Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celo53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 307
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,301
Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

arabayı görmem lazım dedi adam ama bir hafta görecem demedi :-\

Etiketler

actyon sports 4x4' Alıntı:
arabayı görmeden demedim abi, sonuçta bu araba için daha evvelden yapılmış bi dodik modeli yok onu demek istedim, ama biz adama bu resmi verip bunu istiyoruz dersek işi daha kolay olur demeye getirdim ;D
Pardon yanlış okudum heralde.Neyse yarın bi araştıralım.Hayırlı geceler.

Dodikciler l200 snorkeli benziyor uyarlayabiliriz demişti benzer bir snirkeli bizim araçlara monte etmek zor olmasa gerek!
Bir de bu tarz konuşmalarımızı 'genel' bir konu açıp onun altında konuşsak
Edit: torpidoyu soktum ama polen filtresi takılacak yeri bulamadım! Nereye takicaz polen filtresini?

prokopi' Alıntı:
torpidoyu soktum ama polen filtresi takılacak yeri bulamadım! Nereye takicaz polen filtresini?

sağ üst köşeye doğru ufak bi kapak var, kapağı açınca aşağı-yukarı 5cm x 10 cm lik bir yer zaten, orda uzunlamasına yerleştirilmiş vaziyette polen filtreleri yan yana 2 adet. tırnağından hafif aşağı indirip çekip alıyorsun, diğerini sola kaydırıp hafif aşağı indirip onuda çekip alıyorsun, takarkende tersini yapıyorsun haliyle, saçma bi anlatım oldu gibi ama umarım anlarsın... ;D

Yunus dodikçinin bilgisayarından flash diske resim atmıştım onları yolluyorum.

CIMG1855

CIMG1856

CIMG1857

CIMG1858

CIMG1859

Dodikler güzel duruyor ama çamurlukları delerek takıyorlar yapıştırma tutmaz diyorlar.Ben aracı deldirme taraftarı değilim ayrıca dodik yapınca lastikler gene içerde duracak yani spacerlar boşa gidecek.

arkadaşlar actyon sports kullanıcıları bir araya gelip yurtdışından toplu olarak malzeme getirtme veya uygun malzemeleri toplu olarak kendi ustalarımıza yaptırma yoluna gitsek baya ucuza hallederiz aksesuar işini...
avustralya sitesinde actyon sports için orjinal sac karter korumada bulunuyordu, araziye giren araçlar için elzem bir aksesuar olduğunu düşünüyorum...
geçenlerde arka dif için distribütör firmaya bir mail gönderdim; yurtdışında takılan lsd'ler hakkında, firma yetkilileri sağolsunlar geri dönme zahmetinde bulunmadılar...

actyon sports 4x4' Alıntı:
sağ üst köşeye doğru ufak bi kapak var, kapağı açınca aşağı-yukarı 5cm x 10 cm lik bir yer zaten, orda uzunlamasına yerleştirilmiş vaziyette polen filtreleri yan yana 2 adet. tırnağından hafif aşağı indirip çekip alıyorsun, diğerini sola kaydırıp hafif aşağı indirip onuda çekip alıyorsun, takarkende tersini yapıyorsun haliyle, saçma bi anlatım oldu gibi ama umarım anlarsın... ;D
Anlatim çok isime yaradı elimle koymuş gibi buldum ve polen filtresini değiştirdin batağı kirlenmişti çıkan polen filtresi iyi oldu!
Resimlerdeki L200e Guzel oturmuş dodikler görsel olarak iyi ama delmeli I'sinde bende yokum deldirmem camurlugu! Gür-Set'e bir sorayım yaparlarsa delmeden uygun fiyata Guzel birsey iyi olur
Yurt disından aksesuarı getirebirsek çok iyi olur burda bulunmuyor bulunsada çok pahalı! Orjinal snorkeli varmış sanırım sitenin adi nedir?

celo53' Alıntı:
Dodikler güzel duruyor ama çamurlukları delerek takıyorlar yapıştırma tutmaz diyorlar.Ben aracı deldirme taraftarı değilim ayrıca dodik yapınca lastikler gene içerde duracak yani spacerlar boşa gidecek.

valla selim arabayı 1 hafta bırakma işi olmasa ben bunları taktırırım.güzel durur be ;)

lastilerin fazla içerde kalmaması içinde bu yapılan 10 cm dışa taşmışsa biz 5-6 cm yaptırırız ;)

prokopi' Alıntı:
Yurt disından aksesuarı getirebirsek çok iyi olur burda bulunmuyor bulunsada çok pahalı! Orjinal snorkeli varmış sanırım sitenin adi nedir?

http://www.ssangyong.com.au/Actyon-Ute-Accessories.asp?active_page_id=262

Hendek merkezde kar kalınlığı 30 cm. yaylayı siz düşünün artık :smiley:

Özel kameramana gerek yok aslında ama yardımcı pilotları iii seçmek lazım :smiley: ne dersin?

Bu arada 18" jant ve lastiklerimi dün itibarı ile sahibinden com. aracılığı ile Konya ya satmış bulunmaktayım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR