Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 602,828
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Mustafa BEDİR..istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum..ticaretle uğraşıyorum..

Ayrıca gezenbilir eski üyelerinden (FRKBDR) Faruk BEDİR 'in yeğeniyim..iyi forumlar dilerim..

Etiketler

TUM ARKADASLARA SELAM

ADIM OKAN SERBEST MESLEKLE UGRASIYORUM 30 YASINDAYIM. ISTANBUL ANADOLU YAKASINDA OTURUYORUM AV VE OFFROAD BENIM HAYATIMIN BIR PARCASI 1991 MODEL MODIFIYELI NISSAN PATROL SAHIBIYIM INSALLAH YUZYUZE DE TANISMAK NASIP OLUR

Merhaba, ben Ergun. 48 yasindayim.
Aslinda araniza Mayis´ta katildim ama bir türlü adapte olup kaynasamadim. Birazda islerimin yogunlugundan. Tekstilciyim (malesef).
2 arabam var: 95 ZJ Grand Cherokee ( 8 senedir bende, 3,5" kit ve 31" MTR )
ve 78 CJ5 ( 35" MTR ).
Esimde benim kadar doga delisi, bu yüzden vazgecemiyoruz bu iki ihtiyar delikanlilardan. Her firsattada sinirlarini zorluyoruz.
Bir gezi bulusmasini cok istiyoruz ama bir türlü yakaliyamiyoruz.
Bakalim....

olcay 32 yasındayım yoksa yasımdayım mı suzukı samurai kullanıyorum yakında yukseltme ve lastık degısımı gıbı bırkac ıslem yapacagım kısmet gorusmek dılegıyle

Bu bölümde sadece kendimizi tanıtıyoruz arkadaşlar.

Hoşgeldin mesaj ve sohbetlerini "Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)" başlığı altında yapıyoruz.

İlgili link: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=6081.new#new

selam arkadaşlar Ben Hulusi SARAL 40 yaşındayım gümrükleme işi ile uğraşıyorum.Karadenizliyim ve tam bir Jeep tutkunuyum, burda olmaktan mutluyum.İstanbul çengelköy de oturuyorum.

selam butun offroad sevdalilarina
ben ahmet berbercan 31 yasindayim, bu hobi ile merakim arabalari camurlara batirarak basladi ve cikaramadim, hep bir 4X4 arac istegi vardi ve bir saplanti oldu suan o yuzden sua sizlerleyim saygilar . ankara ikamet ediyorum ve cj 5 jeep im var

selamlar
Başarı ve mutluluklarınızın saglıkla daim olması dileklerimle....

Selam ben Zonguldaktan Nazmi CAN tüm arkadaşlara ve dostlara sevgilerimi iletiyorum. Nice Maceralara.....

arkadaşlar merhaba, adım özer ertekin, yaşım 43, kısa bir süre önce sitenin varlığından haberdar olup, bir kaç kez gezindikten sonra bugün aranıza katıldım. umarım aranızda yabancılık çekmem.

Merhaba ;
Ben can adalı 34 yasındayım istanbul ,idealtepede oturuyorum evlıyım ıkı kızım var 5 yasındalar ( ikiz)
anadolu ısıuzu otomotıv san.aş.de stokkontrol memuru olarak çalısıyorum. 4x4 merakını bizim burdaki d_max araçlardan kaptım galiba..
şuanda 2004 model otomatık vıtes megane II sedan kullanıyorum ( 4x2 ) :smiley:)))
Ama En kısa sürede Bir 4x4 alıp hayatı 4x4 yaşamak ve sizlerle tanışmak istiyorum

Merhabalar ;D
Adım Enis ÇAYKAN , 31 yaşındayım , İstanbul Büyükçekmecede oturuyorum.
Özel bir şirkette Yüksek Gerilim Trafo Merkezi İşletiyorum. Off Road merakım 4X4 pick up lar ile başlamıştı , gezenbilir sitesini bulduktan sonra alevlendi gidiyor. Bakalım ne olacak.

Herkese merhaba,

Uzun süre forumu takip ettikten sonra en sonunda tanışma köşesine yazma fırsatı bulabiliyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve 1976 doğumluyum. Bir ilaç firmasında IT Proje yöneticisi olarak çalışıyorum. 1993 model 4.0 6I GC Laredo sahibiyim. Offroad ve 4x4 araçlar konusunda çok amatörüm. Gezilere katılmak ve hepinizle tanışmak istiyorum.

Selamlar,
Kaan Akyolcular

slm arkadaslar.ben sıtenıze ve aracıma yenı kavustum ıst yasıyorum mobılya dekarasyon ve kereste tıc ugrasıyorum.1976 dogumluyum . camurla tanısmam 4 sene oncesıne dayanıyor atv motorla cok doga gezizi yaptım turkıyenın cogu yerınde sımdılerde atv yi bırakıp wranglerımla gezılerınıze katılmak ıstıyorum.tanısmak umuduyla ıyı surusler

selamlar kardeşlerim ben gezip güzel yerler göremiyorum bari sadece göreyim dedim

slm arkadaşlar BURSA dan FEYZULLAH EFE 1971 BURSA DOĞUMLUYUM TOFAŞ AŞ DE ÇALIŞIYORUM ASLEN KAPORTACIYIM YILLARDIR MERAKIM VARDI SoNUNDA 94 MODEL NİVA ALDIM SİZLERLE OLMAKTAN MUTLUYUM

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR