Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 628,728

Etiketler

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhabalar
Bu sıcak karşılama için Kenan Bey ,Bülent Bey,Ümit Bey ,Rifat Bey ,Cavit Bey ,Sayın Freegraf ,İlhan Bey, Haldun Bey , Cem Bey , Salih Bey , Sayın Çöl Kartalı , Enver Bey , Sayın Lukman ve Coşkun Bey ve ismini yazamadığım tüm forum üyeleri hepinize teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla
Ercan

Tüm Gezenbilir'cilere teşekkürlerimi iletip,yarın karşılıyacağımız Yeni Yılın mutluluk sağlık ve Karavansızlara (Bende dahil) hayırlı karavanlar getirmesini diliyorum.YENİYILINIZ Kutlu olsunn :smiley:

Yeni yıl tüm gezenbilir ailesine sağlık mutluluk sevdikleriyle beraber uzun bir ömür getirsin.Umarım yeni yılda çocuklarımızı geleceği için silah tutan bütün eller çiçek tutsun,hepimize güzel güzel karavanlarasahip olma fırsatı getirmesi dilği ile hepiniz kalın sağlıcakla :D 1 yıl sonra görüşmek üzere.

Yeni katılan tüm arkadaşlar '' aramıza hoşgeldiniz ''. Sağlıklı, mutlu, gönlünüzce günler geçireceğiniz günler diliyorum.

Ayrıca, henüz forum üyesi olmamış, ama arasıra da olsa forumu izleyen, neler olup bittiğine bakan arkadaşlara da aynı

dileklerimi iletiyorum. Sizleri de aramıza bekliyoruz.

Selamlar,sevgiler.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın tümüne HOŞGELDİNİZ diyorum. Başbakanımızın '' En az 3 çocuk'' diyerek kalabalık aile isteğine göre, bende en az 3 milyon KARAVAN'ı olsun veya olmasın KARAVAN sevgisi olan dost istiyorum. Umarım yeni yılda GEZENBİLİR ailesi milyonlara ulaşır. Sevgi ve saygılarımla.........

merhaba ben eskişehirden murat,böyle bir paylaşım sitesinin olduğunu görmekten çok mutlu oldum,15 gün önce güney marka 4x2 lik 2. el bir çekme karavan aldım,buradaki yorumlardan yararlanarak d2 ısıtıcı taktırdım,hava fena olmazsa önümüzdeki hafta sonu ilk karavan kampımıza gideceğiz,herkeze selamlar,sevgiler

omnitemporal' Alıntı:
merhaba ben eskişehirden murat,böyle bir paylaşım sitesinin olduğunu görmekten çok mutlu oldum,15 gün önce güney marka 4x2 lik 2. el bir çekme karavan aldım,buradaki yorumlardan yararlanarak d2 ısıtıcı taktırdım,hava fena olmazsa önümüzdeki hafta sonu ilk karavan kampımıza gideceğiz,herkeze selamlar,sevgiler
Karavanınız hayırlı olsun,ilk kampınız beklentilerinizi dolu,dolu karşılasın ki,bizler sizi uzun süre bu platformda görelim.Hoşgeldiniz ,size ve arada yeni katılan tüm karavanseverlere.

teşekkürler,dışını çiçek-böcek boyamayı düşünüyorum,ondan sonra fotoları çekip paylaşacağım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR