Unimog 406

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan khasici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 152
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,405
Ynt: Unimog 406

Çok teşekkür ederim,
Motor ve tüm dişli aksamın yağları değişti.Normal bakımları yapıldı.Sesi ve çalışmasında hiçbir problem görmediğimiz için de daha ileri gitmedik açıkçası.Arazide de birkaç sefer denedik ve zorladık.Herşey o kadar basit ve sağlam ki mekanikten çok anlamamama rağmen bozulması için sanki birşeyleri kırmanız gerekiyor hissi veriyor.

Etiketler

Güzel yazınız için çok teşekkür ederim.
Bugün hala Türkiye de bozuk parçayı değiştirmek yerine tamir edebilen gerçek ustalar var.Gerçekten güzel iş çıkardılar.Bu aracı almadan önce Gezenbilirdeki fotoğraflara baktığım gibi zaman zaman oturup aracı dakikalarca seyrediyorum.

araç harika olmuş iyi günlerde kullanın buradan araçta emeği geçen ustaları kutlarım.

Sayın kasici aracınız gerçekten çok güzel olmuş. Benim merak ettiğim konu şu: araç kamyon mu yoksa kamyonet mi olarak ruhsatta geçiyor. Kamyon ise K belgesi gerkiyor mu?. Bu konu hakkında bilgimiz varsa yardımcı olabilirmisiniz.Bu konuda hep çelişkili ifadeler var. Tam net bir açıklık yok. aracınızı saglıklı günlerde kullanmanız dilegimle...

valla unimog arazide gerek, fotoğraflar süper. unimog çokı diri bir duruşa sahip. güle güle kullanın... ayrıca aracın sağlam olmasına sevindim. yazdıklarınız doğru sanırım birşeylerin çalışmaması için özel bir gayretle kırmanız gerek... ;D ;D ;D

Araç kamyon olarak geçiyor.Açıkçası k belgesi ile ilgili de hiç bilgim yok.Şahsi kayıtlı olduğu için k belgesine gerek yok gibi birşey aklımda kalmış.Çok da trafiğe çıkmadığımdan bir sıkıntı yaşamadım.Sadece bir kere e sınıfı ehliyet yok diye ceza yedik o kadar

Sayın khasici bey , sitede bazı arkadaşlar özellikle İstanbul cıvarında ikamet eden arkadaşların bir kısmı offroad giderken trafik polisleri tarafından durdurulup K belgesi sorulmuş ve ceza kesilmiş. Arkadaşlar biz hususi kullanıma ait oldugunu ve offroad yaptıklarını ifade etmelerine ragmen yinede ceza yazılmış, K belgeleri olmadıgı için. Yinede açıklamalarınızdan dolayı teşekkürler... Aracınızı sağlıklı günlerde kullanma dileklerimle.....