Karavan Kiralama Şirketleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 277,267
Ynt: Karavan Kiralama Şirketleri

Sayın Abdullah Tepe,

Karavan kiraları hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum, oldukça pahalı ayrıca pek çok firma tatil amaçlı kiralamaya yanaşmıyor. Eğer düşünürseniz kendimize ait karavanı kiralıyoruz, araç 6 kişiliktir günlük kirası 200 YTL dir.

Araç sahibi şöförlüğü ve rehberliği üstlenecektir ve gece çadırda konaklayacakır. Arkanıza yaslanıp tatilin keyfini çıkarmakta size düşecek görevdir.

Tel: 0532 565 40 40

Etiketler

Pek kimse soforle yasamayi tercih etmez gibime geliyor. Tuhaf bir durum.

http://www.sahibinden.com/kiralik_2004_model_fiat_ducato_motokaravanWQQaXQQ10353500WQQpXQQdisplayitem&keyword=kiral%C4%B1k

Bir de bu var.
http://www.sahibinden.com/2001_model_24000_km_1300_hb_reno_maskot_cift_teker_WQQaXQQ6548039WQQpXQQdisplayitem&keyword=kiral%C4%B1k

sayın mebus

gönderdiğin adresler için teşekkürler. inşallah seneye.

belkide kendi karavanımla yinede saollllll

mrb. güney karavan diye bi firma geçmiş ben ankarada oturuyorum o dediniz firma firmada degil dükkan gibi bişey ve bu işi tamamen ticari ranta dönüştürmüş kişiler sakın bulaşmayın derim bunlar karavancı degil tücaar reno12 dingileri üzerine şase koyup karavan yapıyolr inanmazsanız yada acaba diye bi düşünce oluşursa kafanızda cant kapagını söküp bakmanız yeterli 3bijon ve reno yazar tabi silmedilerse ve karavanın3-4penceresi var ama biri açılabliyo sadece avadanlık yeri yok mutfak lavobo susyunu bile dandşk b bşdona koymuşlar dalgıç pompa falan yok o su meyiliyle akarsa akıyo kısaca bahsedim dedim tercih sizin saygılar

Arkadaşlar İstanbul'da Ocak ayından itibaren motokaravan kiralama hizmeti sunacak yeni bir firma açılıyor. www.nazkaravan.com

biraz pahalı geldi bana bu fiyat... Sizce gerçekten günlük 200 ytl normal bir fiyatmı? Saygılar... :smiley:

Merhaba,

Günlük 200 YTL bence normal bir fiyat. 5-6 kişinin istediği noktada her türlü konforu düşünülürek yapacağı bir tatil sizce günlük kaç lira olmalı... Araçların bakımları, masrafları, kaskosu, trafik sigortası, lastiği... vb masrafları hesaplanarak çıkan maliyet üzerinden bu fiyatlar ortaya çıkmıştır.

Cevap için teşekkürler, :smiley:

Siz öyle diyorsanız öyledir, ben bu işte baya baya yeniyim, bugun başladım diyebilirim..:smiley: Peki sizce satılıklara baksak o zmn daha mı iyi olur??Saygılar..

3 gun once Ayvalik Ada kampingde bir beyle tanistim. Altlarindaki karavani Sallyden kiralamislar. Gunlugu 300 ytlye. 200 bana da uygun geldi.

Hayırlı olsun...
Sitenizde araçlarla ilgili en ufak bilgi mevcut değil...
Bu konuda (modeller, özellikleri vb.) bizi aydınlatabilir misiniz?

Not: Birde kdv ilave edilecekmiş fiyatlara. % kaç eklenecek kiralama ücretine bilgilendirirseniz, memnun olurum.

taiga' Alıntı:
Hayırlı olsun...
Sitenizde araçlarla ilgili en ufak bilgi mevcut değil...
Bu konuda (modeller, özellikleri vb.) bizi aydınlatabilir misiniz?

Not: Birde kdv ilave edilecekmiş fiyatlara. % kaç eklenecek kiralama ücretine bilgilendirirseniz, memnun olurum.

Merhaba araçlarımız üretimde olduğu için ara. tanıtım sayfamızı yapamadık. Çıktığında ayrıntılı fotoğraflarıyla beraber tanıtım bilgileri hemen siteye eklenecek.
Kiralamada KDV oranı %18'dir.

Sayın alifiliz,

Girişiminiz, size ve kamp-karavan dünyasına hayırlı-uğurlu olsun.

Fiyatlarınızda farklılıklar olmalı; Avrupa örneklerinde olduğu gibi. Bence, hafta içi-hafta sonu, bayram tatilleri, yüksek sezon-düşük sezon...vb ayrımlar göz önüne alınarak fiyat listeleri yapılabilir. Bunu, Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Avustralya-Yeni Zelanda benzeri kamp-karavancılığın gelişmiş olduğu bölge ve ülkelerde yapıyorlar. Önemli sayılacak fiyat farklılıkları, yeni müşteri potansiyellerini harekete geçirebiliyor. Aynı fiyat farklılıklarını ülkemizde oteller de yapıyor. Ayrıca, müşteri kitlesi içinde iki kişi olanlar bir hayli çok; dikkate almanızda yarar var sanıyorum. Fiyatlarda alkovan 6, camper 4-5 olarak belirttiğiniz için yazdım. Mini camper seçeneğini de atlamayın.(Avustralya ve Yeni Zelanda'da epeyce yaygın.)

Böyle bir iktisadi girişime kalkışmadan önce, kuşkusuz bunları sizler düşünmüşsünüzdür. Katkım olursa diye yazdım. Değilse, dikkate almanıza gerek yok.

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Sayın alifiliz,

Girişiminiz, size ve kamp-karavan dünyasına hayırlı-uğurlu olsun.

Fiyatlarınızda farklılıklar olmalı; Avrupa örneklerinde olduğu gibi. Bence, hafta içi-hafta sonu, bayram tatilleri, yüksek sezon-düşük sezon...vb ayrımlar göz önüne alınarak fiyat listeleri yapılabilir. Bunu, Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Avustralya-Yeni Zelanda benzeri kamp-karavancılığın gelişmiş olduğu bölge ve ülkelerde yapıyorlar. Önemli sayılacak fiyat farklılıkları, yeni müşteri potansiyellerini harekete geçirebiliyor. Aynı fiyat farklılıklarını ülkemizde oteller de yapıyor. Ayrıca, müşteri kitlesi içinde iki kişi olanlar bir hayli çok; dikkate almanızda yarar var sanıyorum. Fiyatlarda alkovan 6, camper 4-5 olarak belirttiğiniz için yazdım. Mini camper seçeneğini de atlamayın.(Avustralya ve Yeni Zelanda'da epeyce yaygın.)

Böyle bir iktisadi girişime kalkışmadan önce, kuşkusuz bunları sizler düşünmüşsünüzdür. Katkım olursa diye yazdım. Değilse, dikkate almanıza gerek yok.

Cavid Sezen

Cavid Bey, Fikirleriniz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederiz. Firmamızca mutlaka dikkate alınacaktır. Ayrıntılı fiyat çalışmalarımız kuruluş işlemleri tamamlanınca tarafımızca yapılacaktır. Fiyatlandırmada düşük ve yüksek sezon olarak 2 çeşit yapmayı planlıyordum zaten. Camper araçlar konusunda ise en ufak camper araç 4 kişi konaklayabilecek kapasitede oluyor. İlk aşamada alkovanlı araçlarımız hizmete girecek. Yaz aylarına girmeden mutlaka camper araçlardan filomuza katmayı planlıyoruz. Camper araçlar alkovanlı araçlara göre daha uygun fiyatta olacaklar.

İyi günler diliyorum

Ali Yılmaz
www.nazkaravan.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR