Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 226,922

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar,Ben Ercan Bagci.Aslen Denizlili olup 25 yildir Isvicrenin Herisau sehrinde ikamet eden Aktif Karavanci bir kisiyim.Yagan Yagmur haric(Yagmurlu havalar da da sehir gezileri yapiyoruz) bütün hava kosullarinda Ilkbahardan Sonbahara kadar her Pazar, Bisiklet turlari ,Doga yürüyüsleri,Trekking, kisinda Kar ayakkabilari ile Kar yürüyüsleri yapiyoruz.Uzun zamandir aktivitelerinizi takip ediyorum.Isterseniz bende buradan bizim aktivetilerimizi yaza bilirim.Biz derken 3 Aile idik simdi 2 ye düstük herkez dogaya cikmak istiyor ama yürüyerek degil aracla. :smiley:Simdiye kadar en yüksek ciktigimiz yer 2500 m ile Schwägalp yöremizde bulunan bir Dag.

Selamlar.

Etiketler

gezgör' Alıntı:
Merhabalar,Ben Ercan Bagci.Aslen Denizlili olup 25 yildir Isvicrenin Herisau sehrinde ikamet eden Aktif Karavanci bir kisiyim.Yagan Yagmur haric(Yagmurlu havalar da da sehir gezileri yapiyoruz) bütün hava kosullarinda Ilkbahardan Sonbahara kadar her Pazar, Bisiklet turlari ,Doga yürüyüsleri,Trekking, kisinda Kar ayakkabilari ile Kar yürüyüsleri yapiyoruz.Uzun zamandir aktivitelerinizi takip ediyorum.Isterseniz bende buradan bizim aktivetilerimizi yaza bilirim.Biz derken 3 Aile idik simdi 2 ye düstük herkez dogaya cikmak istiyor ama yürüyerek degil aracla. :smiley:Simdiye kadar en yüksek ciktigimiz yer 2500 m ile Schwägalp yöremizde bulunan bir Dag.

Selamlar.

Ercan bey, çok iyi edersiniz. Hem bakarsınız dayanamayıp biz de geliriz sizin oralara bir hafta sonu. Sizin rehberliğinizde trekking yaparız.

Merhaba

Ben kırkına yaklaşırken kendim için bir defender 110 toplamaya karar verdim.Böylece bu geniş ve menfaat beklemeden insanları bilgilendiren aileyle tanıştım.Çok faydalı oldu.Gerçekten bu ailenin bir üyesi olduğum için mutluyum.Üye arkadaşlara sevgi ve saygılar

Ercan Bey, lütfen o güzellikleri bizlerle paylaşın ..

gezgör' Alıntı:

Selamlar.

Hmm ben eksik kalmışım :smiley:

Öncelikle merhaba,

Güncel Özak. 1976 doğumluyum, İstanbul'da ikamet ediyorum ve sigorta brokerliği yapıyorum. Ayrıca serbest olarak pozitif köpek eğitmenliği yapıyorum. Çok sevdiğim harika bir insanla evliyim. Ayrıca 3 yaşında, simsiyah bir labrador sahibiyim.

Yaklaşık 20 senedir bisiklete biniyorum. 2000 yılında hem dağcılığa hem de dalışa başladım. O gün bugündür elimden geldiğince hem dalıyorum hem dağlara çıkıyorum. Doğada olmak ama en çok dağlarda olmak ruhumu tazeliyor. Bir de bu aktiviteyi harika insanlarla yapınca iş daha da keyifli bir hal alıyor. (bkz: Gezenbilir Aladağlar Alaca Faaliyeti :smiley:)

2011 inşallah dağlarla dolu bir yıl olacak. Değil mi Gezenbilir dağcıları? :smiley::smiley::smiley:

Sevgilerimle

Merhabalar

ben Faruk Ankarada yaşıyorum lojistik işiyle uğraşıyorum aslen sarıkamışlı olduğum için soğuk, kar, kayak, kamping en önemlisi sarıkamış'ın meşhur karıyla ormanıyla geçirdiğim yılların aşkı korlanınca 40 yaşıma 3 gün kala tekrar üşümek ama mutlu olmak ıslanmak ama umutla dolmak en önemlisi uçsuz bucaksız doğada kalan son ekmeği dostlarla paylaşma mutluluğunu yaşamak için umarım aktivitelere davet edilirim yada haberdar edilirim

sevgiyle kalın doğada kalın (yanlış anlaşılmasın ''mahsur'' anlamında kullanılmamıştır) : )

Selam ,

Ben Pınar son 2 yıldır yaptıgımzı Kaş tatillerinden sonra son zamanlarda bir doğa,yürüyüş ,keşif ,bisiklet merakımız hasıl oldu....
Siteyi tesadüfen bulanlardanım..istesem bulamazdım,bu kadar olmaz yanii.. :smiley:
Merakımız hası oldu dedim de 2 yaşında bi oğlumuz var ,sitede özellikle çocuklu görsellere bakayım dedim ama bulamadım.
Çocuklu aileler bu işi nasıl yapıyo .Forumlara ve fotolara baktıgımda çocukla gidilecek ,yapılabilecek yürüyüşler çok az.

NOT :Henüz amatörün de amatörüyüz... (IST/Avr.)

merhaba ben mustafa çalışkaner nevşehir'liyim ama afyon'da ikamet ediyorum.
Dağcılık, kampçılık, trekking ; amatör olta balıkçılığı, yani doğa ile ilgili herşeyi çok seviyorum... saygılar.

Merhaba,
ben de İzmir'den M.Ali,(53) scuba, trekking, enduro motorsport, gibi birkaç dalda amatör sporcuyum,
zaman elverdiğince, trekking yürüyüşlerinize katılmak isterim..

Ansızca kanyonu yürüyüşümüzden

Sevgiler..

Merhaba Ben Yusuf BAŞDAĞ;

İstanbulda yaşıyorum...işim gereği doğayla içiçe oldum..şunu çok iyi biliyorum ki toprağa basmak gibisi yok...ama şu aralar çok sevdiğim doğadan uzak kaldım..siz değerli insanlarla bu özlemimi gidereceğimi ve yeni tecrübelere adım atacağımızı bilmek beni heyecanlandırıyor..

doğanın sıcak kucağında görüşmek dileğiyle...

selam arkadaşlar...
Alanya'da kamu personeliyim... tecrübem yok (sadece arkadaşlarla gezedik dağ taş) ama bir heyecan sardı ve Alanyanında acemisi sayılırım trekkingle kamp vs. uğraşan arkadaşlarla irtibata geçmek istiyorum... sizlerden haber bekliyorum...
not:sitede oldukça güzel ,emeğinize değmiş.
Teşekkürler.

Alanya ve çevre yerlerdeki günü birlik yürüyüşler, organizasyonlara... elimden geldiğince katılırım. yeterki haberim olsun...

Alanyadan sevgilerle...

merhaba arkadaşlar.. ben de fırsat bulduğum zamanlarda yürüyüş sporuyla ilgileniyorum... marmara bölgesinde toplu yürüyüşler yapılırsa katılmak isterim...

Selam...Dikili de yaşıyorum.44 yaşındayım.Aktivitelerinize bundan sonra katılmayı planlıyorum.Herkese sevgiler

Merhabalar,
Ahmet Özmen, yarışmaya Ankaradan katlıyorum ;D
30 yaşındayım. Yaklaşık 6 aydır eşimle beraber doğa yürüyüşlerine katılıyoruz. Bu sene içerisindeki hedeflerimiz kısmetse Hasan,Erciyes ve Ağrı dağları.
Bu forumu da malzeme arayışına girdiğim dönemde buldum. Çok kaliteli ve seviyeli ilişkilerin olduğu bir site. İnşallah bende site dostlarının arasında kaynaşırım.
Şimdi ofroad yarışlarını izleyici olarak takibe alacağım. Sonra görüşürüz ::smiley:

yeni gelen arkadaşlara selam en kısa zamanda doğada buluşabilmek dileğiyle esen kalın... levent

Merhabalar arkadaşlar..Ben zülfikar.Anesteziyoloji ve Reanimasyon doktoruyum.uzunsüredir nöbetlerde siteyi takip ediyordum.bir çeşit eğitim süreci gibi oldu.Artık sahaya inme zamanı geldi diye düşünüyorum.Nisanın 13 ünde 2 kişi Likya yolunun 1 haftalık bölümünü yürüyeceğiz.Bu siteden çok şey öğrendim herkese katkılarından dolayı teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR