Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 459,510
Forumdaşları yanıltmamak ve yanlış yönlendirmemek için yapılan işlemlerden sonra arazi testlerini tamamlayip , video ve fotolar ile paylaşicam , yapilan işlemlerin eksi neticeleri varmı önce onu görmek lazim , bu hafta araziye çıkamadık , önümüzdeki hafta içi ve hafta sonu planlar var , asfaltta dediğim gibi su an sorunumuz yok , yapılan değişimler neticesi olumsuzluklarda yasayabiliriz , arac tam güçte neler yapabilecek ? Bunu hep beraber yaşayıp göreceğiz inş , selamlar

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Bu arada Tcs arazide hic bir ise yaramadığı gibi performansı düşürüyor , Tcs yi iptal etmekte fayda var , bunun gibi kafamda takılan bir kaç işlem var , hepsini bitirelim tam bilgi ile paylaşım yaparız.

Bu arada Tcs arazide hic bir ise yaramadığı gibi performansı düşürüyor , Tcs yi iptal etmekte fayda var , bunun gibi kafamda takılan bir kaç işlem var , hepsini bitirelim tam bilgi ile paylaşım yaparız.

Hocam geçen gün bahsettiğim konu buydu elektronik olmayışı arazide ciddi fayda esp de aynı şekilde zaman zaman sorun çıkartıyor arazide

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde tavsiyem abs de iptali olabilir eğer daha da zor parkurlar yapacaksanız inerken önde çamur biriktirme şeklinde inecekler abs baş çek yaptığı için yığın üzerinden geçiş yapiliyor

Birde tavsiyem abs de iptali olabilir eğer daha da zor parkurlar yapacaksanız inerken önde çamur biriktirme şeklinde inecekler abs baş çek yaptığı için yığın üzerinden geçiş yapiliyor

Aynen katılıyorum , ABS EBD soketi şoför koltuğu arkasında , TCS yi bilmiyorum , benim PC de bozuldu , hafta içi varsa onunda soketini bulup arazide cikaricam soketleri , engel aşarken tam güce ihtiyacım varken TCS motorun gücünü düşürüyor , ben cozememistim motora turboya pompaya egsoza işlem yaptık yine ayni , bu kadar etkilediğini bilmiyordum , öğrenmiş olduk , soketi bulup çıkarınca arazide daha rahat olacagimizi düşünüyorum

Sanırım @orgasmatron TCS nin nasıl kullanılması gerektiğinden bahsetmisti
Yanlış hatirlamiyorsam gazi koklemeden aralıkla hafif gaz verdiğinde iyi sonuç alabiliyordu video da paylasmisti

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kilit değil lastik, zaten araçta kilit var kullanmak önemli bu tcs yanıp sönmedi mi patinaj çekerken , şimdi tcs soyle çalışıyor gaz pedalını köklemeyeceksin seveceksin yavaş yavaş gaz vereceksiniz, ama o lastiklerle olmazdı yürüyecek tırmanacak yavaş yavaş bi lastik pati cekerse hafif hafif gaz vereceksiniz kitledi mi bi daha tempo gaz bu şekilde, pradolarda da var bu olay yavaş yavaş gaz verilecek o zaman cikar ama lastikler bosa dondugu icin camurda çıkmazdı lastikleri gondericem abi

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ajanda buldum ustanın yazısını
Yapmayın etmeyin TCS ye kiymayin bide boyle deneyin

Ajanda buldum ustanın yazısını
Yapmayın etmeyin TCS ye kiymayin bide boyle deneyin

Öyle çalışmıyor maalesef , tamam patinaj çeken tekeri durduruyor , amma velakin bu sırada motorun gücünüde azaltıyor , yani faydası olmayan hatta zararı olan bir teknoloji , aksini kanıtlaya bilecek varsa video bekliyorum , benim videolarım ortada , tümseği tam tırmanacakken patinaja dusunce araç gücünü azaltıyor . Offroad ta tcs abs ebd off olması gerekiyor.

Tümsek derken %45 eğim yaklaşık 3 metre uzunluk çamur balçık , zemin su batak deneme yapabilecek varsa şimdiden tebrikler ... ( not: araçta mt lastik yok )

Öyle çalışmıyor maalesef , tamam patinaj çeken tekeri durduruyor , amma velakin bu sırada motorun gücünüde azaltıyor , yani faydası olmayan hatta zararı olan bir teknoloji , aksini kanıtlaya bilecek varsa video bekliyorum , benim videolarım ortada , tümseği tam tırmanacakken patinaja dusunce araç gücünü azaltıyor . Offroad ta tcs abs ebd off olması gerekiyor.

Aynı soruna l200 de atsc neden oluyor. Land Rover deki tc başarılı

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı soruna l200 de atsc neden oluyor. Land Rover deki tc başarılı

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sadece karlı duz yollarda hafif tümsek gecislerinde faydası var , adamlar bizim gibi kullansinlar diye yapmamışlardır , ama arazi aracı dedinmi standart kilit olması şart , yoksa ne yapicaz aracı kisisellestirirken ihtiyaca gore donanım eksiltip donanım ekliyecegiz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri