Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 226,923

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

sevgili arkadaşalr Kocaeli de kimler var bir grup var mı trekking yapan? ben şeytanın bacağını kırayım diye tek başıma yapmak istiyorum ilk yürüyüşümü,EVET ASIL SORUM kOCAELİDE BİR GRUP VARMI

Etiketler

pnar' Alıntı:
sevgili arkadaşalr Kocaeli de kimler var bir grup var mı trekking yapan? ben şeytanın bacağını kırayım diye tek başıma yapmak istiyorum ilk yürüyüşümü,EVET ASIL SORUM kOCAELİDE BİR GRUP VARMI

hafta sonları ist etkinliklere katılabilirsiniz 1 saat mesafe zaten kocaeline

KODOKS u biliyorum olabilir,istanbul a gitme fikri kocaeliden başlayamadımki istanbul a uzanayım,birde nasıl görüntü resmi ekliyorum buraya bulamadım bir türlü ???

Ben aranıza yeni katıldım. Açık konuşayım daha önce herkes gibi hayatın kendi koşturmacası içinde kaybolup gitmiştim. Sonra neden bilmem ne yapmak isterdim diye düşündüm .Hiçbir şey aklıma gelmedi. Daha önce ev, iş ,çocuklar üçgeninde koşturan biri olarak hiçbir şeye merak salmamıştım . :smiley: Ama artık farklı bişeyler yapmak istiyorum sanırım doğa sporları benim yapmak istediğim şey. Ama daha önce böyle bişey yapmadım bu yüzden hiç bilgim yok . Yürüyüşlerle başlamak istiyorum. Bu şekilde yakında faaliyeti olan arkadaşlar varsa beni de haberdar ederlerse çok sevinirim. İlginiz için şimdiden tşk

Herkese merhaba,

Ben Ankara'dan Fikret. Daha önce izmiri, aydın, balıkesir ve manisa civarlarında arkadaş gruplarımla doğa yürüyüşleri yaptım ve bu siteyi bugün likya yolunu araştırırken keşfettim. Aslında pek "doğa yürüyüşü" sayılmasada bir çok şehirde de saatlerce yürüdüğüm olmuştur. Sanırım bundan sonra aktivitelere ve forumlara fırsat buldukça katılırım. Geçen yıl Faralya köyü civarlarında, likya yolunun başlangıcında biraz gezinti yaptım. Bu yıl özellikle olympos, adrasan taraflarında gidip gezmeyi planlıyorum. Bir konferans sebebiyle Mayıs sonunda Antalyada olacağım ve fırsat bu fırsat 28-30 mayıs tarihlerinde ver elini Adrasan demeyi planlıyorum. Katılmak isteyen olursa (özellikle biraz tecrübeli biri) doğrusu fena olmaz. Tamam biraz sıcak olacak ama ben aslında İzmirliyim, sıcak problem değil:smiley: Şimdiye kadar ciddi hobilerim model uçak ve fotoğrafçılıktı, bunlarda ikincisi trekking ile oldukça uyumlu olacağa benziyor.

Kendinize iyi bakın

Fikret

Merhaba

İskenderun 'da yaşıyor ve serbest Avukatlık yapıyorum , Amanos dağlarında yaptığımız küçük çaplı doğa yürüyüşleri giderek bir tutku haline geldi, doğa yürüyüşüne kısmen kampçılık,fotoğrafçılıkta ekleyebilirim . Yoldan çıkmadan çeşitli güzellikler görülemediğinden , düz yoldan veya stabilize bile olsa araba yollarından katedilen doğa yürüşlerinden ziyade lastik değmemiş keçiyollarından geçişlerden daha büyük keyif alıyorum... ancak daha kısa zamanda daha çok yol katetmek adına ileride yine zor yolları katetmek üzere enduro motorsikletli geziler de düşünüyorum.. Küçük grubumuzu doğa tutkunu, her mağaraya kovuğa giren , her dereye inen kısacası keşfetmeye meraklı insanlarla genişletmeyi yeni arkadaşlar edinmeyi umuyoruz.

Herkese saygılar sunarım

Savaş Yıldır

merhaba,
ben balikesir den Erdal.
kamu personeliyim. firsat buldukca trekking faaliyetlerine katiliyorum.
bulundugum sehre yakin yerlere (kaz dagi..vs) yapilacak faaliyetlere katilmak isterim.
tum arkadaslara saygilar...

selam ben istanbuldan alp

fırsat bulabilsemde mekan olmadıgı için pek treking yapamıyorum ama yapılacak olan organizasyonlara katılmak isterim

Merhabalar herkese ben Selma, Ankarada yaşıyorum.Daha önce de yazmıştım, doğada olmak gerçekten rahatlatıcı hele de şu anda tam da mevsimi, katılabileceğim bir trekking grubu var mıdır, bana yardımcı olabilir misiniz?teşekkürler.

Selma merhaba, Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, elbette Ankara'da katılabileceğiniz trekkingler düzenliyoruz, pazar günleri yapılacak programlar ile ilgili olarak ETKİNLİKLER > DOĞA SPORLARI bölümüzde yürüyüş programları ile ilgili başlıklarımızı bulabilirsiniz, sizleride aramızda görmekten mutlu olacağız.

İyi günler diliyorum, selamlar.

selamm, istanbul dan sıla

heyecan ve hareket gerektiren hertürlü sporu yapmaya çalışıyorum ama şimdi bahar zamanı treeking ve kaya tırmanış turları düzenleniyosa mutlaka katılırım...

Merhaba. Ben Ferhat. İstanbulda yaşıyorum. yazın ayda bir kendi arkadaş grubum ile kampa gidiyorum 1 senedir de devam ediyoruz herkezi beklerim. Selamlar

Herkese merhabalar

Antalyada yaşıyorum, tüplü dalış ve fotograf cekmek öncelikli gezi bahanelerim:smiley:

herkese saygılar...

Arkadaşlar herkese merhabalar aranıza yeni katıldım ve bundan sonra düzenli olarak Ankara'da düzenlenecek trakking etkinliklerine katılmayı planlıyorum, yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler :smiley:

Merhabalar İstanbul'dan Ayhan Beyenici ben,öncelikle bu siteye daha önce dahil olmamakla çok şey kaçırdığımı söylemek istiyorum,okumaktan bir türlü yazmaya fırsat bulamadığım için buradan ilk mesajımı atıp aranızda olmaktan mutlu olduğumu paylaşmak istedim umarım iyi paylaşımlar ve iyi dostluklar kurarım tekrar merhaba :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR