Yeni Toyota Land Cruiser VX 100 aracım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan warmaster Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 207
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,496
Ynt: Yeni Toyota Land Cruiser VX 100 aracım.

Cihangir bey aracın çeki demiri orjinal. Yanlış bilgi vermek istemem bu konuda daha fazla bilgisi olan varsa beni lütfen düzeltsin, Bu araçların Avrupaya satılanlarında çeki demiri opsiyon gibi sunuluyor diye biliyorum. Asya ve Avustralya gibi bölgelerde de stepne taşıyıcı ve 2. yakıt deposu opsiyon denilmişti. bilgim yada kulağıma çalınan diyelim.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, sizde aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğimle.

Etiketler

iyi kardeşim bende bir kaç zamandır ne oldu bu adama dedim iyi işin gücüm keyfin sağlığın yerinde olsun yeterlidir kardeşim dur arayayım seni.

Allah yaşamamış herkese nasip etsin. Sonunda kızımız Neris aramıza katıldı.

DSC00047

DSC00073

warmaster' Alıntı:
Allah yaşamamış herkese nasip etsin. Sonunda kızımız Neris aramıza katıldı.
maşallah maşallah. Yeni evli insana gösterilirmi bu yaaa . çok tatlı maşallah.

Erkut gözünüz aydın, hayırlı evlat olsun, Allah analı babalı büyütsün.

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar heyecanımı paylaşmak istedim. Katıldığınız için teşekkür ederim güzel temennilerinize teşekkürler ve Amin arkadaşlar.

erkut abi saygılar sevgiler gözünüz aydın abi allah analı babalı büyütsün insallah vatana millete hayırlı evlat olsun...
saygılarımla...

Erkut bey maşallah gözünüz aydın .Allah nazarlardan korusun analı babalı büyütsün rabbim, rızkı bol olsun inşallah...

Çom tatlı maşallah...
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin...
Sağlıklı, sıhatli, güzel bir ömrü olur inşallah...

Erkut gözünüz aydın.
Ailesi ile birlikte, uzun ,sağlıklı, mutlu bir ömrü olur inşallah.

Selamlar.

Erkut bey gözünüz aydın,

Allah analı babalı büyütsün..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR