orgasmatron

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• Merhabalar forumu o kadar okudum o kadar mesajını gördüm ki artık tanıdık birisin bizim için :smiley: Ciddi bi 2.3TD korandocu olarak fikirlerine çok açım abi. Kısa zamanda mesajını bekliyorum. Saygılar.

hocam merhabalar bende korando almayı düşünüyorum ama etrafımdaki herkes nedense karşı cıkıyor araç hakkında bilgi sahibi olmadan, açıkcası servis ve yedek parça hakkında benimde çekincelerim var daha önce land rover 110 ve 90 kullandım lakin babama aitti şimdi daha ekonomik bir araç almayı düşünüyorum , yardımını rica ederim forumda herkes senden bahsedince sana yazmayı uygun buldum
    hayırlı günler dilerim artvinden selamlar suzuki aracınız için portal aks ile iligili yazınızı gördum çizimi yapacagım dıye yazmışsınız yapabıldınızmı ve bende jimny için araştırıyorum yardımcı olabılırmısınız

slm... kadeş mesajlarından anladığım kadarıyla teknik konularda bilgilisin...2.7 awd rextonun ön diferansiyel keçesinden yağ kaçırıyor(aksın difrensiyele takıldığı yerden)... vanda olduğum için parçayı bulmadan sökmek istemiyorum... parça kodunu internetten biraz aradım ama farklı parçalar var ve benim aradığım hangisi bilemedim...bu konuda yardımcı olabilirmisiniz... teşekkürler..
    abi sen bu arac konusunda bilgilisin korede efsane baska ülkelerdede üretiliyo hatayda görev yapıyorum buranın ustaları arap ülkelerinde çalışmaya gittiklerinde bu araç için araplar çok kaliteli arac diyolarmış ve buaracın yanında rubicon jipi olan abi jepten pekteasağı kalır yanı yok demişti biri 200bin biri 30 parça teminde korndo kullanıcılara yol gösterilir bu sıkıntı giderilse buaraçlar hakettiği değer bulur

abi ben bu arabaya hastayım hem kalite hem tip olarak fakat beni soğutan tek şey parça sıkıntısı aslında var ama hep baska marka adı altında hyundaı kıa opel chevrolet ve tabiki mercedes ama yedek parçacılara ssangyong dedinmi direk yok diyo aslında var kac parcayı öyle değiştirdim baska aracın parçasıyla bedava fiyata, örneğin bu selenoid ile hubları nasıl temin edebilirim şimdiden teşekkür ederim abi

abi 2,3 otomatik 2001 model korando var 4x4e geciyor saft dönüyor akslar dönüyor fakat tekerler dönmüyor liftte denedik sadece önü kaldırıp altına takoz koyup arkalar yerde 4x4 te vites Dde elfreni çekik usta kaputu actı lastiklere giden hava hortumlarını üfledi cektimi bilmiyom ön tekerler dönmeye başladı usta en az 500-600 gideceğini söledi sorun bu kadar büyükmü acaba bi sensör kompresör arızası olabilirmi
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun