Arama sonuçlarınız

1. H

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) İyi bayramlar enver abi..

2. H

Bursa Nilüfer Misi Kampıng Yardım

Ynt: Bursa Nilüfer Misi Kampıng Yardım Tesekkur ederim.
  3. H

Bursa Nilüfer Misi Kampıng Yardım

Merhabalar, Bursa ' nın Nilüfer yakınlarında olduğu söylenen Misi karavan ve çadır kamping hakkında bilgisi olan var mı? Hizmete açıldı mı ? Yardımlarınızı bekliyorum. Halil

4. H

Ankara Üzerinden Edirne Den Antalyaya Çadır Kampına Başlıyoruz 15- Temmuz

Ynt: Ankara Üzerinden Edirne Den Antalyaya Çadır Kampına Başlıyoruz 15- Temmuz Paylaşımlarınızı bekliyoruz..
  5. H

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Mostar çok sakin bir yer gibi göründü. Gerçekten göründüğü gibi mi Enver Abi?

6. H

Muğla Kamplı Gezimiz...

Ynt: Muğla Kamplı Gezimiz... Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

7. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Takip..
  8. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) İlgiyle takip 8)
  9. H

Ynt: Ankara Üzerinden Edirne Den Antalyaya Çadır Kampına Başlıyoruz 15- Temmuz Merhaba Resimleriniz acilmiyor. Bilginiz var miydi bilmiyorum. Ufak tefek sorunlari gormezlikten gelebilirseniz daha keyifli zaman gecirirsiniz sanirim. Sinek her yerde var. Cadirin icine girip girmemesi tamamen...

10. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Sabirsizlikla bekliyoruz paylasimlarinizi.

11. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Merhaba Enver Abi, Resimlerde sorun kalmamis gibi gorunuyor. Gunlerdir ilgiyle takipteyim seni..
  12. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Enver Abi, 6996 nolu resimde cayirin uzerine uzanmis manzaranin doyasiya tadini cikaran adam, italyanin yarisina sahip olmali :D Bu nasil bir keyiftir degil mi? Dikkatinizi cekmismiydi?

13. H

Doğada İftar (20 Temmuz 2013)

Ynt: Doğada İftar (20 Temmuz 2013) Benzer organizasyon Ankarada da olacak mi acaba? Bilginiz var mi? H.S
  14. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Enver Abi, Kısmet olursa bu ayın sonunda yeşil pasaportlarımıza kavuşuyoruz :) Yurtdışı seyahat planımızı Eylül veya Ekim ayı için yaptık. İtalya gitmeyi istediğimiz ülkelerden biri. Ancak pahalı bir ülke...
  15. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Gunaydin Enver Abi. Size bu sekilde hitap etmemde bir sakinca yoktur umarim. Yakin hissettigim icin abi demek daha samimi geldi. Bu sabah uyandim ise gitmek uzere servise bindim. Bu satirlari is yolunda...

16. H

Butun gece ates yansin diyorsaniz, sanirim sabaha kadar 50 kg mangal komuru harcamaniz gerekebilir:-) Biz ilk kampimizi camkoru da yapmistik. İnanin bir bagaj dolusu odun yakmak zorunda kaldik. Kampcilikta ates onemliymis. Bence kucuk bir baltacik bulundurun derim. Tekzen de uygun fiyata...
  17. H

Selamlar Ekipmanlariniz hayli fazla ama cok gerekli seyler bunlar. Benim aklima gelen balta oldu sadece. Onemli bir gorevi var kampta. Ayrica nasil bir aracla seyahat etmeyi planladiniz? Cigkofte iyi fikir bu arada ;)
  18. H

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Diyecek soz bulamadik inanin. Kelimeler kifayetsiz kalir. Esim ve ben butun bir gece yazilarinizi ve guzel resimlerinizi buyuk bir hayranlikla takip ettik. Sizleri saygi ile selamliyor, kolayliklar diliyoruz...

19. H

Sizin bir taslak planiniz var mi. Kac gun surecek toplam tatiliniz?
  20. H

Komurlu koyu bu tarihte sakin olur diye dusunuyorum. Mutlaka en az bir gece konaklamanizi isterim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri