Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,857
Malesef sanayilerde dikkatsiz ve özensiz çalışan çok kişi var. Pnömotik tabancalarla bijon söküp takarken kural tanımıyorlar. Kaç kez bijon sıkarken hoyratça bijon saplamalarımı kestiler. Mutlaka başlarında durup uyarıyorum. Bundan pek hoşlanmıyorlar ama yaşadığım tecrübeler tedbirli olmamı söylüyor. Kimse darılıp kızmasın.
Haklısınız aslında bana da durup dururken iş açtılar dikkatsizlik sonucu ama ben onları gönlümce affettim. Çok hızlı ve çok çalışıyorlar.

Etiketler

Haklısınız aslında bana da durup dururken iş açtılar dikkatsizlik sonucu ama ben onları gönlümce affettim. Çok hızlı ve çok çalışıyorlar.
Malesef en vasıfsız işçiler oto yıkamacılarda ve oto lastikçilerde çalıştırılıyor. 3 kuruşa saatlerce çalıştırılıyorlar. Onlara da kızamıyor insan. Ekstra dikkat edip işin başında durmak gerek.

Bugün Güçlü'ye gidince lastiği yine inik buldum. Şişirip doooğru lastikçiye gittim. Lastiği bu kez söktü ve jantın kenarından kaçırdığını buldu. Ama çok fazla pas olmuş jantın iç kenar cidarı. Jantı bir yere taktı ve çevirerek zımparaladı sonra da boyadı ve tekrar yerine taktı. Artık kaçırmıyorumuş. Bakalım inşallah. Yakında diğer üç lastikte de aynı sorun olabilir diye beni uyardı. Napsam Güçlü'ye çelik alaşım pappalar mı alsam acaba?

Bence yakışır Yücel hocam
Malesef bu gibi durumlarda akçeli durumlar devreye giriyor. Eğer jant alırsak yazınki gezi bütçemizin bir kısmını ellemiş olacağız. Buna da gönül elvermez. İşlem için 50 tl aldı lastikçi. Diğerleri de kaçırırsa onlara da bu işlemi yaptırırız. Böyle de olabilir. Ama yapılamaz derlerse çelik alaşım papalar alırız mecbur...

23 Nisan kutlu olsun!...
FB IMG 1619144823547

Merhaba herkese. Bugün balkonuma astığım bayrağımı topladım. Sonra dışarı çıkıp bizim Güçlü'ye ve Piri'ye (Karavan) baktım. Markete gittim. Böylece bir havalanmış oldum. Çok sayıda canlı dersim var yine...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.