Arama sonuçlarınız

1. cgrozn

Bu Gün Kalan Ömrümün Ilk Günü

Güzel günlerde kullanın. Emeğinize sağlık biz karavan yapmaya fikir arayan adaylara ışık oldunuz. İlgiyle takip edip ilgiyle izledik teşekkürler. [emoji122] SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. cgrozn

2010 Peugeot Boxer L4h3 Yapımı-vanbartu

Hıcam merhaba projeniz hayırlı olsun son durum nedir ne yaptınız SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. cgrozn

Suzuki Samurai Kalerüfer Ve Bilinmeyen Parça Yarımı

Önler şahin/doğan arka Arkalar /kartal arka 90 model üstü araçlarınki uyum sağlar abi. SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. cgrozn

Suzuki Sj Kararsızlık..lütfen Yardım..

Hocam umarım istediğiniz gibi bir samurai bulursunuz. :) Konuyu Tekrar ediyorum, türkiyede sayısı oldukça az olan bu araçlar, parça usta konusunda çok sıkıntılı. E zaten arabalar yazlık bölgelerde safari vs amaçlı kullanılmış haşat edilmiş ekmeğini yemiş araçlar. Senin benim gibi sıradan...
  5. cgrozn

Rica ederim abi. Umarım faydalı olmuştur. Kolay gelsin [emoji112] SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. cgrozn

Bu arada kim yapabilir olayını atlamışım cevap: KİMSE UĞRAŞMAZ SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. cgrozn

Malesef o dediğiniz petek klima için değil. Motordan gelen sıcak suyun içinde dolaştığı ve üzerinde bulunan fan ile içeriye sıcak hava üflemesini sağlayan petektir. Bakın bir youtube bağlantısı paylaşıcam ankaradan bir dostumuz bunun için kısa ve pratik bir yöntem bulmuştu. Göğüs sökmeden...
  8. cgrozn

Samurai Klima Takılır Mı?

Klima mı? Bu araçların ülkemizde doğru dğzgün kapı fitilleri bile yok. Her yerden üfür üfür esiyor hava alıyor toz alıyor. Yapmayın dostlar. Siz klimadan önce fitilleri bukun sonra klima taktırın. Konuyu hortlattım ama ne bilim belkş bi başkasına yardımcı olmuş oluruz. [emoji2960] SM-A305F...
  9. cgrozn

Suzuki Sj Kararsızlık..lütfen Yardım..

Merhaba. Samurai aldınız mı durum nedir bilmem ama iletinizi şimdi gördüm. Belki başka bşr arkadaşa yardımcı olur. Suzuki samurai gerçekten çok keyifli arabadır. Arazide yolda kampta piknik vs kullanımı gayet güzeldir. Arama kriterleriniz gayet güzel 96/98 model ve helezonlu. Bu helezonlu...

10. cgrozn

Suzuki Samurai Amortisör

Kartal arka amortisör tam uyum sağlıyor. Orjinal vs arayıp fahiş fiyatlarla satın almanıza gerek yok. SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. cgrozn

Samurai Konsol

Merhaba. Ön konsoldan kastınız göğüs torpido herhalde. Komple söküp, 0 kum su zımparası ile temizleyip (3 kez tekrar ederek) plastik boyası ile (sprey) boyayabilirsiniz. SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. cgrozn

Merhaba. Samurailerin en büyük sorunlarından biri de kalorifer ve silecek. Isıtma ile sorun yaşıyorsanız ön torpido göğüsü komple söküp, kalorifer boru radyatör vs komple temizlemeniz gerekmektedir. Kalorifer radyatörü ( torpido altında) muhtemelen pislik içindedir. SM-A305F cihazımdan...

13. cgrozn

İzmir'de Otokar Sultan 145s City C Motokaravan Dönüşümü

Hocam merhaba çalışmanızı ilgiyle takip ediyorum sonucu merakla bekliyoruz kolay gelsin [emoji122][emoji122] SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. cgrozn

Karavan Proje Tasarımı Için Program

İnternette yabancı forumlarda araştırma yaparsabız mutlaka crack dosyası bulunacaktır. Çünkü gayet basit program. Günümüzde autocad solidworks adobe ve diğer çok gelişmiş programların bile crack dosyası bulunuyor. Ben tasarımcıyım fakat günümüz şartlarında bilgisayar almak büyük bütçe...
  15. cgrozn

2.karavanımızın Yapımına Başladık Dostlar. Bu Sefer Asansörlü Yatak Da Koyma Niyetindeyim. Tecrübelerini Ihtiyacımız Var. Sevgiler

Asansörlü yatak için alüminyum profilden ray sistemi(cam balkon sistemi) ve lineer motor kullanarak yapıyorlar youtube de diğer ülkelerin videolarından faydanalabilirsiniz. SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. cgrozn

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

Konu ölmüş. Oysaki gayet başarılı gidiyordu. Son halini görmek isterdik. SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. cgrozn

Karavan Yapımı Hikayemiz

Abi ne güzel yazmışsın ya [emoji4] Tam bir macera kitabı okur gibi hissettim kendimi. Mizahına bayıldım. [emoji122][emoji122] SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. cgrozn

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

Hocam helal olsun be. Emeğinize sağlık her mesajınızı ilgiyle takip ettim. Sanayi ile alakalı nir mesleğiniz olmamasına rağmen çok profesyonel bir iş çıkardınız helal olsun. Karavanınızı güzel günlerde güle güle kullanın. [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji120] SM-A305F...

19. cgrozn

Karavan Proje Tasarımı Için Program

Öncelikle merhaba, gezenbilir platformunu çok fazla aktif olmasamda uzun zamandır ilgiyle takip ediyorum. Daha önce suzuki samurai arazi aracım vardı. Bu aracı almakla ilgili gezenbilir de paylaşılan bilgiler sayesinde araç sahibi olmuştum. Şuan campervan karavan projelerine kafayı takmış...
  20. cgrozn

2010 Fiat Ducato L4h2 Karavan Yapımına Başlıyoruz

Emeğinize sağlık. Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle huzurlu günlerde kullanın. İlgiyle takip ettiğim projeydi. Verdiğiniz tüm değerli paylaşımlar için çok teşekkür ederim. Kalın sağlıcakla. 👏

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri