Arama sonuçlarınız

1. S

Into The Wild

Ynt: Into The Wild Degerli kardesler, filmin kahramani aslinda kendisinin bir metresden olma cocuk olmasini hazmedemediginden kaynakalanan kendini disa verme olgusundan kaynaklaniyor...Bence asiri derecede zorlanalinacak o duruma girmemek icin asamali olarak adepte olunmali... Filmin kahramani...

2. S

Türkiyede'ki Zehirli Yılan Türleri

Ynt: Türkiyede'ki Zehirli Yılan Türleri Paylasim icin tesekkurler...Gercekten cok iyi bir konu ve daga her ciktigimda engerekler ile karsilasiriz ama onlar sagolsun yollarini degistirir. Cok cirkin olmasamda kendimi rahatlatmak adina zehiri onun icin degerli harcamak istemiyor deyip kendimi...
  3. S

B.Ağrı Dağı Tırmanışım ( 22 - 25 Temmuz 2011)

Ynt: B.Ağrı Dağı Tırmanışım ( 22 - 25 Temmuz 2011) Olgun abim paylasim icin cok tesekkurler, gercekten fiziksel bir ustunlukten cok psikolojik olarak bir sinir savasininda ustunden gelmissiniz..Bu ornek tutumunuz ile en azindan bana cok iyi bir ornek olusturdu.. Tekrar tekrar paylasim icin...

4. S

Dağcılığa İlk Adımlar ve Öneriler

Ynt: Dağcılığa İlk Adımlar ve Öneriler Sayin kulturlu, oncelikle dagciliktan sizin anladiginiz nedir bunun cevabini kendinize verip dogru taniyi koymaniz gerekmektedir. Dagcilik size niye cazip gelir, bos zamanlarinizda tv seyretmek varken!..Eger cevabiniz kesfetmek, dogayi sevmek ve onunla...
  5. S

Ayakkabı Önerisi

Ynt: Ayakkabı Önerisi Sayin the north face, yazdiklariniza binayen benimde su anda almayi dusundugum fakat Londra'da stogu biten (muadilleri bulunuyor fakat bu botu oven cok) bir bot var. Deneyimleri olan kisiler ayagi cok iyi sardigini, kaymayi asiri derecede azaltan bir kavucuk tabani...

6. S

Isıtma tamam da ya soğutma

Ynt: Isıtma tamam da ya soğutma Benimde tecrube ettigim kadari ile kaya dibine gommek veya hafif esintili bir havada beyaz bir pecete ile teneke kutuyu* sarip hafif islattiktan sonra ruzgar aan yere konulup en az 30 dk. sonra icilmesidir. Buzluktan cikmis gibi olmayacagi kesin ama imamin...

7. S

İlk yürüyüşüm- Parc Naturel Chartreuse

Ynt: İlk yürüyüşüm- Parc Naturel Chartreuse Sayin zentoz gercekten cok kiskandim, bende yurtdisinda yasiyan birisi olarak Londra disina ciksamda maalesef biraz urkerek dolasiyor basa birsey gelmesinden korkup sehirlerde geziniyorum... Umarim bu trekking baslanginiz devamli olur. Saygilarimla
  8. S

Dağlara Çıkmak için İzin Prodesürü

Ynt: Dağlara Çıkmak için İzin Prodesürü Sayin Yuksel bey, eger bolge Milli Parklar sinirina giriyorsa izin almaniz sarttir!..Zira Milli Parklarda kamp yapmak, ates yakmak ve avlanmak kattiyen yasaklanmistir. Lutfen yazdiklarimi dikkate alin gideceginiz yerin milli parklar sinirinda olup...
  9. S

Motorsiklet ile Kamp için Çadır ve Çanta Önerileriniz?

Ynt: Motorsiklet ile Kamp için Çadır ve Çanta Önerileriniz? Sayin ExRage, bircok sey yazilip cizilmis zaten..benim yazacaklarimda sanirim tamamlayici bir yazi olacak..Bir arkadas dome cadir tavsiyesinde haklidir; ruzgara ve tipi seklinde yagan kara/yagmura cok dayaniklidirlar..Cadirinizi...

10. S

Bölgesel Orman Yol ve Patika Haritası

Ynt: Bölgesel Orman Yol ve Patika Haritası Sayin meseregan,benim gps ile hic deneyimiim olmadi fakat kullananlar anlata anlata bitiremiyor. Sizin bahsettiginiz bir gps ortalama ne kadardir?..Online siparis verebilme olanagimiz bulunmaktamidir? Saygilar

11. S

İmkansız mıdır ?

Ynt: İmkansız mıdır ? Yukarida Asiksk arkadas bircok seyi belirtmis zaten, benim ekliyecegim fener, ates baslatici/kibrit, nisan aylarindayiz yagmura karsi su gecirmez bir giysi, yedek giyseler ve mevsime bagli yagli veya az yagli konserveler. Hemen hemen tum aktivistlerin unuttugu bana birsey...
  12. S

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? Oncelikle konuyu acanin elleri dert gormesin cok guzel bir paylasim olmus..Insana bazen bilgi bazende huzun bir okadarda nese veren bir konu olmus..Bayanlarin daga cikmasina, kamp yapmasina karsi degilim yanlisda anlasilmasin fakat daha once deneyimlenmemis...

13. S

Bölgesel Orman Yol ve Patika Haritası

Ynt: Bölgesel Orman Yol ve Patika Haritası Sayin sisdagili61 cok guzel bir konuyu aciklamis, benimde topografik haritaya ihtiyacim var, istersem googlemaps den ciktisini alabiliyorum ama resmiyete basvurup edinmek istedigimde bir falakaya yatirilmadigim kaliyor!..Devlet sirri diye...
  14. S

İmkansız mıdır ?

Ynt: İmkansız mıdır ? Degerli erman_gfb, yuruyerek bence maximum 3 gun surer tabii bu tembel yuruyusu bicimindedir. !0 gunu ben gercekten cok abartili olarak gordum. Sayin thisrockhero sanirim bisiklet konusunda oldukca profeyonel, tabii bu kisinin kondisyonuna, yerin fiziki kosullarina ve...
  15. S

Dağın Tepesinde Ne Var?

Ynt: Dağın Tepesinde Ne Var? Dogayi sevdiginiz bu yazi ile iyice ispatlanmis zaten!..Ayrica sayin MBA yaraniz varsa gocunun sacma sapan cevap vermenize gerek yok..Benim baktigim dikkat cetigim nokta farkli sizin bakis aciniz farkli!..Gosterdigim noktaya ister genis acili cerceveden bakin ister...

16. S

Sırt Çantası Tavsiye...

Ynt: Sırt Çantası Tavsiye... Sayin Asiksk, dun gece yorumu yazdiktan sonra fiyatlara internet ortminda goz attim; goz bebeklerim buyudu :) Turkiyede dag malzemeleri asiri pahali olmus, resmen zengin sporu denilen bir tarza cekilmeye baslanmis...Mumkunse tanidik vasitasiyla yurtdisindan alim...
  17. S

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak Sayin quickcan, ne zaman daga ciksam uzaktan bir ayinin dogal resimlerini veya kurt surulerinin fotograflarini cekmek istemisimdir...Sansima hic karsilasmadik veya uzaktan gormedim rahatlikla anlatilan ve yazilan referansiyla yurdumuzda yasayan ayilar gercekten...
  18. S

Sırt Çantası Tavsiye...

Ynt: Sırt Çantası Tavsiye... Yorumlarin hepsini okudum ve agirlikli olarak herkes kalite ve paranin dogrusal oranda arttiginin ustunu cizmis...degerli magu76 benim sana nacizane tavsiyem pahali ve kaliteli urunu almani tevsiye ederim ki ben her zaman ucuz urunu alan zenginlerdendim (!) Evet...

19. S

Dağın Tepesinde Ne Var?

Ynt: Dağın Tepesinde Ne Var? Sizce dogasever bir dagciya yakisan bir davranismidir bu?..Nasil bir karbon salinimi olmustur aklim bile ermiyor...Asil aklimin eremedigi bir diger nokta ise doga sever site mudavimlarinin olaya imrenmesi ve yorumlari :(
  20. S

Türk Dağcı Emre Kuruoğlu Kazbek Dağında Hayatını Kaybetti

Ynt: Türk Dağcı Emre Kuruoğlu Kazbek Dağında Hayatını Kaybetti Allah rahmet eylesin, komsumuzdu fakat cok fazla muhabbetimiz yoktu; O'nun okulu benim yurtdisina cikisimdan dolayi...Hep beraber kazdagina cikalim derdik ama o gun geldiginde mutlaka bir eksiklik olur nasip olmazdi cikmak.. Nur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri