2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Goldwingerr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 148,313
D18A9F95 960E 4EE0 A3C9 C3762F1367F7
A7B00C4B CC3D 4A95 A4FB 3489D0A3EC4E
CB78393D 0D1A 480F BF99 927C800397D9
BC908AF4 97E5 4B2E 87D4 7EF59BA5B5DC
Eveeet artık trenle Amsterdam a Camping e dönme zamanı geldi.Gezinin bu bölümü bitiyor.Efsaneyi alıp Leverkusen e döneceğim.Orada bırakıp İzmir e döneceğim.Gece geç saatte Amsterdam a vardım.Yarın yolculuk var.

Etiketler

DFB80DFE 2903 47B3 BF64 E7C2612DF7E7
1E7714FD F312 4FFF 9F4A F44920CEEA32
2DA2D719 4808 4DCA AF7E 0E5F7D7D88FE
Düsseldorf dan olduğu için uçağım biraz da burada dolaştım.Tam merkezde Rhen kıyısında Altstadt da Karavan park yeri yapmışlar ama su ve elektrik yok.İzmir i de özledim.İnşallah okuyanlar gezinin bu kısmını beğenmişlerdir.Efsane hala Almanya’da yine gidip bir tur daha yapacağım ama nereye bilemiyorum.

Hafta başından beri gezinizi okuyorum. Çok güzel resimler ve paylaşımlar. Büyük keyif aldım. Bu nedenle foruma da üye oldum. Teşekkürler. Ergün.

Yavaş yavaş tekrar Bacharach gezisini tamamlayıp lüküs Camping yanındaki stellplatz a dönüyoruz.Yoldaşın başı tuttu sade Türk kahvesi içmesi lazım.Benim de günlük işlerim su doldur wc boşalt pis suyu boşalt camları sil yola hazırlan.Efsane de iş bitmiyor ki.Ekli dosyayı görüntüle 62371 Ekli dosyayı görüntüle 62372 Ekli dosyayı görüntüle 62373 Ekli dosyayı görüntüle 62374
Fotoğraflar tam profesyonel işi. Enfes. Bravo.

Şadan abi valla buralar çok keyifli ama havalar soğuyacak artık Altı aylık süre de bitecek.İnşallah dönüşte karavanı alıkoymazlar
Bugün mesajları farkettim... Uzunca bir süredir 'neden Burak'tan yeni paylaşım yok acaba?'' diye endişe etmeye başlamıştım... Meğer mesajları kaçıran benmişim :worried:

DÖNÜŞ ile ilgili bir önerim olacak : Hollada'ya 1-2 günlük giriş/çıkış yaparak bir -6-ay-daha kazanmak mümkün olur (?)sanırım....
Eğer kış boyunca da karavanı güvenli+kapalı bir yerde -uygun fiyata- tutabilirsen , 2018 yazında bizler de daha farklı yörelerden (mesela Fransa?İspanya?veya yine Almanya devam??) paylaşımlarını izlemeye devam ederiz . İzmir'e taşımak niye ?

Bu arada Volendam'ı Googlestreetview ile gezince gördüm ki , buradaki kanal sayısı da oldukça fazlaymış (!)
Vücuttaki arter+ven ağları gibi adeta ....

Bisikleti İtalya Bolzano daki Dechation mağazasından aldım 565 Euro idi sanırım.Btwin 500 markası.Tek şarj ile economy de 25 km gidiyor.Normal veya sportta azalıyor menzil ama hep açmıyorsunuz.Çok rahat yetiyor.Genelde normal bisiklet gibi kullanıyorum.Fiyat performans süper.Diğer katlanır bisikletleri test ettim bir farkları yok ama fiyatları 2500-3000 Euro arası.
Burak bu katlanır bisiklet olayı benim de kafama yattı senin sayende !...:smirk:
Geçen ay ''Elektriksizinden'' aldım ben de B-twiin marka .
Şehir içinde bile harika !...

Geçen hafta hava güzeldi , İstinye'den kaptırdım Sarıyer'e..Ordan Kavak vapuruyla Anadolu Kavağına geçtim .
Belediye Otobüsüyle Yuşa tepesine çıktım . Otobüsten inip yokuş aşşağı Beykoz'a , ordan da shailden Çubuklu...
Çubuklu-İstinye arabalı vapuruyla yine Avrupa yakasına geçip turu tamamladım .
Googlemaps'den hesapladım 22 km yapmışım...

Ertesi günü ölü gibi yattım(pazar) :smiley::smiley:o_O:weary:

Arabayı değiştirip , bisiklet taşıyabilir bir model alıcaam , artık yurtiçi/dışı vazgeçilmezimdir katlanır bisiklet .

teşekkür ediyorum sana da vesile olduğun için :smiley::smiley:;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,109
Kaydolan Son Üyemiz
KorkmaGez

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR