Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celo53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 307
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,319

Etiketler
Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

celo53' Alıntı:
Evet arkadaşlar bugün itibarı ile ilandaki jantları Beykoza giderek 400 TL.ye aldım.Araçtan hiç kullanılmadan sökülmüş tertemiz ve çoook ucuza maloldu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-ssangyong-cular-bulunmaz-firsat/detay
Hayirli olsun jantlarin fiyatı gercekten çok Guzel duses diyebiliriz! Sıra Guzel bir takım lastikte!

Bostancı Levent lastikte 245/70/16 BF-GOODRİCH için 265 TL. fiyat verdiler telefonla aradım. 265/75/16 yokmuş ellerinde.Pendikte 265/75/16 BF-GOODRİCH buldum 275 TL. K.D.V Dahil fiyat verdiler.

celo53' Alıntı:
Bostancı Levent lastikte 245/70/16 BF-GOODRİCH için 265 TL. fiyat verdiler telefonla aradım. 265/75/16 yokmuş ellerinde.Pendikte 265/75/16 BF-GOODRİCH buldum 275 TL. K.D.V Dahil fiyat verdiler.

selim 245/75/16 nın üstüne çıkma bence.!

Ebat olarak 245 75 16 bana daha iyi olur gibi geliyor. ben 3 ay önce sorduğumda 255tl gibi bir fiyat almıştım sanırım BFG için! Nakitte ve pazarlıkta fiyatı biraz daha düşürüyorlar. 250tl civarına alınabilse Guzel olur. Sen ne dusunuyosun Selim abi hangi ebat/fiyat aklına yattı?

Selam arkadaşlar,bende 245/75/16 diye düşünüyorum.Bostancı levent lastiği aradım 245/70/16 var ellerinde.Şimdi jantlarıda aldımya kaşıntı tuttu fazla beklemek istemiyorum.Pendikte bulduğum 245/75/16 için pazarlık yapıp almayı düşünüyorum.Bu arada 18 jant ve lastikleride satmayı düşünüyorum.:smiley:

celo53' Alıntı:
Selam arkadaşlar,bende 245/75/16 diye düşünüyorum.Bostancı levent lastiği aradım 245/70/16 var ellerinde.Şimdi jantlarıda aldımya kaşıntı tuttu fazla beklemek istemiyorum.Pendikte bulduğum 245/75/16 için pazarlık yapıp almayı düşünüyorum.Bu arada 18 jant ve lastikleride satmayı düşünüyorum.:smiley:
Sat gitsin abi dediğim gibi ihtiyacın olmayacak. e o zaman yarın sen Bostancı tarafına gelmeyeceksin sanırım, olmazsa ve gelebilirsem ben geleyim Pendik tarafına Kasko indirimini ayarlayalım yazıcı varmi senin orda cikti almak gerekecek

prokopi' Alıntı:
Sat gitsin abi dediğim gibi ihtiyacın olmayacak. e o zaman yarın sen Bostancı tarafına gelmeyeceksin sanırım, olmazsa ve gelebilirsem ben geleyim Pendik tarafına Kasko indirimini ayarlayalım yazıcı varmi senin orda cikti almak gerekecek
Walla gelirsen memnun olurum,yazıcı var,çay var,yemek var.Öğlen yemek yemeden gel mutlaka

celo53' Alıntı:
Walla gelirsen memnun olurum,yazıcı var,çay var,yemek var.Öğlen yemek yemeden gel mutlaka

tabi biz karşıdayız ya uzak,çay, kahve,yemek oh götürün bakalım. amma yükseltme için elbet bu tarafa gelirsiniz o zamanda biz yazarız ''ARKADAŞLAR TOK GELİN'' diye.siz davet etmeyin bakalım :D :D :D

yns' Alıntı:
tabi biz karşıdayız ya uzak,çay, kahve,yemek oh götürün bakalım. amma yükseltme için elbet bu tarafa gelirsiniz o zamanda biz yazarız ''ARKADAŞLAR TOK GELİN'' diye.siz davet etmeyin bakalım :D :D :D
Ah be Yunus beni bir sen anladın,sende yanlış anladın :smiley:

Bu arada yeni lastiklerden iki kare sunayım :smiley:

DSC03058

DSC03059

Evet arkadaşlar lastikler de tamam olduğuna göre hafta sonu için planlar yapmaya başlayalımmı ne dersiniz.Akyazı sülüklügöl diye bir yer var isterseniz yaylayada gidebiliriz ama yeni yerler keşfetmek daha güzel olur diye düşünüyorum.Daha yakın olsun derseniz İzmit Yuvacığa da gidebiliriz.Zaman ve yer için fikirlerinizi bekliyorum.Kış bitiyor artık bu ay ne yaparsak o kalır bizimle,seneye kim öle kim kala :smiley:

Bu arada 18" jant ve lastikleri sahibinden com.da satışa sundum.İlan onaylansın linkini verecem ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

Selim bey hayırlı olsunlastikler çok güzel seçim olmuş..
Valla gıpta ile bakıyorum Ssangyong'cıların arkadaşlığına.
dostlugunuz ve arkadaşlığnız hep böyle devam eder umarım.

dnz60' Alıntı:
Selim bey hayırlı olsunlastikler çok güzel seçim olmuş..
Valla gıpta ile bakıyorum Ssangyong'cıların arkadaşlığına.
dostlugunuz ve arkadaşlığnız hep böyle devam eder umarım.
Güzel temennilerin için teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR