Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Çöl Kartalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 272
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 219,187
Ynt: Çöl Kartalı'nın Gezi Güncesi (gezilerimizden çeşitlemeler)

Çöl Kartalı' Alıntı:
2012 yılı Haziran'da başlattığımız gezilerimiz şu anda Datça taraflarında devam ediyor. Bizi özleyenlere çıtlatalım dedik:smiley:)

İyi geziler dilerim. Çoktandır haber çıkmayınca ben de karavnınızı sattığınızı düşünmeye başlamıştım.

Etiketler

ğmen Bizi özleyenlere çok teşekkür ederiz. ok iyi fiyat vermelerine rağmen karavanımızı satmayı hiç düşünmüyoruz. Her yıl dört ay tatil yaptığımız için kendimizi çok şanslı buluyoruz. Geçen yıl ve bu yıl ki gezilerimiz süper geçti. Bu gezileri çok yakında sizlerin görüşüne sunacağız. Bakalım beğenecek misiniz? Gezimiz Ekim ayı sonuna kadar sürecek. Az kaldı sayılır ;)

İyi günler
Sy Koç ailesi
Çok güzel ve özel fotoğrafları bizimle paylaşma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim.
Gezinizin heyecanlı ve güzel geçmesi dileği ile
Saygılar
Batuhan

Tüm Dostlar gibi ben de sabırsızlıkla beklemekteyim.Saygılar.Ergun

Sevgili Gezenbilir dostlarımız; inanın gezmekten 2011 yılını bile sizlerle paylaşamadık. Ancak bu kış hem 2011 hem de 2012 yılının altı aylık gezisini sizlerle paylaşmayı umuyoruz. Hepinize saygı ve sevgilerimizi gönderiyoruz :smiley:

Desenize 2yılın gezi paylaşımları bu kışı dolu dolu gecireceğiz şimdiden teşekkürler....

Sevgili Tugay bey, şimdiden kestaneleri pişirmeye başlayın. Bu kış uzun soluklu gezimize eşlik ederken keyifle yiyebilirsiniz :smiley:

Gezilerimizden derlediğimiz bu resim ve notları, çeşitlemeler olarak sizlere birkaç yıldır aktarıyoruz. Ancak zamanla gezmekten paylaşmaya vakit kalmaması, bizim için de gezenbilir'e ve dostlarımıza hasret ve özlem duygularımızı çoğalttı. 2013 yılının kışında daha önce söz verdiğimiz gibi 2011,2012 ve 2013 yılının gezilerini ayrı ayrı yayınlarken bu bölüme de farklı resimlerle gezi maratonumuzu belgeleyeceğiz :smiley:

SDC16083

Nazillide retmenlerle sohbet

Ardann dili bymJ

Didimde gitar provas

SDC18195

Merhabalar,
Çöl Kartalı'nın mürettebatları Yeşim hanım ve Bülent beyler, bütün gezilerinizi büyük bir keyifle okudum.
Yolunuz hep açık olsun, kimbilir belki birgün biryerlerde karşılaşabiliriz.
Gezilerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Güzel paylasımlar, eve- iş yerine tıkıldıgımız su kıs gunlerinde ilac gibi geldi. Elinize sağlık, kazasız nice gezilere...

Niyazi bey, biz mürettebatlara çok iş düşüyor. Kış aylarında sizlerin de içinizi ısıtacak gezi resimlerini ve notlarını derlemek. Sanırım bu konuda başarılıyız ;D Sağlıkla Kalın :smiley:

Foça ve civarından Resimler :smiley:

SAM 1074

SAM 1080

SAM 1070

SAM 1124

Ekli dosyalar

• SAM_1146.JPG
    SAM_1146.JPG
    159.7 KB · Görüntüleme: 195

Bülent hocam damla sakızlı dondurma yememişiniz.Dondurma kuyruğunada mı girmediniz,biz gece kuyrukta yarım saatten fazla bekledik,ertesi gün gezerken baktık hiç kuyruk yok diye sabah 11 de tekrar dondurma yedik.

DSCF4399

Merhabalar,
Çöl Kartalı'nın sayın mürettebatı,
Paylaştığınız son fotoğrafta harika deniz kestaneleri gördüm.Evet biryerlerimize batarlarsa can yakarlar ancak mükemmel bir lezzet olduğunu iyi bilirim.
İzmir körfezinin batısında kalan yerlerin nerdeyse tamamını denizden, dağlarına kadar iyi bilirim.
Sanırım ben Foça'nın efsanevi kara taşına bastım.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Bülent bey, Foça'ya gelip te bu yemediğimiz ünlü dondurmayı soruyorsanız, yemediğimizi söylersek, yalan söylemiş oluruz ;D

Ekli dosyalar

• SDC16519.JPG
    SDC16519.JPG
    115.9 KB · Görüntüleme: 429

Niyazi bey, deniz kestanelerini biz de çok severiz :smiley:

Bodrum'da çıkardığımız deniz kestaneleri

Ekli dosyalar

• DSCF2512.JPG
    DSCF2512.JPG
    124.6 KB · Görüntüleme: 397

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR