Arama sonuçlarınız

1. ErcanKa82

Bununla Başa Çikabilir Miyim Sizce?

maalesef bu ekonomik şartlarda off road / 4x4 vs zengin işi oldu. 4x4 pick up önerirdim onlarda da mtv yüksekliği sorunu var. c segmenti aracımı satıp hilux, navara veya l200 alayım dedim senelik mtv olmuş 6000 tl. zengin olmayanın hobisi zevki olmasın sadece tv de survivor veya dizi seyretsin...

2. ErcanKa82

Yeni Nissan Navara

merhaba Sevgili forum uyeleri, navara sıfır ıcın su an en ıyı ne rakam aldınız ? ben 126000 lerden indiremedim platinium icin. bu rakam ıyı mı gercı sımdı alırsak ocak ta da bır mtv daha odeyecegız ocak ta teslim alırsak ta yeni vergı kanunua gore alacagız : (
  3. ErcanKa82

Yeni Isuzu D-max 1.9 4x4 Dizel Bluepower

selamlar, hilux 2,4 hi cruiser modelini ekim ayında piyasaya sürdü. ben ce çok ta ıyı yaptı 4x4 otomatik sınıfta 2,4 motorlu l200 , navara ve 2,2 ranger e ciddi rakip oldu. 2.8 bıle ıyı satmışken 2.4 de ıyı satar gibi gorunuyor. aşağıdaki link te bilgileri var toyotanın kendi sitesi...

4. ErcanKa82

görünen o ki tek avantajı mtv olacak gibi. 129000 o segmentte çok cazibe yaratmaz gibi görünüyor gerçi o ısuzu nun marketten ne kadar pay almayı planladığı ile ilgili de olabilir rakam bir tık yukarda gıbı 2.4 hi cruiser hilux ekımde 126000 di ki sıkı pazarlığa girmeden . blizzard 131000...
  5. ErcanKa82

Selamlar , isuzu yeni d-max lansmanını seyrettin internetten. 1,9 motor 164 hp yeni urun getiriyorlarmış. mtv de yi de reklam aracı olarak kullanmışlar akıllıca. 2,4 motorlara göre 5 yıllık kazanç 9000 tl civarında olacakmış. 1,9 olduğu için motor yakıtta da iddalılar. ama orta konsolu...

6. ErcanKa82

Mtv Artış Oranları %40'tan %25'e Çekildi..

4x4 kamyonetler yıne sıkıntılı. 2,4 ler yaklaşık 5600 tl olacak . 5 sene de bir araba parası yazık. bu mılletin hiç mi hobisi , ugrasısı yasam sevinci olmasın. sadece evde tv de survivor veya dizi mi seyrederk hayatı yasayalım. yurtdışında orta halli adam land Rover discovery alırken burda...

7. ErcanKa82

İkinci El L200 4x4 Otomatik Alırken Dikkat Edilecek Noktalar Hakkında Yardım

Merhabalar, 2008-2011 arası otomatik vites 4x4 instyle alma düşüncem var kısa surede olmasa da yıl sonuna doğru olabilir . bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlardan konu hakkında yardım alabilir miyim? nelere dikkat edilmeli, ekpretiz e gösterince 4x4 ler hakkında da detaylı bilgi...
  8. ErcanKa82

İlk Off Road Aracım Defender

konu 2 sene öncesine ait olduğu için fotoğraflar silinmiş olabilir. ben de görememekteyim şu an.
  9. ErcanKa82

aynen çevremizde yoktu o zaman akıl verip iyi bir araba bulabilecek dizel uygun rakama iyi bir araç. yıl sonuna doğru otomatik 4x4 kamyonet düşünüyorum tek araç olacak şekilde l200 / navara veya amarok olabilir vey hilux 2,4 otomatik 4x4 çıkarırsa o da olabilir.

10. ErcanKa82

Defender For Dummies...

selamlar , Defenderle ilgili benim de ufak bir tecrübem var. okuyun derim : ) konu linki aşağıda. İlk Off Road Aracım Defender defender zor zanaat her babayiğidin harcı değil

11. ErcanKa82

2016 L200 Inceleme

selamlar hayır alamadım. yıl sonuna kadar beklemeye aldım şu an rakamlar çok artmış durumda 2016 sıfır navaraları 105000 lere i,kadar kampanya ile verdiler marta kadar. l200 blizzardları 100.000 lerıda da aralık ta kampanya yaptılar . bu rakamları gördükten sonra şu an 125000 tl civarı...
  12. ErcanKa82

En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

Selamlar, en son defender faciamdan sonra : (( deneyimlerim aşağıda ki linkte akıllanmayıp doğada olma tutkumu yenemeyerek 2017 başından beri 4x4 kamyonet araştırması yapıyorum. tek araç aile olarak istanbulda aile aracı olarak ta kullanabileceğim pick up lara bakıyorum. yıllık 20000...

13. ErcanKa82

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

facebook tan katılım talebi gönderdim Ercan kalay ismim. su an 4x4 almadım alınca whats app için de tekrar iletişime geçerim : )
  14. ErcanKa82

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

selamlar facebook daki grup ismini rica edebilir miyim? gezenbilir i takip ediyorum ancak orda off road için etkinlik göremedim. off rad için olan grubun adı farklı mıdır?
  15. ErcanKa82

2016 L200 Inceleme

bilgiler için teşekkürler . Şu an ben de acaip kararsız durumdayım. 2015 opel astra 1,6 dizel sedanı satıp L200 4X4 veya hilux 4x4 almakta. yıllık mtv ve yakıt tüketimi durduruyor beni şahsi kullanacağım ve şirket adına kayıt vs olmayacağı için bu masraflar direk cebimden çıkıyor olacak...

16. ErcanKa82

[ Aslında bir çok sebebi var nedenlerini sıralamak gerekirse (Bu arada Off road Aracına sahip olma fikirlerine Katılan olabilir veya katılmayanların fikirleri de benim iÇin çok Önemlidir. Hatta tavsiyelere de açığım ) Ilk olarak off road kesinlikle üst gelire hitap eden bir spor veya hobi...
  17. ErcanKa82

Kısa bir maceradan sonra boyumuzun ölçüsünü aldık ve elimizden çıkarmak zorunda kaldık :(((. Defendere yenildik. :)
  18. ErcanKa82

Arslanımın Gençliğe Dönüşü... 110 Land Rover Defender Benzin/lpg

Tolga yaptın aracı otoparkta yatıyor ama :)) ben bile 3 aylık defender sahibi olma sürecimde senden daha çok toprak yollara girmişimdir devletimiz bir güzellik yapıp 4x4 kamyonetlerin mtv lerinde indirim yaparsa tekrar dönebilirim off road camiasına

19. ErcanKa82

Hudoff 08.03.2015 Çekmeköy Çavuşbaşı Gezisi

Ynt: Hudoff 08.03.2015 Çekmeköy Çavuşbaşı Gezisi bu gezinin yenisi olursa katılmak isterim : )))
  20. ErcanKa82

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor Bu ayarı yaptırabileceğim bir usta veya Dükkan tavsiye etme imkanınız var mı Anadolu Yakasında. En son Ölçüm 75 Kuruş çıktı. Depoyu fulledim 85 km gittim tekrar doldurdum 65 tl lik gaz Aldı. Çok fena bir rakam ki biz Arabistan Venezuela veya usa da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR