevilmis ; Zerrin - Cuneyt Altınisik ; Yuce Erim ; Tijen Mergen ; Theodor J Kubak ; Tayfun Turkalp ; swissotel Istanbul - Haydar Aral ; Siemens - Mehmet Ali Omeroglu ; Sevki Kuyulu ; Sevil Onat ; Serdar Kocaman - Siemens Turkey Kocaman - Siemens Turkey ; Semih Oz ; Sebit- Rahmi Ficici ; Sanver Narin ; Sait Ozdemir - Eresin Hotel ; Partner - Netpa - Adnan Tulgar ; Partner - Aydin Sevin - Netser ; Pan Mimarlık - Gurkan Sayan ; Özlem Özbek ; Özaltın İnşaat - Abdullah Anar ; Ozdilek - Levent Simsek ; Ozcan Arslan ; Ozan Yavuz ; Oral Ülkümen ; Oracle - Levent Tumlu ; Omer Oksuz ; Oguz Haliloglu ; Numan Aydinoglu ; Noyan Dincel ; Nilgün Bökeer ; Nida Kiraz ; Murat Serim ; Murat Parlak - Ramada Plaza ; Murat DAĞLI ; Metin Aydin ; Mert Erture ; Mehmet Sait Yalcin - NCR ; Mehmet Genç ; Levent Sensezgin ; Kurtulus Anil ; Kadri Arslan ; Jale Mohr - Netas ; Hulya Arslan ; Hatice Yilmaz - Four Seasons Hotel Istanbul ; Halit Deniz Deniz ; Haldun Aydingun ; Hakan Oge 2 ; Guven Kadakal ; Gurhan Ocal ; Gulay Vini Dogan ; Gozde Dedeoglu ; Gokhan Yazici - Karel ; Gamze Turker ; Fulya Akcaguner ; Four Seasons Hotel Istanbul Hakan Uluer ; Feri Otelcilik - Ilyas Agus ; Eyup Babur - Ciragan Palace Kempinski Istanbul ; Ethem Genim ; Esra Selamoğlu Selamoğlu ; Ercument Inceayan - Ciragan Palace Kempinski Istanbul ; Emre Odabasi - KTM ; Emrah Bilgic Bilgic ; Didem Ozbek ; Derin Emre - Istanbul'un en harbi delikanlısı ; Denisa Arslan ; Dedeman Holding - Haluk Karademir ; Cenk Dumlu - Defne ; Cengiz Aksan A Aksan ; Cahit Altınsoy ; Burak Dumlu Dumlu ; Bulent Beler ; Barcelo - Eresin Ali Işıldar ; Aziz Dikdik - Armoni Corp. ; Aysir - Ali Ekinci ; Atempo - Nuran Tunc ; Alper Ozkan ; Alp Onder Guler ; Ali Emre ; Ahmet Rifat Dedemen ; Ahmet Köksal ; Adnan Yurdum ; Abdullah Gogus ; Cem Ocal ; Koop. - Mine ve Osman Karakuş ; Koop. - Yalçın Kaya ; kemalbeken@coatcoil.com ; Eski_NCR_LILAR@yahoogroups.co.uk
Sent: Sunday, October 15, 2006 9:53 AM
Subject: gokhan - mutlaka gidin cok cok guzel

dostlar,

dün akşam, yeni tanıştığımız internet grubuyla,
http://www.gezenbilir.com/forum/
fener'de hotel daphnis adında bir otelin, lokantasına, iftara gittik.
çok keyifli idi ..

sofraya gelenler (hatırladıklarım);

- kaymaklı mercimek çorbası
- peynir çeşitleri
- bal, tereyağ, zeytin
- turşu, sövüj domat
- portakallı kereviz
- fava
- zeytinyağlı barbunya
- çerkez tavuğu
- ana yemek; pastırma sufleli, acem pilavlı saç kavurma veya piliç (sufleyi kaçırmayın süper !)
veya pazı dolması (ümit, bu kadar lezzetlisini yemedim, diyor..)
- güllaç, kabak tatlsı, gülsulu muhallebi (valla ortadan kafana göre seçiyosun, tabii ki yer kalmışsa ..)
- istediğin kadar, çay, kahve
- ramazan yaa, tabii ki, su, kola veya meyve suyu

(şuna dikkat ! hepsi ev yemeği, lokanta yemeği diil ..)

bize göre çok hesaplı, kelle başı 25 ytl..

gezenbilir grubundan hasan var, onun annesi işletiyor (ismini hatırlayamadım, kendisinden çok özür..)
(kendilerine direkt söyleyin, hatırlar.. "gezginler grubunun iftar yemeği deyin),
bayanlardan sizin, bizim gibi istanbul hanfendisi hanım hanımcık bir bayan..

bölge süper, unesco mu munesco mu yapıyormuş ?, rekreasyon alanı..
gündüz gidin, gezin, evler süper ...

ee nası gideceksiniz ?
acayip kolay..

e5'den haliç köprüye iniyosunuz, sağ şeride takılıyorsunuz,
ilk çıkış sağa, hopp haliç'e aşağıya iniyorsunuz,
eminönü, sirkeci yönüne doğru ~ 1 km gidiyosunuz..
kadir has üniversitesi'nin oralarda bi yerde;
bulgar klisesi+fener iskelesini az geçince, sağda
(solda zaten haliç var :smiley:) ) , kime sorasınız, bilir ..

hotel daphnis,
sadrazam ali paşa caddesi, # 26, haliç-fener, ist.
tel. 0212-5314858
info@hoteldapnis.com
http://www.hoteldaphnis.com/

sevgiler,

ümit'le, gökhan

Hepinizi tanıdığıma çok mutlu oldum..Çok keyifli ve güzel bir gündü...
Birde kazasız belasız yemeklerimizi yedik ya şükür ne diyeyim:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR