90 Bin Ardından Sarıkamış'a Gidiyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,200
Ynt: 90 Bin Ardından Sarıkamış'a Gidiyoruz

ben de sizlerle gitmeyi çok isterim, özellikle büyükbabamın anısına, gitmem gerek, ama izin almam çok zor, umarım verirler.

Etiketler

Çok istediğim bu yürüyüşe katılamıyorum 25 aralık'ta yada en geç 26 aralık sabahı İstanbul'da olmam gerekiyor ama dönüş uçağında yer bulamadım.

1995 temmuz sonunda çekilmiş iki fotğraf: Allahuekber tepesi (bknz.google earth) erzurum tarafı ve şehitler için yapılan anıtın o zamanlarki hali...
foğrafları orjinallerinden cep telefonu ile çekerek ekledim, kalite bozukluğu ondan :smiley:

dsc01025wt1.jpg

dsc01027qy6.jpg

ajy4.jpg

Benim Sarıkamış Hayallerim Suya Düştü.Çünkü 27 Aralıkta 9 Günlük Bir Aladağlar Faaliyeti Yapmayı Planlıyoruz.

Allahtan son dakika bir şey çıkmazsa orada olacağım :smiley:

Giden arkadaşlarıma hayırlı yolculuklar dilerim...

maalesef gidemedik...daha doğrusu varamadık...sivasa 100km kala trafik kazası geçirdik ve sivasta mahsur kaldım...diğer iki arkaşım sabah yola otobüsle devam ettiler ama faaliyetin çoğunu kaçırmışlar...

teşekkürler...biz iyiyiz ama ferit (arabam) yaralandı, şimdi serviste tedavi görüyor ;)

Geçmiş olsun hocam. Bu Sivas'ta birşey var, bizim de başımıza problemler Sivas'ta gelmişti.

teşekkürler... sizede geçmiş olsun. sizde mi sivasta kaza yaptınız yoksa...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR