Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 459,523

Etiketler

Ben niyeti bozmaya başladım bu arada , arazide daha rahat olmak için manüel vites 2.9 td bulursam talip olucam offroad otm vites tam performans sağlamıyor , bu arada turbonun içindeki pervaneyi buyuttum 0.5 bar dan 1.0 üzeri bar güç elde ettik , pompa ve enjektörler açtık , su an için istediğimiz gücü elde ettik.

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Volkan hocam turbo yaptıkları izi yazarsanız bende burada turboyu göstereyim beygiri ne kadar artığını ölçtünüzmü

VIA_A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mussoyu dik rampalarda D konumunda yoksa 3 veya 2 Konumunda kullanmamız lazım?

Mussoyu dik rampalarda D konumunda yoksa 3 veya 2 Konumunda kullanmamız lazım?

80 km altı hızlarda aracın çekmedi yerlerde 3 / 2 kullanılabilir , ben arazi gezilerinde tepe tırmanırken 3/2 kullanıyorum d kullanmiyorum. ( bu arada turbonun faydalarına deginelim , otoyollarda rampa çıkışım sol şerit d vites 120 km )

80 km altı hızlarda aracın çekmedi yerlerde 3 / 2 kullanılabilir , ben arazi gezilerinde tepe tırmanırken 3/2 kullanıyorum d kullanmiyorum. ( bu arada turbonun faydalarına deginelim , otoyollarda rampa çıkışım sol şerit d vites 120 km )

Rampalarda sağda kalıyoruz turboya yaptıklarını öğrenirsek uygulariz

@huseyinreha ,Bugün sanayideydim senin parçayı sordum bu parçayı verdiler 4x4 lerde birçok markanın kullandığı parcaymis tanesi 20 TL Da6616aef51f9b6bc3d43861fa085f9d C00cae6a6bcf4e143a415d0adc9f067f

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ölçü alacam cumartesi parçayı satan kişinin numarasını alabilirmiyim. Burdaki usta parça numarasından istemiş salıncak komple var 700 lira demiş, ölçü almam lazım

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rampalarda sağda kalıyoruz turboya yaptıklarını öğrenirsek uygulariz

Üstadım hafta içi videolu bilgi paylaşımı yaparım , turboya yapilan turbo iç kanatların turbocu tarafından büyütülmesi . ( hesapta yeni konu basligi acacaktim )

Forum ölmüş 86a121744f5f9f2c82e520e71f87bc8c

Abi sen sıfır aracı aldın kenara çekildin sıfır diye araziye de çıkmıyorsun volkan abiden şu pompa ve turbo için yaptığı değişikleri yazmasını bekliyoru

Walla doğru bırak araziyi asfalta bile çıkartamıyorum garajda yatıyor arada sırada gidip bakiyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri