Arama sonuçlarınız

1. Emir_Efe

Suzuki vitara orjinal jantları

Aracımı sattığım için işime yaramıyorlar jantların boyatılmaya ihtiyacı var fotoraf koyamadığım için jantların modelini görmeniz açısındanaşağıdaki linke bakabilirsiniz araçda bulunan jantların aynısı 4 adettir.200tl gibi bir fiyat düşünüyorum...

2. Emir_Efe

Aracın yolda dalma yapması

Aracımda yolda giderken çok fazla sağa veya sola dalma meydana gelmekte servise danıştım aşağıdaki dikdörtgen içine aldığım parçadan kaynaklandığını belirttiler parçanın fiyatı hakkında bilgisi olan varmı.teşekkürler
  3. Emir_Efe

İlk Dalış Deneyimi (Orca Elbise Hakkında Bilgi)

yeni dalış deneyimi yaşıyacağım için kendime orka marka 2 parçadan oluşan bir elbise aldım.elbisenin kalınlığı 5mm çoraplarıda aynı şekilde ilk deneyimimizi bu hafta sonu ağva kilimli koyunda zıpkın avıyla gerçekleştiricez benim en büyük korkum elbise daha önce kullanmadığım için üşücekmişim...

4. Emir_Efe

Caretta 1200 Karavan

TEKNİK ÖZELLİKLERİ Kişi adeti : 2 Kişilik Kabin : Vakum Pres Sistemi, Dış Cephe Fiber Şasi : Bir adet Torsiyon Sistem Lastik Ebatı : 174/64/12 ( Çelik Jantlı ) Ön Çeki Grubu : Dünya Standartlarında Küresel Sistem Enerji : 12 DC veya 220 V Ölçüler : En 176 cm. / Boy 384 cm. / Yükseklik 163...
  5. Emir_Efe

Başoğlu Karavan 375kg Caretta 1200

Karavan 375kg agırlıgında içinde dolabı ocagı aküsü akü şarj cihazı ve mutfagı mevcuttur.fiyatı 4800tl olarak düşünülmektedir.

6. Emir_Efe

Otomatik Vitara Defransiyelden Gelen Ses ?..

Aracım 1996 model suzukı vitara jlx otomatik vites aracı eğimli bir yolda gerivitese takıp yavaşca hareket ettiğide ve herhangi bir sorunyok fakat biraz zorladığım zaman şanzıma veya defransiyelden gelen bir ses var sanki dişli sıyırıyormuş gibi ve bu sarsıntı arka lastiklerin tıtremesinı dahı...

7. Emir_Efe

Royaltek mbt 1000 GPS

Cihaz Özellikleri Marka : RoyalTek Model : MBT-1000 Chip Set : MTK MT 3318F Kod : C/A code Frekans : L1 1575.42MHz. Kanal Sayısı : 32 Yükseklik : 18000 Metre Hız : 515 Metre / Saniye Bağlantı Tipi : Bluetooth (Class 2) Veri Hızı :115200 DGPS Kaynağı : WAAS, EGNOS, MASA, RTCM): 2.5m Pozisyon ...
  8. Emir_Efe

2008 Model Karavan

2008 model karavanımı ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.
  9. Emir_Efe

Suzuki Vitara Jlx Yan Koruma Demiri

Piyasada yan basamak diye adlandırılan krom kaplamalı borulardan imal edilen aksesuarları yaklaşık bir aydır inceliyorum ve araştırıyorum fiyatlarını sorduğumda 200ytl ve 250ytl arasında fiyatlarının değiştiği sağlamlık bakımından ve aracın maşbiyel kısımlarını ne kadar ve ne şekilde koruduğu...

10. Emir_Efe

Suzuki Vitara Yükseltme Hakkında Fikirleriniz

Aşağıdaki resimde bulunan ölçülerle alakalı herhangi bir problem varmı yoksa bu şekilde monte etmeye başlayabilirmiyiz. teşekkürler

11. Emir_Efe

Otomatik Vitara Jlx Turbo Teli Koptu ?..

Aracın turbo teli tutukluk yapıyodu hafta sonu yaptığımız amaliyatlar sonucunda kurtaramadık koptu turbo telinin olmamasının araçta ne gibi zararları olabilir değiştirilmeden kullanmanın herhangi bir zararı olurmu bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum değiştirmek istemememin...
  12. Emir_Efe

Bir Unimog Ancak Bu Kadar Doğru Sergilenebilir.

Her sabah işe gitmek için e5 yolunu kullanıyorum ve her sabah bu görüntüyle karşılaşıyorum ve kendi kendime valla helal olsun bir araç ançak bu kadar doğru sergilene bilir diyorum sizcede öyle değilmi.Burdan hacılıda tanışdığımız fakat ismini hatırlaya madığım unimog sahibi abime hayırlı...

13. Emir_Efe

Küçük Off-Road'cu ile Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

Bizim küçük off road cularla hafta sonumuzu değerlendirmek için riva, şile ve ömerli esenceli de küçük bir gezi yaptık bu gezide çok fazla zorlanmadan kumsal ve orman içlerinde dolaştık yalnız olduğumuz için çok fazla çamura bulanamadık çünkü eğer bir yerde kalıcak olursak kurtulma şansımız yok...
  14. Emir_Efe

Pirelli Scorpion 195/80/15 S/T lastik ve jant (Suzuki)

Pirelli scorpion 195/80/15 s/t modeli olan çok az kullanılmış lastiklerimi jantları ile birlikte satmaktayım elinde Federal m/t 16 ınc lastiği olan ardaşlar ile takasta edebiliriz.
  15. Emir_Efe

Suzuki, Adım Adım Modifikasyon

ADIM ADIM YAZDIM ÇÜNKÜ BU İŞİ SİNDİRE SİNDİRE BÜYÜK BİR KEYİF İLE ORTAYA KOYMAK İSTİYORUM. İLK ADIM 1-)PARÇALARIN İMALATI AYRICA BU PARÇALARIN İMALATINDA BANA YARDIMCI OLAN SEVGİLİ KUZENİM EMRE 'YE BURDAN TEŞEKKÜR EDİYORUM.BENİM TANIDIĞIM EN İYİ TORNA USTASI DİYE BİLİRİM PARÇALAR ORJİNAL GİBİ...

16. Emir_Efe

Lpg Montajı

Tam tarihi hatırlıyamıyacağım ama 2008 son aylarında aracıma taktırmaya niyet ettiğim lpg nin araca montajlanması ile bütün sorunlar başladı internet üzerinden bulmuş olduğum firmaya giderek aracıma lpg taktırmak istediğimi belirttim herşey buraya kadar normaldi ertesi gün için randevu aldım ve...
  17. Emir_Efe

1996 Vitara Direksiyonundaki Boşluk...

[b][b]Bu gün aracımla avrupa yakasına geçtiğimde aracın bozuk yollarda çok fazla kendi halinde bir sola bir sağa çektiğini gördüm ve çok tedirgin oldum direksiyondaki boşluk neden kaynaklana bilir ve bu sorun nasıl giderilebilir teşekkür ederim.
  18. Emir_Efe

Otomatik Vitara Devir Saatinin Bir Yüksek Bir Düşük Olması ???

1996 model sızuki vitara otomatik vites aracım rolanti ayarı sürekli olarak 1 ve 2 devir arasında çalışıyo vitesi P de iken çok yüksek devirde çalışmakta konu ile ilgili aydınlata bilirmisiniz bu neden kaynaklana bilir teşekkür ederim.

19. Emir_Efe

Kişisel Galeri (Emir_Efe)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler