Arama sonuçlarınız

1. ceng67

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Caner bey, ruslarin drive2.ru ve korandovod.ru sitelerinde amortisör ve yaylarla ilgili onlarca uygulama var bende bunlardan notlar almıştım ruslar genelde Toyota LC amortisör ve yay kullanıyorlar benim araca ise mitsibubishi araçlarıninki oldu hem kupadan bende amortisör ve yay dan yukselttik...

2. ceng67

Çakar çakar Dünya üzerinde Korando dan daha iyi arazi aracı yok usta sende bizim arabaları ucurdun vallahi :))
  3. ceng67

Hocam nasıl cozdun hangi aracın parçası oldu numarası nedir bunları burada ve facebook sayfasında paylassaniz belki birinin ihtiyacı gorulur

4. ceng67

İyi günlerde binmek nasip olur insallah
  5. ceng67

Onu ben yaptim

6. ceng67

Tekrar selamlar bir müddet girememistim

7. ceng67

Sanayi kuşu Cengiz Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ceng67

arabanın turbosuyla ,pompasiyla, zirtpirt oynuyorsunuz valla [emoji167] tersten açılacak diye korkuyorum Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ceng67

Geçen ihalede de vardı satıldılar ama herhalde alanlar toparlayamadi ki daha ilanlara dusmedi Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. ceng67

Uzun suredir arazi aracı çıkmıyor abidik gubidik arabalar var ama takipteyim Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. ceng67

Ne güzel bir gündü o gun Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ceng67

Yapariiimm,yaptım varmı itirazı olan gibi olmus[emoji379] [emoji379] [emoji379] [emoji379] Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. ceng67

Şöyle düşünelim, sinyaller kırıldı ve bulunmuyor iste o zaman bu güzel olur[emoji23] Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ceng67

İflas eden tüccar eski defterleri karistirirmis[emoji23] [emoji23] Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ceng67

Nasıl güzel mi Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. ceng67

Evdeki[emoji23] [emoji23] [emoji23] Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. ceng67

Ajanda buldum ustanın yazısını Yapmayın etmeyin TCS ye kiymayin bide boyle deneyin Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. ceng67

Sanırım @orgasmatron TCS nin nasıl kullanılması gerektiğinden bahsetmisti Yanlış hatirlamiyorsam gazi koklemeden aralıkla hafif gaz verdiğinde iyi sonuç alabiliyordu video da paylasmisti Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. ceng67

Walla doğru bırak araziyi asfalta bile çıkartamıyorum garajda yatıyor arada sırada gidip bakiyorum[emoji1] [emoji1] Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. ceng67

Forum ölmüş Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR