Karavan Kiralama Şirketleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 277,247
Ynt: Karavan Kiralama Şirketleri

İzmir/Urla'da " KARAVANCI ARAÇ KİRALAMA TURİZM TİCARET A.Ş. " ünvanı ile bir motokaravan kiralama şirketi kurduk.Motokaravanlarımız Adapazarı ER-BA Karavan şirketinde imal ediliyor Ekim 2012 başı gibi hazır olacak.Karavanlarımız Alkovenli tip olup çok lüx olarak tasarlandı.(klima,lcd TV,solar panel,kalorifer v.s.v.s.) 4 mevsim kullanıma uygun.Fiyatlar ve detaylı bilgier yakında yayına başlayacak olan www.karavanci.com.tr web sitemizde mevcuttur.Karavan sevdalılarna duyurulur.Saygılarımızla.....

Etiketler

merhaba ben üniversite öğrencisiyim, bu yaz için 3 arkadaş motokaravan kiralamayı planlıyoruz. öğrenci olduğumuzdan dolayı bütçemiz kısıtlı, haziran ayında 20 günlük karavan kiralama için 1200-1300 tl gibi bir miktar ödeyebiliriz. bu konuda yardımcı olabilecekler varsa çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler :smiley:

İnternetten bulduğum karavan kiralayan firmalara da bu mesajı attım ama aynısını buraya da yapıştırıyorum.

Selamlar.

Biz Gaziantep Offroad kulübü üyeleri olarak yaz tatili için 4 veya 5 aile karavan tatili yapmak istiyoruz.

Offroad gezilerimizde devamlı suretle kamp yaptığımız için karavan sisteminde sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyoruz.

MOTOKARAVAN

1-Aynı anda bize kiralayabileceğiniz aynı tip 5 aracınız var mıdır?
2-Araçları Gaziantep ten teslim alabilme şansımız var mıdır? Olursa ekstra maliyet mi getirir.
3- 5 araç için günlük kiralama ücretiniz hakkında bilgi verir misiniz? 5 araç x 8 gün
4- Araçlarınızın ortalama yakıt tüketimi ne kadardır?
5-Araç modelleriniz nedir, arıza veya kaza durumunda kasko durumu nedir?
6- B sınıfı ehliyet ile kullanılabilmektemidir?
7- Kilometre sınırı var mıdır? Karadeniz turu yapabilir miyiz mesela?
8- Ekonomik tarih var mıdır? Mesela ramazan bayramı ertesi fiyatlar yüksek olur mu?
9- Ekleyecekleriniz??

Göktuğ Güzelbey

CASAVAN Arac Kiralama Turizm Tic. Ltd. Sti.

Karavanla tatil alternatifi, özgürce tatil yapabildiğiniz, dilediginiz yerde durup, dilediginiz gibi dinlenebileceginiz ya da eglenebileceginiz benzersiz bir deneyimdir.
Casavan firması olarak, Türkiye’de tatilini özgürce, doğa ile başbaşa geçirmek isteyenlere motorkaravan kiralama hizmeti vermek için 2010 yılından beri faaliyet göstermekte olan bir şirketiz.
Filomuzdaki araçlarımız, müşterilerimizin güvenlik ve her mevsim koşullarindaki konfor ihtiyaçlari göz önünde tutularak özel olarak imal ettirilmiştir.
Antalya ve İstanbul’da bulunan araç parklarımız ile hizmet vermekteyiz.
2-3 kişilik Campervan modellerimiz veya 4-6 kişilik Alkovenli modellerimiz ile aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bu benzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.
Karavanlarimiz B sinifi ehliyet ile kullanilabilmektedir. Karavanlarimiz soforsuz olarak kiraya verilmekte olup, kilometre sınırlaması sözkonusu değildir.
Araclarimizda yastik-carsaf-nevresim, kap-kacak, tencere-tava, elektrik uzatma kablosu, su hortumu, LPG tup, ocak, sicak su termosifonu, dus-tuvalet , tente ve 12V ile calisan buzdolabi gibi karavanda yasamak icin gereken temel gerecler standart olarak bulunmaktadir. İhtiyacınız halinde bedeli karşılığı masa, sandalye seti, GPS cihazı veya barbekü tedariği sağlamaktayız. Araclarimiz kasko guvencesi ile sigortalanmistir.
Kiralamıs olduğunuz Motorkaravanlarımızla dilediğiniz gibi tatil keyfinizi yaşayabilmeniz için karavan kamp alanları ile ilgili güncel bilgilere de sitemizden ulaşabilirsiniz.
Araclarimiz ve diger hususlar icin www.casavan.com web sitemizi ziyaret edebilir, sormak istediginiz hususlar icin bizimle irtibata gecebilirsiniz.

İrtibat bilgilerimiz :
CASAVAN Araç Kiralama Turizm Ticaret Ltd.Şti.
Asmadalı Sk.No:12/1 Koşuyolu 34718 İstanbul
info@casavan.com
+90 216 428 04 94

Merhabalar oncelikle onceden acilmis konulari okudum.Verilen linkler Olmus ve calisanlar ise bu sure icinde Istegime cevap veremediler..
Ben bu ayin 12 sinde vizem sonuclaniyor. Coklu sengen vizesi aliyorum ve karavan kiralayalark yunanistan ordan italya avusturya seklinde donmeyi dusunuyorum ..
2 kisi seyahat etmeyi planiyorum..Bu sekilde onumuzdeki 6 gun icersinde karavvan bulmam mumkunmudur.Belkide direk karavan sahipleri gorebilir ve uygun ise burdan bana ulasabilirler maksatli yaziyorum .
25-30 gunluk kiralamayi dunsuyorum ..
Yardimlarinizi bekliyorum ..Tesekkurler ..
dedigim kriterler uygun ve hazir diyebilecek arkadaslar direk berkayaksoy@gmail.com adresinden bana ulasabilrlerse
direk telefonla temasa gecmek isterim tesekkurler. .

Merhaba
düşündüğüm karadeniz turu için bulabildiğim her şirketten teklif istedim, böylelikle karavan yaşamınıda tatmış olacaktım, bazıları geri dönmedi veya dönemedi, özeti şudur

'ali.yilmaz@nazkaravan.com'
Ali bey maille hemen dönüş yaptı, maalesef elinde araç kalmamıştı

'info@salyrentacaravan.com.tr'
Müjgan hanım maille dönüş yaptı, maalesef elinde araç kalmamıştı

'enderguney48@gmail.com'
Ender Bey maille dönüş yaptı, araç vardı ama açıkçası Ankaradan teslim almanın bizim açımızdan pek olası olamayacağına karar verdik

'karavanci@karavanci.com.tr'
maille dönüş yapıldı

'info@letsgocamper.com'
telefonla arandım, çok güzel bilgilendirildim

'info@casavan.com' ??
'aysan@aysankaravan.com.tr' ??

bunların yanında voyagerturk siteside vardı ama maille iletişime geçemedim

firmalara teşekkür ederim, gezimiz kalabalıklaştığı için alternatif bir yol aramamız gerekti, şimdilik karavan deneyimimizi biraz öteledik, ama fiyatlar hakkında bilgilendim

Mehmet Ali bey,

Öncelikle Casavan’a gostermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkur ederiz. Geçen hafta Dusseldorf'ta düzenlenen geniş katılımlı uluslararası karavan fuarında olduğumuzdan size hızlı geri dönüş yapamadık. İstemiş olduğunuz tarihlerle ilgili olarak teklifimizi gönderdik, ancak bir gecikme oldu, bundan dolayı özür dileriz. Bir sonraki karavan tatili yapma isteğinizde tekrar görüşebilmeyi dileriz. saygılarımızla.

Mehmet Kaykı

CASAVAN Araç Kiralama Turizm Ticaret Ltd.Şti.
Asmadalı Sk.No:12/1 Koşuyolu 34718 İstanbul
Ph : +90 (216) 428 04 94 Fx : +90 (216) 428 10 94
mehmet@casavan.com www.casavan.com

Estagfurallah, is geregi olabilir gecikmeler.
Teklifiniz icin tesekkurler Mehmet bey, insallah verimli bir fuar donemi gecmistir. Iyi calismalar dilerim
Mehmet Akif Tekeli ;)

Bursa Çekirge caddesi İntam'da "şentürkler rent a car" ın camında bir arkadaşım kiralık karavan ilanı görüp söylemişti ve bende aramıştım.
Akabinde sahibinden de ilanını yayınlamış.
Bursada da kiralık karavan olayı başlamış oldu :smiley:
henüz gidip göremedim ama telefonda söylenildiği gibi 15 metreküp değil sanki??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-kiralik-karavan-179092339/detay

Çevrimiçiservet_szdr
Yeni Üye
Teşekkür: 0
Profili Görüntüle E-Posta

Ynt: Karavan Kıralama
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2015, 18:12:24 »
Alıntı
karavanımı satılık ilanı verdiydim.16.01.2015 akşam üstü telefonla beni arayarak kaş ta reklam film çekimi yapılacağını 2-3 gün süreceğini söyleyen isminin murat tosmak olduğunu beyan eden arkadaşa olabilir dedim.yakıtı sordu.200-250 yakar dedim gidiş dönüş ne vereceğini sordu hiç gitmedim dedim diğerkaravancı arkadaşlara ne veriyorsanız kabulüm dedim.tamam dedi bende can sıkıntısında değişiklik olsun diyerek kabul ettim.gece yola çıktım antalya merkezden vardığımda 25 film şti yetkilileri güzel karşıladı.pana yakıt paramın ve günlük kiranın iş bitimi şirket tarafında verileceği söylenmişti.2 gün sürdü bitti.sadece antalyadan yola çıkarken film şirketi yetkilisi bana 150 tl tlf bankacılığından havale etti.neyse çekim bitti antalyaya geldik.voyagertürk sahibini arıyorum cvp yok arafdan bir hafta geçti gene cevap yok sonra msj lar başladı murat tosmak beyden toplandıyım yurdışındayım böylece günler haftalar geçti.en sonunda aradım 1 ay kadar olduydu yok şirkete talimat falan verdimdiyerek savuşturdu.sonra bende size helal olsun dedim size alacağımı hibe ediyorum gülegüle harcayın diyerekten son konuşmamı sonlandırdım .diyeceğim eğer bu şirkete karavanını kiraya verecek arkadaşlar dikkatli olsun.beni arayan şahsın ismi murat tosmak tel nosu 0543 625 65 90 benim için güzel bir ders oldu

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87528.0#ixzz3WogZQkxw

Öncelikle Belirtmek isteriz ki,

Servet isimli Şahıs, Firmayı kötülemeye yönelik kara propaganda yapmaktadır.
Gezginlere ait Forum sayfalarını Kötü Amaçla Kullanarak, Ticari Faaliyetlerimizi zarara uğratmaya yönelik girişimlerde bulunmuştur.
Dolayısı ile Kendisi Hakkında Tazminat ve Hapis Cezası Talebiyle İstanbul Adliyesine Başvuru yapmış Bulunmaktayız.

Söz Konusu Karavan, 2 Gün için 150 TL'ye kiralanmıştır.

Karavan,Çok eski ve kullanılamayacak durumda olması nedeniyle, Sadece Tuvaletinden yararlanmak Amacı ile Kendisinden talep edilmiştir.

Antalya Civarında Yaşadığını Belirten Söz konusu Kişinin, Aracını Antalya'daki Çekim alanına getirdikten hemen sonra Hotele kaydı yapılarak kendisine Oda Kiralanmıştır.

''1980 model'' ve ''Derme-Çatma'' bir Araç Kalite Standartlarımız gereği ''Kulis veya Gezi Karavanı'' olarak kullanılamaz.)

Servet ismindeki Şahsa ait ''1980 Model'' Araç, Sadece ''WC Kullanımı'' İhtiyacı nedeniyle kiralanmıştır.)
Standartlara uygun, Alkovenli 2013-2014 model Kulis karavanlara verilen ücret ise 200-250 TL'dir.

Aleyhimizde üretilmiş, Bütün Yalan Beyanlara karşı, Adalet Mahkemeleri önünde Hakkımızı Aramaktayız.
İnternet Forumlarında, Bilinçsizce İçerik oluşturarak Kötülemeye yönelik Yayma Girişiminde Bulunan

''SERVET'' İSİMLİ ŞAHIS HAKKINDA,
Tüketiciyi yanıltmaya yönelik oluşturulmuş içerik ve Yayma girişimleri nedeniyle, Kendisi hakkında Ağır para ve Hapis cezası talebiyle İstanbul Adliyesine Başvuru yapılmıştır.

Saygılarımızla....

Voyager Türk
Hukuk Servisi

Son düzenleme:

Temel ile Dursun güzel bir bahar gününde köyün
yüksek bir tepesine çikmislar. Manzaranin keyfini çikarirken
birden Temel’in gözü içerisinde ineklerin otladigi köyün mezarligina ilismis. Dursun’a dönmüs ve:
-Ula Tursun! Sende pirgün öleceksun, sonra seni aha
su mezarluga gömeceguz. Orada topraga karisacaksun.
Sonra ot olarak yeniden büyüyeceksun. Sonra seni su inek yiyecek.
Sonra da seni sçacak.

Bende o pokun yanuna gidecegum ve diyecegum ki "Ula Tursun!!
Neydiiin ne oldin?"
Tabii Dursun önce ne diyecegini sasirmis. Sonra o da Temel’e
dönmüs:

- Ula Temel sende pirgün öleceksun. Seni aha su
mezarluga gömeceguz. Orada sende toprak olacaksun.
Sonra ot olarak püyüyeceksun. Sonra seni su inekler yiyecek. Sonra
seni sçacaklar.

Bende o pokun yanuna gidecegum ve diyecegum ki:

"Ula Temel! Sen hic degismeyeceksun!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR