Küçük Off-Road'cu ile Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Emir_Efe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,072

Emir_Efe

SERKAN
Yer
İSTANBUL
Bizim küçük off road cularla hafta sonumuzu değerlendirmek için riva, şile ve ömerli esenceli de küçük bir gezi yaptık bu gezide çok fazla zorlanmadan kumsal ve orman içlerinde dolaştık yalnız olduğumuz için çok fazla çamura bulanamadık çünkü eğer bir yerde kalıcak olursak kurtulma şansımız yok denecek kadar azdı bu gezide en çok ihtiyacım olduğunu anladığım şey 1.mt lastik 2.aracın yükseltilmesi 3.kartel koruma saçı bunlar kesinlikle araçta olması gereken şeyler.Çok fazla fotograf çekme şansımız olmadı çekebildiğimiz bir kaç resmi sizinle paylaşıyorum.
IMAGE 564

IMAGE 565

IMAGE 566

IMAGE 567

IMAGE 568

IMAGE 569

IMAGE 570

IMAGE 571

Etiketler
Ynt: Küçük Off-Road'cu ile Off-Road Gezisi (29 Mart 2009)

Herşey çok çok güzel gönlüne sağlık
istikbalin off çusu kucağındayken elindeki sigaranın ne işi vardı
kılına zarar verseler adamı katledersin !!
Ama sen babasısın inceden zehirlersin. No problem
İzmirden sevgilerimle.

Aile ile aktiviteleri paylaşmak çok güzel bir şey .. ama o dağ bayırda hoplaya zıplaya gezerken çocuğun kucakta oturması ne derece doğru,tartışılır..
Sigara ise cidden kötü.. (ben sigara tiryakisi biri olarak çocukların yakınında bile içmiyorum, kaldı ki aynı araçta asla! Buna uzun yolculuklarda dahil. )

Affa sğınarak yazıyoruz tabi abileri olarak.
Kırk yıllık aşkımızdan bana kalan hatıra,
yüzde KIRK kalp yetmezliği
sevgili Eftalya kulağında bulunsun
sevgi saygı bizden olsun.

elbette kalp kırmak değil amaç. Ama hadi biz büyükler yiyoruz bir halt (sigara) bari minik ciğerler bunu solumasın.
araçlarda ön koltuklarda çocuk ise zaten yasak :D
tanımam etmem bana ne deyip geçmek bana göre değil.
bunu yazdım diye kimse kırılmaz diye düşünüyorum. Ki kılımdır biraz,kırılsada söylerim ayrı :D
daha süt kuzusu ayol o :smiley:

Ufaklık çekirdekten yetişiyor, asla iflah olmaz ileride offroadcu olur. ;)

NİVACI' Alıntı:
Herşey çok çok güzel gönlüne sağlık
istikbalin off çusu kucağındayken elindeki sigaranın ne işi vardı
kılına zarar verseler adamı katledersin !!
Ama sen babasısın inceden zehirlersin. No problem
İzmirden sevgilerimle.

Sigara konusunda tamamen haklısınız araçta içmediğim için temiz havayı bulduğum gibi yaktım. kırılma konusuna gelince büyüklerime sevgim saygım sonsuz tamamen bizim iyiliğimizi düşündüğünüz için bunları yazdığınız biliyorum bu nedenle bende sizlerin sözünü dinleyerek bu lanet olası zehirden kurtulmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Bravo Emir, ben kızım istemediği için sigarayı bıraktım, sen de ufaklık için bunu yapabilirsin.

ufuk28' Alıntı:
Bravo Emir, ben kızım istemediği için sigarayı bıraktım, sen de ufaklık için bunu yapabilirsin.
Ufuk abi hava biraz soğuk olduğu için araçtan çıkaramadığım ve arka koltukta uyuyan maviş bi kızım var yani bırakmak için kocaman iki sebep inşallah senin gibi başarırım.

Arkadaşlar ben birşeyleri tam olarak anlatamadım.
kalp kırizi sonunda yüzde 40 kalp yetmezliği çekiyorum. Sebep sigara
robota döndüm, çok sevdiğiniz çocuklarınıza yük haline geliyorsunuz
bırakınca ne kadar dinç ve genç hissedeceksiniz
Bunun başlangıç olmasını umuyorum
herkezi seviyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR