Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celo53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 307
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,301

Etiketler
Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

arkadaslar benim arac 2 ceker kaldıgım yerde cekersiniz artık .)
numaram vaar sizlerde alo yapmanız yeterli ..selam ile ..

2005 veya 2006 idi Şarkışla'dan pınarbasi yönüne gıderken kaynar cıvarlarında çalışan kamyonum dondü kar tıpı fırtına 2 gün mahsur kaldım bılırım sıvasın kara kisinı ;)

selam dostlar. bir bulusma organizasyonu olursa bende gelmek isterim 4x4 aracim ne yazikki yok.gul gibi actyon sports'u sattim. hergun aklima 4x4 bir arac alayim diye geliyor siz siz olun satmayin.
ama bir arkadasima cherokee topladik onunla katiliriz.
evet selim abi, yunus abi, ediz abi 10gune kadar kar yagacak diyorlar ne dersiniz?

bende katılmak isterim her ne kadar aracım off road icin hazır olmasada o ruha sahip oldugunu dusunuyorum o yuzden dag tepe sureklı gezen biri olarak bulusma konusunda bende katılmak ısterım :smiley:

mmolla53' Alıntı:
bende katılmak isterim her ne kadar aracım off road icin hazır olmasada o ruha sahip oldugunu dusunuyorum o yuzden dag tepe sureklı gezen biri olarak bulusma konusunda bende katılmak ısterım :smiley:
Murat kardeşim aramıza hoş geldin.

İnşallah en kısa zamanda güzel bir organizasyon yapar toplanırız.Bu sene biraz sönük geçti gezi açısından ama daha kış bitmedi.

bende tesekkur ederim sizin gibi güzel bir ekibin uyesi olmanın haklı gururunu yasamaktayım abi özellikle sitede bu bizim aracların bolumu gayet basarılı ve faydalı en yakında zamanda da organızasyonda bulusmak umidiyle :smiley:

Anlamadığım noktalar var;
1- sizin araç 4x4 actyonmu? Yoksa başka bişimi çünkü bu araba ile off road yapılmaz anca yapılsa yapılsa on road yapılır.
2- Kışın gezecekmişiniz? Birde traktör alın yanınıza, depoları fulleyin, bolca battaniye alın yolca kalacağınız gün gibi aşikar
3- Çamurlu havada çıkacaklar, 2. maddeyi es geçmeyin. Aynı şeylerin sizin de başınıza gelecektir.
4- Kuru zeminde off road diyosanız bende gelirim. Nasıl olsa arkadaşta ki dacia solenza daha az yakıyo, onla gelecem. Arazi yeteneği bizim araçlarlar aynı :D

Boşverin siz bi yere pikniğe gidelim, off road bizi aşar.

oncelikle sahsım adına soylemek gerekırse aracım 4*4 ve anladıgım kadarıyla aracınıza hıc guvenınız yok ve aracınızı arazide hiç denememissiniz yine sahsım adına soyluyorum aracımda zor arazı sartlarında denemis biri olarak ben aracıma guvenıyorumki sakarya hendek yaylarında yollarda kalanları sureklı kurtarmaya gıden bırı olarak ben zorlu arazı sartlarında bulusma teklıfı edıyorumki sitedeki diger konuları biraz incelersek 1 arkadasımızın istanbul şilede full orjinal aracı ile zorlu parkuları nasıl gectigini resimlerle anlatmaktadır bence incelemekte fayda var

Vetihsan' Alıntı:
Anlamadığım noktalar var;
1- sizin araç 4x4 actyonmu? Yoksa başka bişimi çünkü bu araba ile off road yapılmaz anca yapılsa yapılsa on road yapılır.
2- Kışın gezecekmişiniz? Birde traktör alın yanınıza, depoları fulleyin, bolca battaniye alın yolca kalacağınız gün gibi aşikar
3- Çamurlu havada çıkacaklar, 2. maddeyi es geçmeyin. Aynı şeylerin sizin de başınıza gelecektir.
4- Kuru zeminde off road diyosanız bende gelirim. Nasıl olsa arkadaşta ki dacia solenza daha az yakıyo, onla gelecem. Arazi yeteneği bizim araçlarlar aynı :D

Boşverin siz bi yere pikniğe gidelim, off road bizi aşar.
İhsan Bey gelin bir hafta sonu sizi gezdirelim. Yanliz aracinizla gelmeyin benim araca bineceksiniz. Guvenmediginiz makinayi gorunce daha güncel bir yorumunuzu sizden bekleriz

Farklılıklar ne olabilirki? Buda actyon sports oda, Bu Luxury sizinkisi ne bilmiyorum? Kış lastiği bununda üzerinde var. LR vardı benden önceden o cihaz dandik kumho lastikle bile beni yolda bırakmıyordu :( ÇOk sıkıntılıyım çooook

Vetihsan' Alıntı:
Farklılıklar ne olabilirki? Buda actyon sports oda, Bu Luxury sizinkisi ne bilmiyorum? Kış lastiği bununda üzerinde var. LR vardı benden önceden o cihaz dandik kumho lastikle bile beni yolda bırakmıyordu :( ÇOk sıkıntılıyım çooook

abi benım aracda su anda kumho 4 mevsım var ve aracta orjınalın dısında en ufak bır off road ekıpmanı yok L200 magnum def kılıtlı abımın aracı benım pesımden gelemedı yaylyaa cıkarkenki kar tipi lastık vardı def kilidi acık idi 6. pick up sahibi olarakta hepsini kullanmıs bulunmaktayım aracın en guzel yanı bana gore aracta makas degıl yay olması buda kasada cok asırı bır koymadan rahatca 30 cm karda yurumesını saglamakta tek sart aracın altına Fazla kar toplamasın ve aracın en sevdıgım yanıda cok fazla egım olan yerlerde cok rahatlıkla gıdebılmesı traktorun gıttıgı her yerden gıttım hatta fındıklıktan fındık cuvalı bıle tasıdımki hem dar hem dik hemde ıslak yesillikte traktor bile yer yer zorlandıgı yerlerde o resımerımı buluncada sızınle paylasabılırım

Arkadaşlar araçlarımızla gittiğimiz zorlu yol şartları sitede zaten mevcut ama uygun lastik olması kaydıyla.Ayrıca sürüş tekniğide önemli diye düşünüyorum ama genede her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ve LR den sonra bu araca geçen birisi aynı performansı alamayabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR