29 Ekim Korteji

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,560
Ynt: 29 Ekim Korteji

Benim makinede resimler bu kadar.Şimdi diğerlerini bekliyoruz.
Bende resmi olmayan Serdar ( unimog-cu in mystery ) ve Sibel'e de ( NoRiskNoFun ) buradan teşekkür ve selam yolluyoruz.
Coşku olarak ve de klimatik olarak enfes bir gündü.Katılan tüm gezenbilir üyelerine sonsuz teşekkür.
Herkesin kendine göre bir tatil programı olduğunu biliyor ve de saygı duyuyorum ; ancak 300 küsur üyesi olan ve bir hafta sonraki İznik gezisine 21 başvuru yapan üyelerimizden bu en büyük bayramımıza daha fazla katılım beklerdim doğrusu.
Bu açıklama forum adına değil , şahsım adınadır.
Neyse , Allah ömür verirse seneye diyor ve tüm üyelerimize selam ve sevgilerimi gönderiyorum.
Nadir

Etiketler

çok güzel bir törendi.
Cadde ağladı resmen. 300den fazla motorun homurtusuna diye bakarken insanlar arkadan gelen devlerin ayak seslerini görünce bütün gözler üstümüze toplandı. Umarım dünkü kortejdeki sesimiz gerekli yerlere gitmiştir.
Cumhuriyetimizin 83.yaşı kutlu olsun.
Ne Mutlu Türküm Diyene.
Katılan tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler...

Gerçekten çok güzel bir gündü bende Nadir abinin fikirlerine katılıyorum benimde şahsi fikrimdir böyle anlamlı ve özel bir günde daha kalabalık olunmalıydı..Bende katılan herkese çok teşekkür ederim..
Bu arada sayemde ibrahim sende ince çıkmışsın :smiley: teşekkür et bari ;D

muhteşemdi tek kelimeyle :D
ben arkada gidiyordum konvoyda, bir ara korna çalıyordum baktım mogların ve Acmatın havalı kornası yanında sivrisinek vızıltısı gibi kalıyor vazgeçtim ;D ;D
Ama Bağdat caddesini inlettik! :D En çok dikkati çeken araç Acmat'tı, yol kenarındaki insanların genel tepkileri: "bu ne ya!", "nerden bulmuşlar bu arabayı" ;D ;D ;D

kesinlikle katılımcı sayısı azdı, böyle anlamlı bir günde çok daha fazla araç olmalıydı, bayrak sallayarak caddede dolaşmak çok güzel, sadece maçlarda değil 29 Ekimde de yapmalı bunu bence (hatta asıl 29 Ekimde yapmalı)

özlem' Alıntı:
Gerçekten çok güzel bir gündü bende Nadir abinin fikirlerine katılıyorum benimde şahsi fikrimdir böyle anlamlı ve özel bir günde daha kalabalık olunmalıydı..Bende katılan herkese çok teşekkür ederim..
Bu arada sayemde ibrahim sende ince çıkmışsın :smiley: teşekkür et bari ;D

Nadir bey size yürekten katılıyorum. Korteje katılan tüm arkadaşları kutluyorum. Ne yazık ki karşıya geçtiğim halde sizlerin yanına gelemedim. Dilerim seneye daha fazla katılımla bu kabahatimizi affettireceğiz. Fotoğraflar harika tebrikler.

mogzilla' Alıntı:
Benim makinede resimler bu kadar.Şimdi diğerlerini bekliyoruz.
Bende resmi olmayan Serdar ( unimog-cu in mystery ) ve Sibel'e de ( NoRiskNoFun ) buradan teşekkür ve selam yolluyoruz.
Coşku olarak ve de klimatik olarak enfes bir gündü.Katılan tüm gezenbilir üyelerine sonsuz teşekkür.
Herkesin kendine göre bir tatil programı olduğunu biliyor ve de saygı duyuyorum ; ancak 300 küsur üyesi olan ve bir hafta sonraki İznik gezisine 21 başvuru yapan üyelerimizden bu en büyük bayramımıza daha fazla katılım beklerdim doğrusu.
Bu açıklama forum adına değil , şahsım adınadır.
Neyse , Allah ömür verirse seneye diyor ve tüm üyelerimize selam ve sevgilerimi gönderiyorum.
Nadir

abi bence kimse böyle çoşkulu bir kutlama olacağını tahmin etmedi. ben de bundan önceki senelerde pek çoşkuyla geçirmezdim böyle günleri :smiley: ama pazar günü özellikle bağdat caddesinde öyle bir gaz aldım ki, bundan sonra her tören için önceden gerekli ayarlamaları yapıp yerimizi ayırtalım...

fotoğraflar için;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1221.0

29 Ekim ile ilgili birkaç resmi unimog-community.de'de yayınladım.Alman arkadaşlarım ilgi ve hayranlıklarını belirtiyorlar.

http://www.unimog-community.de/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22863&sid=9ac0c456a6e9ac851f322b91a3a0cb33

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR