Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,492
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Arkadaşlar aracıma tavan sepeti yaptırmak istıyorum istanbul anadolu yakasında yaptırabileceğim bir usta tavsiyeniz varmı araç bj 75 yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Etiketler

yapacak çok şey var bir yerden başlamam gerekiyor 235x85x16 camur lastığı de düşünüyorum hem zor bulunuyor hemde bu ara fiyatlar uçuyor en uygun nerden bulabilirim

Erkan Bey bende aynen sizin gibi tavan sepeti ve aynı ebat lastik düşünüyorum. Bilgilerimizi paylaşırsak çok memnun olurum.
Ataşehir de OTS diye bir firma söylemişlerdi.İnternet sitesi var . Bi ara bende uğramayı düşünüyorum ama ben Avrupa yakasında olduğumdan o tarafa bir gittiğimde uğrayacağım.

simurg2' Alıntı:
yapacak çok şey var bir yerden başlamam gerekiyor 235x85x16 camur lastığı de düşünüyorum hem zor bulunuyor hemde bu ara fiyatlar uçuyor en uygun nerden bulabilirim

burak kardeş bagaj için yada lastik için bulduğum yerleri sizinle seveseve paylaşırım hatta ikimiz beraber sıkı pazarlık yaparız.Daha önce yaptıran varsa paylaşırsa amerikayı yeniden keşfetmemiş oluruz birde tavana takılan krıko olarak kullanılan bir aparat var ismini tam olarak yazamıyorum bilmediğimiçin resmini bulursam yükleyecem lazım ondanda birtane

Sanırım hi-Jack ten bahsediyorsunuz. Yalnız ben önce fiyat araştırması yapıp planlamam gerekiyor. Maalesef duygusal olarak hemen ve ikisinide almam mümkün değil. Hatta taksit seçeneklerini de değerlendirmem gerekir. Ama pazarlık konusunda beraber hareket etmek iyi olur.

burak bey üstüne bastınız ayağınızı kaldırın diye bir değim varya cuk oturdu maddi olarak sizinle aynı kaderi paylaşıyorum birkaç resim yüklüyorum örnek olarak

Africanrack 03FJ62

Africanrack 02 FJ62

Africanrack 01 FJ62

ben aracın tavan uzunluğunun tamamı kadar düşünüyorum gerektikçe tavana çadır kurmayıda düşünüyorum burak bey

Bende tüm tavan için düşünüyorum ama benim araç FJ40, yani sizinkinden baya bi küçük :D

günaydın arkadaşlar.

burak amerikayı yeniden keşvetme :smiley: ahmet ustayla konu

ahmet usta olayını bende düşündün ama aracı antalyaya götürmek orda birkaç gün kalmak geri dönüş astarı yüzünden pahalı gelir diye düşündümhilüx burak bey (buraklar çok olunca bu terimi kullandım kusura bakmayın)

eko' Alıntı:
günaydın arkadaşlar.

burak amerikayı yeniden keşvetme :smiley: ahmet ustayla konu

Erkan kardeşim ara bencede ahmet ustayı bir araç üzerinde alıştırır gönderir sana ben vereyim cep telini 0 532 3266617

faruk bey teşekkürler kendisi ile görüştüm aracın antalyaya gitmesi lazım ölçü alınacak gitmek gerekiyor hatta açılır tavan olayınıda görüştük araç olmadan zor benin olçü alıp gödermem ne derece doğru olur sonra dönüşü olmaz diye düşündüm antalya nerden baksak 700km 700 dönüş 1400km oyüzden bu tarafta bakıyorum.ilginize teşekkürler

simurg2' Alıntı:
ahmet usta olayını bende düşündün ama aracı antalyaya götürmek orda birkaç gün kalmak geri dönüş astarı yüzünden pahalı gelir diye düşündümhilüx burak bey (buraklar çok olunca bu terimi kullandım kusura bakmayın)

:smiley: yeni nick için teşekkür ederim.

ahmet ustayla bir konuş istersen tavan sepeti çok milimetrik bir konu değil onun çevresinde alıştırma yapacağı bir toyota vardır.ben aracımı götürmedim ona.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR