Sırt Çantası Tavsiye...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kavil194 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,978
Ynt: Sırt Çantası Tavsiye...

Yorumlarin hepsini okudum ve agirlikli olarak herkes kalite ve paranin dogrusal oranda arttiginin ustunu cizmis...degerli magu76 benim sana nacizane tavsiyem pahali ve kaliteli urunu almani tevsiye ederim ki ben her zaman ucuz urunu alan zenginlerdendim (!) Evet yanlis okumadin ucuz ve kalitesiz urunu genelde matematik hesaplamasini yanlis yapan kisiler alir.

Yaklasik 1 yil once Karrimor cinsi bir sirt cantasi almistim, sirt cantasini yukledigimde uzerine binen agirlik aynen omuzlarima bindigini hemen hissediyordum. Orta kalitede olan bu canta kisa zaman sonra delindi ve ayrica yan tarafinda pet koyma yeri ile ana kompartiman pet yerinin sokulmesinden dolayi birlesti...Ihtiyacim olan suya hemen erismek istedigimde ana fermuari acip sirt cantasinin dibinde suyumu ariyordum. Yeni bir cantaya ihtiyacim oldugunu artik ben degil arkadaslarimda farkina varinca Northface yada Berghaus almaya karar verdim.... evet cok pahali fakat arkadaslarimdan biri bu cantalardan birini 6 yildan fazla kullaniyor simdi sorabilirsin kim karda diye :smiley: Ucuz ve orta kalite mali alip konfordan ve bel agrisindan gecen zamanlarimami yanayim yoksa ziyan olan paraciklarami? :smiley:

Saygilarimla

Etiketler

selimpusat' Alıntı:
Yorumlarin hepsini okudum ve agirlikli olarak herkes kalite ve paranin dogrusal oranda arttiginin ustunu cizmis...degerli magu76 benim sana nacizane tavsiyem pahali ve kaliteli urunu almani tevsiye ederim ki ben her zaman ucuz urunu alan zenginlerdendim (!) Evet yanlis okumadin ucuz ve kalitesiz urunu genelde matematik hesaplamasini yanlis yapan kisiler alir.

Yaklasik 1 yil once Karrimor cinsi bir sirt cantasi almistim, sirt cantasini yukledigimde uzerine binen agirlik aynen omuzlarima bindigini hemen hissediyordum. Orta kalitede olan bu canta kisa zaman sonra delindi ve ayrica yan tarafinda pet koyma yeri ile ana kompartiman pet yerinin sokulmesinden dolayi birlesti...Ihtiyacim olan suya hemen erismek istedigimde ana fermuari acip sirt cantasinin dibinde suyumu ariyordum. Yeni bir cantaya ihtiyacim oldugunu artik ben degil arkadaslarimda farkina varinca Northface yada Berghaus almaya karar verdim.... evet cok pahali fakat arkadaslarimdan biri bu cantalardan birini 6 yildan fazla kullaniyor simdi sorabilirsin kim karda diye :smiley: Ucuz ve orta kalite mali alip konfordan ve bel agrisindan gecen zamanlarimami yanayim yoksa ziyan olan paraciklarami? :smiley:

Saygilarimla

kesinlikle doğru ama mecburen ucuz alıyoruz.

karar vermek bazen sıkıntılı oluyor.Para sıkıntısı yüzünden.ama bu tür malzemelerde kesinlikle kendini isbatlamışları almak gerek,tuzlu olsalarda.Pahalı kalitedir anlamını da ayrıca hesaplayalım.iyi paylaşımlar.

Bende kaliteli pahalı birşey almak isterdim ama ne yazıkki maddi durum ancak buna yetiyor.

Sonuçta belki şuan için daha çok yoracak alacağımız çanta ve çıkan sorunlarıyla daha çok üzecek ama en azından kampa gidebileceğiz bu sayede

Sayin Asiksk, dun gece yorumu yazdiktan sonra fiyatlara internet ortminda goz attim; goz bebeklerim buyudu :smiley: Turkiyede dag malzemeleri asiri pahali olmus, resmen zengin sporu denilen bir tarza cekilmeye baslanmis...Mumkunse tanidik vasitasiyla yurtdisindan alim yapmanizi oneririm.

Saygilarimla.

selimpusat' Alıntı:
Sayin Asiksk, dun gece yorumu yazdiktan sonra fiyatlara internet ortminda goz attim; goz bebeklerim buyudu :smiley: Turkiyede dag malzemeleri asiri pahali olmus, resmen zengin sporu denilen bir tarza cekilmeye baslanmis...Mumkunse tanidik vasitasiyla yurtdisindan alim yapmanizi oneririm.

Saygilarimla.
:smiley: evet ne yazıkki fiyatlar çok yüksek
yurt dışı konusuyla illgilendim ancak ne yazıkki arkadaşımın döndükten sonra kendisiyle konuşabildim malta ya da gidecekti ancak o da iptal oldu.Bu yüzden en azından 1-2 sene ucuz bir çantayla idare etmeye çalışacağım.Erasmus yada interrail seyahatim sırasında alabilirim herhalde

Albatrosses' Alıntı:
kesinlikle doğru ama mecburen ucuz alıyoruz.

Merhaba bende karrimor 55-65 lt panther model sırt çantasını kullanıyorum henüz bir problem yaşamadım belki çantadan çantaya değişiklik gösteriyor olabilir.Gönül isterdiki TNF alalım ama geçen 75 lt olanını sordum 450 lira gibi bir rakam söylediler.Kısacası ben çantamdan memnunum. :smiley:

Çanta temin etmeden önce yurtdışı siteleri araştırmıştım.
Bu işte tanınan markaların fiyatlarıda hemen hemen buradaki fiyatlarla aynısı gibi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/timberline-elan-60lt-dagcilik-ve-kamp-cantasi-kirmizi-sari/ProductDetails.aspx?productId=ourdrk14&categoryId=1300934#Gorseller
yorumlarınızı bekliyorum...

andac773' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/Liste/timberline-elan-60lt-dagcilik-ve-kamp-cantasi-kirmizi-sari/ProductDetails.aspx?productId=ourdrk14&categoryId=1300934#Gorseller
yorumlarınızı bekliyorum...

ürünü inceledim.satış yapanlar çokta bilgi vermemiş ancak timberline bilinen ve kaliteli bir marka.tabi kaç günlük doğa etkinlikleri yapacaksın hacim yeterli olacak mı en önemli sorularda bunlar

Asiksk' Alıntı:
ürünü inceledim.satış yapanlar çokta bilgi vermemiş ancak timberline bilinen ve kaliteli bir marka.tabi kaç günlük doğa etkinlikleri yapacaksın hacim yeterli olacak mı en önemli sorularda bunlar

Merhaba söylediğim gibi ben karrimor panther kullanıyorum 55-65 lt fiyatı ve özellikleri linktekine göre bence çok daha makul incelemenizi tavsiye ederim.

bu konuda atlas autdoor,veya adrenalinin sitelerini kullnmanı tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR