Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 226,923

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar, İzmir'den Murat.

Aranıza yeni katıldım, böyle bir grubu yeni keşfettiğim için de kendime çok kızıyorum. İzmir ve çevre bölgelerinde bundan sonra yapılacak olan doğa yürüyüşlerine katılmayı çok isterim. Bu konuda herhangi bir tecrübem yok ancak gerçekten çok hevesliyim. Umarım bundan sonrası için çok güzel olur.

Herkese sevgiler,saygılar...

Etiketler

25 yasındayım istanbulda oturuyorum sadece pazar günleri tatil günüm :'( bu yuzden gunubirlik istanbul çevresindeki pazar gunlerı tapılan Trekkinglere katılmak istiyorum nereden takıp edebilirim..?

Doğa Yürüyüşlerimiz Sonbahar aylarında başlayacaktır. İzmir ve Ankara'da düzenli bir şekilde yapılan yürüyüşlerimizin bu sezon İstanbul'da da yapılması için hazırlıklarımız ve planlarımız vardır.

Etkinlikleri takip edebilmek için ziyaret etmeniz gereken sayfamız ise;

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=41

Herkese kırşehir den merhaba yürümeyi ve dağları çok seviyorum. Temmuz da Kaçkar larda yürüdüm. Fırsat buldukça grupla yürümek isterim.

Hımm..Burayı yeni keşfettim,forum yapı itibariyle ilk gelenleri biraz zorluyor gerçekten :(
İsmim faruk,33 yaşındayım,kaan isminde 4 yaşında bir oğlum var çok iyi araba kullanır,pc başında oturur,dıscovery'de ultımate survıval izlerim :D
Benim asıl aşkım serbest dalış ve olta balıkçılığı,fırsat buldukça mordoğan ve çeşmeden bazen kıyıdan bazen tekne ile balığa çıkarım(ız)
Şimdilerde yeni yeni içimde başka bir aşk başladı,dağlara olan aşkım :smiley: İnşallah bu sonbahar ve kış sizinle biraz hareketlenicem,en kısa zamanda dağlarda görüşmek dileğiyle... :smiley:

herkese merhaba,
dogaseverim :smiley: trek ile bu sonbahar tanısmayı planlıyorum. bugune kadar vakit, nakit sıkıntıları ile hep ertelemistimdir :(
forumu tesadüfen buldum. etkinliklerinizi takip edecegim.

istanbuldan selamlar.

bastn' Alıntı:
herkese merhaba,
dogaseverim :smiley: trek ile bu sonbahar tanısmayı planlıyorum. bugune kadar vakit, nakit sıkıntıları ile hep ertelemistimdir :(
forumu tesadüfen buldum. etkinliklerinizi takip edecegim.

istanbuldan selamlar.

Vakit nakit derken yüreğim parçalandı .
aynı dertten ben de hep muzdarip oldum .
artık vakit ayırmayı düşünüyorum , sağlık da olduktan sonra kalanı dert olmaz inş.
forumda güzel etkinlikler olacağını ümit ediyorum .
fırsat doğurabilirsem de katılmayı düşünüyorum .
bekleyip göreceğiz .

Merhaba doğa sevenler,50 yaşında asker emeklisiyim,doğaya ve denize karşı aşırı tutkuluyum.çorum-iskilipliyim 2 yıdır antalyada otumaktayım.Doğa yürüyüşlerine katılmak istiyorum.Beni bir guruba dahil ederseniz memnun olurum.Trakking yürüyüşlerini nereden takip edebilirim.ANTALYA çevresinde yapılan yürüyüş programlarımdan haberdar olmak istiyorum.mail adresim-mustafa_esen1959@hotmail.com yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim,saygılarımla.

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ankarada yaşıyorum kamu personeliyim doğuda görev yaparken başladı doğa tutkusu ankaradaki etkinliklere katılmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

arkadaşlar çok teşekkür ediyorum yardımlarınızdan ötürü ben devlet demiryollarında makinist olarak görev yapıyorum işm gereği sürekli yollardayım fırsat bulduğum zamanlar size katılacağım görüşmek üzere

selam gençler(öyle hissettiğinizi düşünüyorum :D) istanbul da yaşıyorum. 19 yaşındayım. ist hukuk 1.sınıftayım. Arkadaşlarımı ikna edebilsem bu yaz otostopla çıkıp guzel bi tatil yapacaktık o olmadı. ucuz araba alıp kampa gidelim dedim onada param yetmedi. bundan sonra gelmeye çalışırım kabul ederseniz beni. bu konular tek bilgim gercekten ögrenmek isteyen biri oldugumdur. tecrübem sıfır :mad: şimdiden sağolun

ben ahmet kaynar . http://www.facebook.com/BoschnaK .
Dedemin babasıı saraybosnadan gelmiş. balıkesir erdeğe yerleşmiş. istanbul güngörende ikamet ediyorum. siteyi t2 araştırırlken gördüm. hemen üye oldum. yukardaki gibi gereksiz bi mesaj attım :smiley: . daha önce hiç doğa gezisine katılmadım (piknik sayılmıyor dimi :p) .tecrübelerinizden faydalanmak ve doğayı tanımak için üye oldum.wing tsun yapıyorum.

Merhaba ben Balıkesir'den Cahit.Balıkesir'de dağcılık ve trekingle ilgileniyorum.Balıkesir çevresinde ilgilenenlerle tanışmak,ortak faaliyet yapmak isterim.

DSCF0858

Gezenbilir ailesi merheba
Ben Zeki Antalya'da yaşıyorum.Yerel bi gazetede çalışıyorum ve kamu yönetimi 4. sınıf ögrencisiyim.İzinli olduğum pazar günleri aşık olduğum nefis antalya doğasına kaçıyorum.Bir kaç ay önce olympos-adrasan arasındaki likya yolunun bir kısmını tek başıma yürümemle başladı Trekking sevdam.Tabi o yürüyüşte istanbuldan güzel bi grupla karşılaşmam ve tanışmam beni dahada sevindirdi.yeni güzel arkadaşlar her zaman için sevindiricidir zaten.Bide doğa aşığı insanlarla tanışmak ise güzel bi tecrübe oldu:smiley:
Şu andaki amacım Likya Yolunun tamamını yürümek ama iş güç yüzünden yapamıyorum malisef.
yinede Antalya'dan doğa sever arkadaşlarla görüşmek tanışmak çok hoşuma gider.
Teşekkür ederim

herkese merhaba.

ankara'da etrafı arsinlayacagima dogada grup halinde yurume fikri hos geldi. Ben de Ankara'daki trekking faaliyetlerine katılmayı dusunuyorum. Ancak kondisyon sorunu problem yaratir mi? trekking'de yuruyus herkesin yuruyebilecegi tempoda mi? yoksa arkada nefes nefese kalma durumu olabilir mi cok hızlı yürümeyen veya koşmayan birisi icin? grubu bozmak istemem. Ankara programi nedir? Yakinlarda bir programiniz var mi?

Herkese selamlar.

Aranıza İstanbuldan katılıyorum.
Doğayı seven ve ona saygı duyan biri olarak çeşitli faaliyetlere katılmak isterim.

Herkese selamlar & saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR